VĚŽNICE – V. MEZIŘÍČÍ B 0:5

Jednoznačné vítězství si v přípravě proti Věžnici připsala velkomeziříčská rezerva. I bez pěti zraněných hráčů hosté v zápase dominovali. „První poločas byl z naší strany lepší, ve druhém nám došly síly,“ řekl k utkání trenér Meziříčí Jan Fňukal, který měl ve zraněními zdecimovaném kádru k dispozici pouze jednoho náhradníka. „Ve druhém poločase jsem nemohl vystřídat unavené hráče jako soupeř, i proto druhá půle nebyla z naší strany ideální,“ dodal
Fňukal.

Góly V. Meziříčí B: Trnka 2, Dufek 2, Žák. Poločas: 0:4.
V. Meziříčí B
: Kučera – Ludvík Střecha, Kružík, Ladislav Střecha, Invald – Jedlička, Netolický, Trnka, Žák – Krejčí (25. Halámek), Dufek.

ŠŤEPÁNOV – ROZSOCHY 2:2

I přes absenci osmi hráčů Rozsochy ve Štěpánově předvedly kvalitní výkon a nakonec si odvezli vzhledem k okolnostem cennou remízu 2:2. „Chyběla nám vinou zranění a dovolených osa týmu, a tak dostali šanci náhradníci,“ řekl k utkání trenér Rozsoch Pavel Bureš. Z důvodu absencí to pro něj nebyla ideální generálka na mistrovské utkání, ale ukázalo se, že o budoucnost se v Rozsochách bát nemusí. „Naši mladí hráči ukázali, že ty starší dokážou časem nahradit,“ dodal Bureš.

Góly Rozsoch: Kučera, P. Bureš. Poločas: 1:1.
Rozsochy
: Juračka – J. Vališ, Šibor, Šťastný, Navrátil, - A. Bureš, Holý, Šafránek, Dvořák – Kučera, R. Vališ (P. Bureš).

ČEBÍN – KŘIŽANOV 1:4

Po vyrovnané první půli hosté z Křižanova ovládli druhé dějství a jasně přehráli domácí Čebín. „První poločas byl vyrovnaný, ve druhém jsme soupeři nic nedovolili,“ řekl kouč Křižanova Jan Strnad. Jeho svěřenci dokázali ve druhém poločase nasázet soupeři hned tři branky a zaslouženě se radovali z vítězství. „Střelecky se nám dnes celkem dařilo,“ dodal trenér Strnad.

Góly Křižanova: A. Burian 2, J. Nobicht, D. Nobicht. Poločas: 1:1.
Křižanov: Bajer – Milota, Novotný, Klimeš, Boček – Pálka, Mandám, D. Nobicht, J. Nobicht – A. Burian, Veselý. Střídající: Petr, Navrátil, Malinský.

BOHDALOV – PŘIBYSLAV 2:4

Bohdalov si nakonec k poslední přípravě nepozval žďárskou rezervu, došlo ke změně a do Bohdalova zavítala Přibyslav. Ve vyrovnaném utkání nechyběli šance na obou stranách, ale hosté byli v jejich proměňování efektivnější. Přibyslav dokázala potrestat chyby v obraně Bohdalova a veze si odtud výhru 4:2.

Góly Bohdalova: Kántor, Křesťan. Poločas: 1:2.
Bohdalov: Bílek (46. Velín) – Štikar, Novotný, Šmak (46. Vomela), Chytal (46. Musil) – Schneider, Doležal, Pavel Jaroš (75. Neuman), Petr Jaroš – Kántor, Kříž (46. Křesťan).

MĚŘÍN – RADOSTÍN B 5:2

Na góly bohaté utkání se hrálo v Měříme, který si pozval rezervu Radostna. Měřínu se doposud v přípravě nedařilo a dostával spostu branek. V tomto utkání si ale hráči Měřina zpravili chuť a Radostínu B nasázeli pět branek. Víťězství se ale nerodilo. Měřín dokonce v polovině utkání prohrával 1:2. Druhý poločas však domácí dominovali a zaslouženě vyhrali.

Góly Měřína: Panáček 2, Vizibla, Z. Zdvihal, Uchytil. Poločas: 1:2.
Měřín
: Sysel (46. Jurek) – Štreit, Hlaváč (46. Coufal), Matoušek, Letmaier (46. H. Zdvihal) – Šoukal, Vizibla, Majzlík, Pospíchal (50. Z. Zdvihal) – Uchytil, Heřmánek (46. Panáček).

VRCHOVINA B – KAMENIČKY 2:3

Rezerva Vrchoviny doháněla z úvodu zápasu už dvoubrankové manko. Vyrovnat se ve druhé půli podařilo díky Kamilu Skalníkovi, který se trefil hned dvakrát. Rozhodnutí přišlo tři minuty před koncem, kdy hosté vstřelili gól hlavou.

Góly Vrchoviny B: K. Skalník 2. Poločas: 0:2.
Vrchovina B: Krupík – Regent, Bukáček, Stehlík, Chrást – Josífek, Michal (46. M. Skalník), P. Šustáček (46. K. Skalník), Kršek – Mužátko, Němec.

BORY – KŘOVÍ 4:3

V první půli bylo lepší Křoví a zaslouženě vedlo. „Do druhého poločasu jsme to prostřídali. Navíc nám chyběli tři hráči ze základní sestavy,“ řekl trenér Křoví Rostislav Janšta.

Góly Křoví: Pekárek, Němec, Roštinský. Poločas: 1:2.