1. kolo - 12. srpna 16.30


Sněžné - Bobrová B, Jimramov B – Olší, Měřín B - Radešínská Svratka, Jívoví B - Strážek B, Herálec B – Vlachovice, Březí-Březské – Jabloňov, Křoví B – Věchnov, Radostín n. O. B - Bory B.

2. kolo - 19. srpna 16.30


Bobrová B - Bory B, Věchnov – Radostín n. O. B, Jabloňov - Křoví B, Vlachovice - Březí-Březské, Strážek B - Herálec B, Radešínská Svratka - Jívoví B, Olší - Měřín B, Sněžné - Jimramov B.

3. kolo - 26. srpna 16.30


Jimramov B - Bobrová B, Měřín B – Sněžné, Jívoví B – Olší, Herálec B - Radešínská Svratka, Březí-Březské - Strážek B, Křoví B – Vlachovice, Radostín n. O. B – Jabloňov, Bory B – Věchnov.

4. kolo - 2. září 16.00


Bobrová B – Věchnov, Jabloňov - Bory B, Vlachovice – Radostín B, Strážek B - Křoví B, R. Svratka - Březí-Březské, Olší - Herálec B, Sněžné - Jívoví B, Jimramov B - Měřín B.

14. kolo - 7. září 16.30


Bobrová B – Olší, Sněžné - Radešínská Svratka, Jimramov B - Strážek B, Měřín B – Vlachovice, Jívoví B – Jabloňov, Herálec B – Věchnov, Březí-Březské - Bory B, Křoví B - Radostín n. O. B.

5. kolo - 9. září 16.00


Měřín B - Bobrová B, Jívoví B - Jimramov B, Herálec B – Sněžné, Březí-Březské – Olší, Křoví B - Radešínská Svratka, Radostín n. O. B - Strážek B, Bory B – Vlachovice, Věchnov – Jabloňov.

6. kolo - 16. září 15:30


Bobrová B – Jabloňov, Vlachovice – Věchnov, Strážek B - Bory B, Radešínská Svratka – Radostín n. O. B, Olší - Křoví B, Sněžné - Březí-Březské, Jimramov B - Herálec B, Měřín B - Jívoví B.

7. kolo - 23. září 15.30


Jívoví B - Bobrová B, Herálec B - Měřín B, Březí-Březské - Jimramov B, Křoví B – Sněžné, Radostín n. O. B – Olší, Bory B - Radešínská Svratka, Věchnov - Strážek B, Měřín B - Jívoví B.

15. kolo - 28. září 16.00


Radostín n. O. B - Bobrová B, Bory B - Křoví B, Věchnov - Březí-Březské, Jabloňov - Herálec B, Vlachovice - Jívoví B, Strážek B - Měřín B, Radešínská Svratka - Jimramov B, Olší – Sněžné.

8. kolo - 30. září 16.00


Bobrová B – Vlachovice, Strážek B – Jabloňov, Radešínská Svratka – Věchnov, Olší - Bory B, Sněžné - Radostín n. O. B, Jimramov B - Křoví B, Měřín B - Březí-Březské, Jívoví B - Herálec B.

9. kolo - 7. října 15.00


Herálec B - Bobrová B, Březí-Březské - Jívoví B, Křoví B - Měřín B, Radostín nad Oslavou B - Jimramov B, Bory B – Sněžné, Věchnov – Olší, Jabloňov - Radešínská Svratka, Vlachovice - Strážek B.

10. kolo - 14. října 15.00


Bobrová B - Strážek B, Radešínská Svratka – Vlachovice, Olší – Jabloňov, Sněžné – Věchnov, Jimramov B - Bory B, Měřín B - Radostín n. O. B, Jívoví B - Křoví B, Herálec B - Březí-Březské.

11. kolo - 21. října 14.30


Březí-Březské - Bobrová B, Křoví B - Herálec B, Radostín n. O B - Jívoví B, Bory B - Měřín B, Věchnov - Jimramov B, Jabloňov – Sněžné, Vlachovice – Olší, Strážek B - Radešínská Svratka.

12. kolo - 28. října 14.30


Bobrová B - Radešínská Svratka, Olší - Strážek B, Sněžné – Vlachovice, Jimramov B – Jabloňov, Měřín B – Věchnov, Jívoví B - Bory B, Herálec B – Radostín n. O. B, Březí-Březské - Křoví B.

13. kolo - 4. listopadu 14.30

Křoví B - Bobrová B, Radostín B - Březí-Březské, Bory B - Herálec B, Věchnov - Jívoví B, Jabloňov - Měřín B, Vlachovice - Jimramov B, Strážek B – Sněžné, R. Svratka – Olší.