Tentokrát však při jeho týmu stála i smůla. Vyrovnávací gól padl tak, že Zbytovský při odvracení rohového kopu trefil záda tasovického Mičky, od kterého se míč odrazil do sítě. „Byl to takový polovlastní gól,“ mrzelo Mašu.

To se ještě událo během prvního poločasu, ve kterém byli lepší hosté. „Přehrávali nás, byli jsme pomalí, bez pohybu. Tasovice naopak praktikovaly důraznou hru, vyhrávaly souboje, měly odražené míče,“ podotkl bystřický trenér.

Ve druhé půli se to změnilo. „Začali jsme aktivně hrát, hosty do ničeho nepouštěli, bohužel jsme pak neuhlídali dlouhý aut,“ připomněl Maša klíčový moment utkání.

Míč se totiž dostal do vápna, kde ho hráč na přední tyči prodloužil za sebe a osamocený Paul poslal Tasovice do vedení. Byla to podobná situace, jako ve smolném závěru proti Uherskému Brodu. Tenkrát se jednalo o rohový kop, ovšem i tehdy byl na zadní tyči nepokrytý hráč. „Je tam z naší strany nedůslednost, opakuje se to,“ řekl Maša.

Bystřice tak na domácím hřišti nepotvrdila cennou výhru z Brumova. „Aby ty tři body zase nabyly na hodnotě, musíme zvítězit ve Velké Bíteši,“ dodal Maša.