VRCHOVINA – N. VES 4:1

Po vcelku vyrovnané první půlce nastřílela Vrchovina tři góly během patnácti minut druhé části. Kvůli nepříznivému počasí utkání v 70. minutě po vzájemné dohodě skončilo.

Góly: 6. Mužátko, 50. Josífek, 56. P. Follprecht, 60. K. Skalník (PK) – 30. Pohanka. Poločas: 1:1. Vrchovina: Skryja (46. Krupík) – Mrkos (46. P. Poul), Suský, Daniel, Polášek – Kalich (46. Chrást), K. Skalník, Němeček, Wolker – Mužátko (46. P. Follprecht), M. Skalník (46. Josífek).

ŽĎÁR N. S. – ŽDÍREC 1:1

V prořídlé sestavě se Žďár zmohl na jediný gól. Trenéři oproti zvyklostem v přípravných duelech střídali jenom dvakrát, víc hráčů k dispozici neměli. V poslední minutě hosté překvapili vyrovnávací trefou.

Góly: 16. Machatka - 90. Klupka. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Pospíchal (70. Keclík) – Zich, Otoupalík, Heide, Řeháček – Vašek, Mašek, Bratršovský, Machatka (46. Havlík) – Horák, Uchytil. Ždírec nad Doubravou: Šváb – Pleva (46. Koudelka), Klupka, Havel – Ganobjak, Smejkal, Čalkovský, Carda (13. Šnobl, 77. Kolouch), Hromádka – Blažek, Hanousek (65. Krupička).

V. MEZIŘÍČÍ - DĚDICE 1:1

Dědice (s odstupem vedou krajský přebor jižní Moravy) dávaly najevo, že nepřijely na výlet. Domácí svého soka pouštěli za půlící čáru sporadicky, sami se však do vápna prokousávali upracovaně. Hosté ojedinělé výpady kořenili nepříjemným zakončením.

Ani po přestávce Meziříčí jiskru nápaditosti a zlepšeného pohybu nevykřesalo. Trest přišel v podobě chybující obrany a nařízené penalty, kterou Kolečkář bezpečně proměnil. Hromadné střídání do hry nic nového nepřineslo. Až v 70. minutě si Kratochvíl proklestil cestu na hranici šestnáctky a střelou ke vzdálenější tyči srovnal.

Góly: 70. Kratochvíl - 59. Kolečkář (PK). Poločas: 0:0. V. Meziříčí: Invald (70. Prchal) - Z. Mucha, Galia, P. Mucha, Netolický (46. J. Krejčí) – Hort (55. P. Krejčí), Průša (T. Dvořák), Loup (55. Kavka) - F. Pokorný (55. Kratochvíl), L. Němec - Staněk.

KUŘIM – V. BÍTEŠ 3:1

První poločas ovládla Kuřim. Spartak jí k převaze pomohl několika zahozenými šancemi. Bíteš inkasovala po vlastní chybě, další branku dostala z penalty a třetí z trestného kopu. Před pauzou korigoval rovněž z penalty Klusák. Po obrátce na hřiště vyběhli čtyři dorostenci. Hra se zrychlila a vyrovnala. Stav se však nezměnil.

Gól V. Bíteše: 44. Klusák (PK). V. Bíteš: Hemala (46. Pelán) - Blažek (46. Kopáček), Klusák, Trojan (46. Jelínek), Láznička (46. Plechatý)- Čech (46. Loup), Němec, Buchta, Berka (46. Antoš)- Hammer, Veselý.

Zápasy týmů z okolních regionů najdete ve Žďárském deníku 3.3.