Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Z přeboru padá Ujčov s Rožnou. Postupová bitva na dálku zuří dál

Žďársko - Dny Ujčova jsou po 25. kole okresního přeboru sečteny. Domácí remíza 3:3, pod kterou se velkou měrou podepsal hattrickem svratecký Kulík, uzavřela okresní kapitolu ujčovského fotbalu. Střelecké hody pokračovaly i na ostatních hřištích. Hamry odsoudily k sestupu Rožnou, která už nemůže Bobrovou předstihnout.

10.6.2013 1

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Moravec poslal domů Osovou Bítýšku s ostudným přídělem osmi branek.

MORAVEC O. BÍTÝŠKA 8:1

Góly: Hladík 3, M. Černý 2, Červinka, Kovář, P. Kudiovský Navrátil. Rozhodčí: Polák. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 4:0. Moravec: Pokorný F. Kudiovský, F. Černý, Juračka, Smolík Červinka (55. Pipa), Hladík (68. Kupský), Kovář, M. Černý Mičánek (70. Tulis), P. Kudiovský. O. Bítýška: Hájek Trojan, Dvořák, Zeman (37. Večeřa), Havlík Pelán, Jelínek, Navrátil, P. Machát Bednář, O. Machát (76. Žák).

HAMRY ROŽNÁ 5:1

Góly: Kučera 2, Suský, Novotný, Sláma P. Navrátil. Rozhodčí: Nahodil. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Hamry: Pinkava Suský, Sláma, Tesař, Houba Vašek, Novotný (82. Krejčí), Štěpán, Chlubna Kučera (70. Gregar), Havlík (16. Zátopek). Rožná: J. Beran Pátek, Kunc, K. Beran, Korbička M. Navrátil, J. Štěrba, P. Navrátil, Vyžrálek (75. Hanus) Novotný, V. Štěrba.

UJČOV SVRATKA 3:3

Góly: Brázda, Kankovský, Hanák Kulík 3. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (80. Sádovský). Diváci: 120. Poločas: 1:3. Ujčov: Bureš Z. Mitáš, Brázda, Kankovský, Nedoma (72. Jančík) Petr Mitáš, Pavel Mitáš, Hájek, Trtílek Hanák, Ryba. Svratka: Moučka Malovič, Štěpánek, Hládek, Vítek Sádovský, Fiala, Voldán (61. Řádek), Makovský Pech (77. Burýšek), Kulík.

RAD. SVRATKA BOBROVÁ 5:1

Góly: Pekárek 2, V. Šacl, Skryja, Dostál J. Smažil. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Rad. Svratka: Šebek Havlíček, Kachlík (59. M. Šacl), V. Šacl, Janů Havránek, Nejedlý, Pekárek (84. Dostál), Skryja Plhal, Kříž (67. Dvořák). Bobrová: M. Smažil Smutka, Flídr, Janda, Dvořák Straka (46. Trnka), Hrbek (85. Mikišek), Roháček, Hluschenko Ambrož, J. Smažil.

BORY ROVEČNÉ 2:4

Góly: Hlaváč, Špaček Kozáček 2, Šoukal, Buček. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Bory: Pokorný Netolický, Beneš, Psohlavec (46. Pól), Hlaváč Špaček, Dvořák, Novotný, Vaculík Karásek, Chlubna. Rovečné: Martin Petr R. Doskočil, Šenkýř, Bartoň, A. Doskočil Kozáček, Šoukal, Buček (81. Bílek), Žíla Palosz, Břenek.

RADOSTÍN N. O. ROZSOCHY 3:0

Góly: Kovář 2, Fabík. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Radostín n. O.: Dupal Fňukal, Kohout, Berka (63. Litochleb), Oulehla (78. Toman) Fabík, Kovář, Vokoun (72. Večeřa), L. Kozel J. Kozel, Promberger. Rozsochy: Juračka J. Zítka, Vrtěna, Šibor, Šťastný Stehlík, Gál, A. Bureš (30. Prosecký), T. Zítka P. Bureš (86. Smolka), Kučera (82. Nebola).

NOVÁ VES B NEDVĚDICE 3:3

Góly: T. Pohanka 2, V. Pohanka Darkwah, Pacek, Zadražil. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Nová Ves B: Babjačok Šandera, Šimek, Novotný (39. J. Bureš), Klement Ondřejka, V. Pohanka, Starý, Miluška Jůda (72. V. Bureš), T. Pohanka. Rozsochy: Dinga Darkwah, Štarha (69. Dudák), Krejčí, Hovorka Prudký, Richter (58. Jedlička), Pacek (61. Zadražil), Burýšek Havíř, Hájek. (hur)

Úsekové měření u Meziříčí přešlo do ostrého provozu

Velké Meziříčí – Ze zkušebního do ostrého provozu již přešlo úsekové měření na dálnici D1 mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou. Kvůli rekonstrukci komunikace je tam rychlost snížena na osmdesát kilometrů v hodině, mnozí řidiči však toto omezení mezi 146. a 153. kilometrem nerespektují.

Krajská derby ve florbalové Národní lize bodový zisk nepřinesla

Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod – Utkání 5. kola Národní ligy – skupiny Východ proti tradičním rivalům florbalistům Bystřice i Žďáru příliš nevyšla.

Musilův memoriál ovládli závodníci z Nového Města

Studnice – Za krásného slunečného počasí se o uplynulém víkendu konal u turistické chaty ve Studnicích, nedaleko Nového Města na Moravě, v pořadí již sedmý ročník Memoriálu Cyrila Musila. V tomto roce byl navíc také mistrovstvím České republiky v přespolním běhu veteránských kategorií.