O záchranu se naopak bojovalo v Dolní Rožínce, která nepřetavila výhodu domácího prostředí v body a po brance Ambrože podlehla 0:1. Poslední nadále zůstává Pohledec, jenž se ještě v poločase držel ve vedoucí Radešínské Svratce 3:2, nakonec ale prohrál o dvě branky 4:2.

Stejným výsledkem skončil i zápas ve Svratce, duel režíroval skvělým výkonem kapitán Petr Kulík. Útočník domácích dvě branky vstřelil a na dvě krásně přihrál.

SVRATKA – O. BÍTÝŠKA 4:2

Góly: Kulík 2, Kalina, Vítek – Vařílek, A. Navrátil. Rozhodčí: Šula. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Svratka: R. Sáblík – M. Musil, P. Štěpánek, R. Malovič (80. P. Boguaj), T. Jambor – P. Makovský (89. J. Mayer), T. Vítek (65. M. Moučka), J. Pech, M. Moučka – P. Kulík (80. M. Gregor), D. Mayer (35. Z. Kalina). Osová Bítýška: J. Hršel – T. Karmazín, P. Jelínek, M. Dvořák (80. J. Machát), L. Bednář – P. Malý, J. Laub, O. Liška, A. Navrátil – M. Vařílek (75. L. Bárta), L. Broža.

D. ROŽÍNKA – BOBROVÁ 0:1

Góly: Ambrož. ŽK: 0:0. Diváci: 150. Poločas: 0:1. D. Rožínka: nehlášeno. Bobrová: Uhlíř – M. Kratochvíl, R. Kratochvíl, Roháček, Flídr – Křepela, Dvořák, Podborský (81. Svoboda), Stupka (68. Koutecký) – Ambrož, Hrbek (35. Srnský).

NOVÁ VES B – NEDVĚDICE 1:1

Góly: Ondřejka – Prudký. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Nová Ves B: Čížek – Nejedlý, F. Šandera, Kubík, T. Novotný – Bureš, J. Šandera, Skalník (59. Fuksa), Jůda (88. Nečas) – V. Novotný, Babjačok (46. Ondřejka). Nedvědice: Tužinský – Hovorka, Darkwah, Doušek (46. Pacek), Burýšek – Bracek (67. Dudák), R. Šikula, V. Šikula, Mareš – Krejčí, Prudký.

KŘIŽANOV – HAMRY 0:2

Góly: Zábranský 2. Rozhodčí: Sedlář. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Křižanov: Bajer – Horníček, Invald, Novotný, Štěpánek (32. Uhlíř) – Lukášek (77. Dvořák), Petr (46. Trnka), Milota, Nobicht – Kaštan (72. Mužátko), Kubiš. Hamry: Bureš – Landsman (35. Řebík), Šabart, Sojma, Vašek (69. Zeman) – Kotík, Novotný, Zábranský, Danko (46. Sýs) – Zedníček, Havlík (80. Navrátil).

RAD. SVRATKA – POHLEDEC 4:2

Góly: Kříž 3, Kachlík – Jinek 2. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 3:2. Rad. Svratka: Šebek – Hudeček, V. Šacl, Janů, Kachlík – Dvořák (88. Nejedlý), M. Šacl, Mužátko, Pekárek – Plhal (86. Havlíček), Kříž (74. Havránek). Pohledec: Brambora – Žák, Šaroun, Pejchal, Puchýř (66. Fajmon) – Mikeš, Bukáček, Homolka, Jinek (78. Pestr) – Bártek (83. Novotný), Ondráček.

BORY – BOHDALOV 3:0

Góly: Vávra, Beran, Chalupa. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Bory: Pokorný – Burian, Josef Netolický, Jan Netolický, A. Pól – Špaček, Dvořák (74. Brodský), Novotný (69. Chalupa), Ochrana – Vávra, Beran (84. J. Pól). Bohdalov: Mundok – Pokorný (46. Chalupa), Z. Novotný, Chytal, Klimeš – Šimek (74. Hanych), Pavel Jaroš, Jaroš Petr, Neuman – Romančák, L. Novotný.

POČÍTKY – ROZSOCHY 2:1

Góly: Schneider, Sláma – P. Bureš. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Počítky: Šobej – Straka, Šustr, Odehnal, Vambera – A. Svoboda (61. Hořínek), Schneider, Kment, Němec – Sláma (82. Hájek), Zajíček (88. Sobotka). Rozsochy: Svoboda – Zítka, Gál, A. Bureš, Ambrož – Andrejs, L. Nebola, Kalvoda (64. M. Šafránek), V. Šafránek – P. Bureš, Smolka (75. J. Nebola).

 1. Rad. Svratka⋌ 16 12 3  1 42:14 39

 2. Hamry⋌ 16 12 2  2 53:21 38

 3. Bohdalov⋌ 16  8 3  5 40:24 27

 4. Rozsochy⋌ 16  8 2  6 29:23 26

 5. O. Bítýška⋌ 16  7 5  4 22:27 26

 6. Křižanov⋌ 16  7 4  5 26:17 25

 7. Nedvědice⋌ 16  6 4  6 22:25 22

 8. Svratka⋌ 16  6 3  7 21:32 21