I. A třída – sk. A

BUDÍKOV – HERÁLEC (ZR) 3:1

V důležitém zápase o záchranu vybojoval Budíkov tři body a na jaře zůstal doma ještě neporažen. Do zápasu vstoupil lépe a už v první minutě měl šanci T. Bláha, ale z dobré pozice netrefil branku.

Skore se měnilo v 9. minutě, kdy se po přihrávce V. Vodrážky prosadil přes obránce Herálce právě T. Bláha. Budíkov měl neustále více ze hry a vypracoval si příležitosti, které však neproměnil. Po pětadvaceti minutách získal převahu Herálec, několikrát zahrozil a před přestávkou z penalty vyrovnal.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří šli do vedení v 50. minutě. Zástěra obešel u lajny obránce a po jeho přihrávce V. Vodrážka nedal brankáři nejmenší šanci. Hosté pak vrhli vše do útoku a dvakrát domácí zachránil brankář M. Bláha. Budíkov se v závěru dostal do šancí z brejků a jeden z nich přinesl gólovou radost Marouskovi.

Góly: 9. T. Bláha, 50. V. Vodrážka, 86. Marousek – 42. Havlík (PK). Rozhodčí: Beseda. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka (62. Prokop), Bleha, Zet, Pokorný, Wallisch, F. Žáček (88. Onderka), Zástěra, Marousek, T. Bláha (83. P. Žáček), V. Vodrážka. Herálec ZR: Pavlík – Chyba (83. Mládek), Pavliš, M. Ptaczek, Havlík, Kučka, J. Ptaczek, Ptáček, Čejka, Hořínek (32. Teplý), Sláma (72. Vašek).

I. A třída – sk. B

BOHDALOV – RANTÍŘOV 1:4

Domácí začali jako z partesu: do centru zleva se opřel Pavel Jaroš a nekompromisně zavěsil. Jenomže Bohdalov čekala mrazivá sprcha, kterou si zavinil vlastními hrubými chybami. Nejprve odražený balon napálil pod břevno Novotný, chvíli před pauzou vymetl po rohu hlavičkou šibenici Živný.

Obrat domácím týmem otřásl. Po změně stran nenašel recept na soustředěnou hru Rantířova, který gólově ztrestal ještě dvě bohdalovské hrubky.

Góly: 3. Pavel Jaroš – 10. Novotný, 41. a 86. Živný, 47. Vlček. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný (85. Šmak), Klimeš, Štikar – Pavel Jaroš, Schneider, Doležal, Juda (59. Neuman) – Křesťan (74. Petr Jaroš), Kříž. Rantířov: Kremín – Fila (88. Benda), Novotný, Vácha, Živný – Smrčka, Vlček, Karol (82. Pecha), Kubík – Zeman (72. Molák), Kovačík.

ROZSOCHY – ČÁSLAVICE 0:1

Rozsochy tíží marodka. O čtyři opory oslabený tým podlomila brzy inkasovaná branka, kterou dal čáslavický Novák po čtyřech minutách. Domácí se poté zvedli, ale měli obrovský problém vstřelit gól. Jejich marná snaha vyvrcholila ve 30. minutě, kdy Rozsochy nevyužily penaltu. Vzápětí navíc zahodily i tutovou šanci. Po změně stran fauloval mimo vápno domácí brankář Svoboda, který za zákrok vyfasoval červenou. Rozsochy se dál tlačili do útoku, ale postupně jim viditelně ubývali síly.

Gól: 4. Novák. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:4. ČK: 58. Svoboda (Rozsochy). Diváci: 200. Poločas: 0:1. Rozsochy: Svoboda – J. Zítka, Svítil (73. Holý), E. Šibor, L. Nebola (61. T. Zítka) – J. Vališ, Kalvoda, Čech, Padrtka – Kučera, Kříž (58. Pavel Bureš). Čáslavice: Smetana – Novák, Klika, Suchna, Polovčík – Angao (90. Kobza), Hlaváč, Šimek, Bělák – Zelníček, Novák (90. Gombele).

PŘIBYSLAVICE - V. MEZIŘÍČÍ B 0:5

Kanonádu rezervy Velkého Meziříčí načal v prvním poločase přibyslavický Rozsypal, když přízemní centr usměrnil do vlastní branky. Domácí se tak dali čistokrevný vlastenec ve druhém zápase v řadě! A když těsně před přestávkou zvýšili vedení hostů Smejkal s Trnkou, bylo po zápase. V závěru přidalo béčko Velkého Meziříčí ještě dva góly.

Góly: 25. vlastní Rozsypal, 44. Smejkal, 45. Trnka, 78. Kaťka, 86. Beran. Rozhodčí: Masopust. ŽK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Přibyslavice: Pisk - Marzini, Musil, J. Kovář, Fiala - Masopust (75. Vejmělek), Rozsypal, Karafiát, Kirchdorfer - Samek (46. V. Kovář), Veselý (70. Škorpík). V. Meziříčí B: Kučera - Invald, Halámek, Kružík, Trnka - Střecha, Ambrož, Kafka, Smejkal - Jedlička, Pokorný.

N. VES – KOUTY 1:1

Domácí podali v utkání s Kouty nekoncentrovaný výkon a nedokázali si poradit s ofsajdovou obranou hostů. Do vedení šli v 36. minutě po zaváhání gólmana Fuksy zásluhou Čápa Kouty. Ve druhé půli Nová Ves vyrovnala, když se po rohovém kopu hlavou prosadil Ondřejka. Domácí v závěru mocně tlačili, ale na houževnatě bojující hosty to nestačilo. Oba celky se tak rozešly smírně.

Góly: 48. Ondřejka – 36. Čáp. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. N. Ves: Fuksa – Bureš, Havlík, Nečas, Kubík – R. Novotný, M. Ondřejka, T. Novotný I. (76. T. Novotný II.), Starý – Čech (62. J. Vondřejka), Pohanka. Kouty: Masný - Chaloupka, Čech, Neuwirth, Růžička – Smejkal, Parma, Semrád, Čáp – Šalda, Tenkl.