BYSTŘICE – 1. FC BRNO DOROST 6:4

Bystřice si na úvod letní přípravy zastřílela. Proti rezervě staršího dorostu Brna šla rychle do vedení – po rohovém kopu se prosadil Holý. V utkání hraném na třetiny se mladým fotbalistům Brna podařilo zápas na chvíli otočit.

Pak se ovšem začali činit Radek Špatka s navrátilcem ze Žďáru Martinem Horákem. V této fázi zápasu dokázali brněnští mladíci ještě pouze dvakrát zkorigovat divoký výsledek. „Vzhledem k úvodu přípravy jsem vcelku spokojený,“ řekl bystřický kouč Zdeněk Hovorka.

Góly: Horák 2, Špatka 2, Holý, Buchta. Poločas: 3:2. Bystřice: Trávníček – Kozáček, Sysel, Vícha, Flídr – Hladík, Matuška, Sklenář, Zbytovský - Holý, Nemrah. Střídali: Bureš, Dudáš - Svoboda, Matoušek, Buchta, Špatka, Horák.

VRCHOVINA – KŘIŽANOV 4:2

Favorit se s nováčkem I. A třídy v úvodu dost nadřel a v první půli dvakrát prohrával. Na vině bylo i kvantum neproměněných šancí.

Ve druhém poločase se už Vrchovina střelecky probudila. I díky střídajícímu Plhalovi, který se do černého trefil hned dvakrát. Domácí mohli svůj náskok ještě zvýšit, ale po pojištění výsledku si v koncovce počínali hodně ležérně.

Góly Vrchoviny: Plhal 2, O. Šustáček, Josífek. Rozhodčí: Sochor. Poločas: 1:2. Vrchovina: Krupík – Mrkos, Suský, O. Poul, Škorpík – P. Šustáček, Němeček, Oros (46. Wolker), M. Skalník – O. Šustáček (46. Plhal), Mužátko (46. Josífek).