STARŠÍ DOROST

V. MEZIŘÍČÍ – TŘEBÍČ 0:3

Hned v úvodu utkání měli dobrou šanci domácí. V hlavní roli byl Liška. Ten byl nejprve faulován a po přímém kopu Budzínského hlavičkoval nad třebíčskou branku. Po té se dostal ke střele Denev, ale i on přestřelil.

Nedáš dostaneš se naplnilo ještě v téže minutě. Třebíčský hráč vystřelil z třiceti metrů a na mokré trávě střela zaskočila domácího brankáře Pokorného. Meziříčí branka nepoložila a snažilo se vyrovnat. Budzínský však dvakrát za sebou neměl správně seřízená mířidla. Před odchodem měli největší šanci fotbalisté Třebíče, ale střela šla pouze do boční sítě.

Ve druhé půli pokračovalo střelecké trápení Meziříčských. Denev se velmi dobře uvolnil ve vápně, ale opět přestřelil. A tak přišel trest v podobě druhého gólu v brance domácích. Místo důrazného odkopu chtěli meziříčští obránci kombinovat a doplatili na to. Snížit mohl Smejkal, ale po Budzínského rohu hlavičkoval do náručí třebíčského brankáře. V 58. minutě Třebíč zatloukla poslední hřebík do meziříčské rakve a od té chvíle bylo po zápase. Trápení v koncovce potvrdil v závěru meziříčský Koníř, který neproměnil samostatní únik.

Poločas: 0:1. V. Meziříčí: Pokorný - J.Večeřa, Kerouš, Z. Večeřa, Nožička (69. Mucha) - Liška, Budzínský, E. Smejkal, Kaminaras (39. Kozuň) - Denev, Koníř (72. Horký).

VRCHOVINA – UHERSKÝ BROD 5:0

Začátek zápasu vyšel domácím výtečně, hned ve 3. minutě si na Vaškův centr z hlouby pole naběhl Kozel a bez přípravy pohotově zakončil. O pět minut později si to oba hráči zopakovali, ale Kozel míč netrefil přesně a přestřelil. Po půlhodině hry se po závaru před brankou Uherského Brodu trefil Slavíček a hned po rozehrání soupeře se po pěkné kombinaci prosadil Šandera.

Bylo to 3:0 a od té chvíle hosté přestali klást odpor a nechali Vrchovinu v klidu kombinovat a posílat do vápna Brodu jeden nebezpečný centr za druhým. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, nápor domácích trochu slábl, ale stále chtěli střílet branky. Sodomkovi se jeho pokus nepodařil, a tak raději zvolil nahrávku na Pekárka, který hlavou zvýšil již na 4:0. V 75. minutě se po minutě na hřišti prosadil střídající Zelený a pečetil tak na konečných 5:0.

Góly Vrchoviny: Kozel, Slavíček, Šandera, Pekárek, Zelený. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Vrchovina: Toman - Vašek, Polnický, Laštovička, Sklenář - Králíček, Sodomka, Šandera (65. Novák), Kozel (74. Zelený) - Slavíček (75. Němec), Szabo (46. Pekárek).

MLADŠÍ DOROST

V. MEZIŘÍČÍ – TŘEBÍČ 1:7

Mladí fotbalisté Meziříčí vstoupili do utkání aktivně. Hned ve druhé minutě měli možnost pokutového kopu, ale neproměnili. O tři minuty později domácím rozhodčí neuznal regulérní branku. Od té chvíle již bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Meziříčí kupilo chybu na chybu a nakonec dostalo od Třebíče sedm branek. Čestný úspěch domácích zaznamenal Polák.

Branky V. Meziříčí: Polák. V. Meziříčí: Homola – Partl, Kubec, Kozuň (64. Maloušek),Wasserbauer – Miškela (37. Hladík), Stávek (41. Pospíšil), Polák, Stupka (47. Minařík) – Kuřátko, Liška.

VRCHOVINA – UHERSKÝ BROD 0:1

První šanci zápasu měl domácí Homolka, který však nastřelil pouze břevno. O pět minut později přišel přesný centr z levé strany, ale Petr Sodomka bez přípravy trefil pouze gólmana hostí. Ve 20. minutě se dostali do první brankové příležitosti hosté, ale střela šla těsně vedle Chrástovy branky. O tři minuty později vyslal na branku Brodu tvrdou střelu Vaňátka, se kterou si brankář hostí poradil. A když svou šanci zahodil Zelený, přišel trest. V poslední minutě první půle se po dlouhém autu prosadil Brod a branka do šatny s mladými fotbalisty Vrchoviny evidentně otřásla.

Druhý poločas již nebyl z domácí strany tak kvalitní a po sérii střídání hra neměla ten správný náboj. Hosté naopak mohli po dvou útočných akcích svoje vedení zvýraznit, ale utkání skončilo 0:1.

Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Vrchovina: Chrást - Šidlák, Pavel Sodomka (52. J. Skalník), O. Šandera (26. Zelený, 60. Ondráček), Křenek - Blažíček (58. Němec), Vaňátka, Škácha, Petr Sodomka - Denev, Homolka.