„Máme před sebou ještě čtyři zápasy z toho tři doma, tak doufám, že to vyjde a minimálně těch sedm bodů získáme. Ideální by bylo třikrát doma vyhrát a ve Velké Bíteši remizovat,“ prozrazuje své přání okříšský kouč.

Jenomže Vrchovina zase tak snadné sousto nebude. Tým spojeného fotbalového klubu z Nového Města na Moravě a Radešínské Svratky totiž v minulém kole jasně přehrál favorizovaný Havlíčkův Brod – zápas skončil 3:0 a výsledek byl pro hosty ještě hodně milosrdný.

Jedna výhra prý nic neznamená

„Ale jedna výhra nás nestaví do žádné role favorita. My jsme rádi, že se nám konečně podařilo bodovat naplno. Do Okříšek, kde se nám dlouhodobě nedaří, jedeme pro bod. Remízu bychom určitě brali,“ říká asistent vrchovinského kouče František Smetana.

Marodi se vrátili s formou

Povedené zápas s Havlíčkovým Brodem má na svědomí i uzdravení marodů. Trojice Kamil Suský a Ondřejové Poul a Šustáček byla v zápase hodně znát. „Se sestavou by problém být neměl. Vítězná jedenáctka se nemění a předpokládám, že tomu tak bude i v našem případě,“ dodal František Smetana.

Ondrej Dudáš, Jiří Drobný