I. A třída – sk. A

DOBRONÍN – HERÁLEC (ZR) 2:1

Po hlavičce Skořepy neudržel Pavlík balon a dotírající Kalců si na hostujícím gólmanovi vykoledoval faul. Diviš s problémy penaltu proměnil a Dobronín vedl. Hosté pak převzali taktovku a po propadnutí dobronínské pravé strany Mládek srovnal.

Herálec měl převahu a pouze Chvátl držel naděje domácích nad vodou. Ve druhé půlce se rozehrála opatrná partie, ze které musel po červené odstoupit Kraušnajdr, což domácí paradoxně nakoplo. Hosté chtěli přesilovku využít, tlačili se dopředu, ale dobře zformovaný dobronínský val pracoval bezchybně. Před koncem se navíc stav hráčů na hřišti vyrovnal a v 90. minutě se zrodil i rozhodující okamžik. Lukáš Sedláček vyslal rychlíka Kalců, který nedal Pavlíkovi šanci.

Góly: 13. Diviš (PK), 90. Kalců - 33. J. Mládek. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (58. Krautšnajdr – 88. Ptacsek). Diváci: 70. Poločas 1:1. Dobronín: Chvátal – Diviš, Krautšnajdr, Sochor, T. Sedláček – Klenovský (70. Göth), Vaněk, L. Sedláček, Hlávka (62. Pachl) – Kalců, Skořepa (90. Liška). Herálec (ZR): Pavlík – Chůva, Pavliš, M. Ptacsek, Havlík – Kučka, J. Ptacsek, Ptáček, Mládek (80. Gregor) - Kořínek (70. Sláma), Vašek.

I. A třída – sk. B

N. VES – JAROMĚŘICE 2:3

Přestože Nová Ves dvakrát vedla, radovali se hosté, kteří na každou trefu domácích promptně odpověděli vyrovnávací trefou a ve druhém poločase zasadili rozhodující úder. Kdo na zápas dorazil až po 20. minutě, zmeškal čtyři gólové momenty.

Za Novou Ves řádil Petr Bureš, který se dvakrát prosmýkl kolem svých strážců a zacílil přesně. S jeho výkonem kontrastovaly hrubky obrany, která opakovaným nedůrazem nabídla Jaroměřicím příležitost skórovat. Po změně stran šokoval domácí příznivce prudkou dělovkou ze strany Dusík, který rozjásal hosty třetí brankou. Nová Ves v rychlém zápase prvotřídní úrovně vynutila tlak, ale nevyužila žádnou ze svých šancí.

Góly: 10. a 14. P. Bureš – 12. Budař, 20. Kalay, 49. Dusík. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:5. Diváci: 200. Poločas: 2:2. N. Ves: Fuksa – Kubík, Havlík, P. Starý (77. Šandera), T. Novotný I. – R. Novotný, Ondřejka, Krejčí, Pohanka (55. T. Novotný II.) – P. Bureš, J. Starý. Jaroměřice n. R.: Bartoš – Foltýn, Krontorád, Pokorný, Urbánek – Budař, Dusík, M. Kopeček, Hutař (85. A. Kopeček) – Svoboda, Kalay (90. Plíšek).