Svěřenci trenéra Kamila Krejčího mají po úvodních třech kolech na svém kontě plný bodový zisk. „Přeje nám zatím štěstí. Všechny tři zápasy jsme vyhráli o branku,“ nechtěl prozatímní výsledky svého týmu přeceňovat kouč meziříčské rezervy.

Jeho slova potvrzuje i poslední odehraný duel v Rantířově, který meziříčští hráči vyhráli 2:1. „Jsem rád, že se nám podařilo vyhrát i potřetí v řadě. Opět jsme měli více toho pověstného štěstíčka než domácí. Soupeř byl velmi kvalitní a nebylo to vůbec lehké utkání,“ vrátil se k zápasu třetího kola I. A třídy Kamil Krejčí.

Potěšující pro tým je kromě podávaných výkonů i fakt, že se hráčům zatím vyhýbají zranění a jiné zdravotní komplikace. „Jsme momentálně v pořádku. Máme navíc široký kádr, což je také výhoda,“ uvedl Krejčí.

V dalším utkání víkendového čtvrtého kola soutěže přivítají Meziříčští na domácím hřišti poslední celek tabulky Stonařov. „Tyhle zápasy prvního s posledním nemám vůbec rád. Je to vždycky ošidné. Nesmíme soupeře podcenit a hrát jako dosud,“ nastínil plány Krejčí.

„V zápase nám navíc bude chybět zkušený Karel Kružík, jenž je hráčem a zároveň mým asistentem. Uvidíme, jak se bez něj mladší kluci prosadí. Hrajeme ale doma a chceme vyhrát,“ dodal.