Velké Meziříčí má divizní jistotu, hartvíkovický nováček živí naději

VYSOČINA - Jediným zástupcem Vysočiny, který si v předposledním 28. kole divize D zajistil záchranu, je Velké Meziříčí. Ostatní čeká drama až do závěrečných minut soutěže. Reálnou naději si vytvořily i Hartvíkovice. Nováček doma porazil ambiciózní Rousínov.

11.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Kamil Vaněk

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - KONICE 2:0

Hodně úzko bylo v prvním poločase početnému zástupu domácích fanoušků, kteří sledovali kombinačně vyspělejší představení zkušené Konice. Hosté dvakrát nebezpečně zahrozili a jejich střely skončily těsně mimo tyče velkomeziříčské branky.

Domácí byli gólové radosti také blízko. Pokorný metr před prázdnou branku nedokázal zkrotit prudký míč a usměrnit ho za čáru. Muchovu dělovku vytěsnil brankář na roh. Ve druhé části se obraz hry změnil. Velké Meziříčí působilo svěžím dojmem a svoje zlepšení podtrhlo prvním zásahem. Hortův rohový kop poslal Pánek z první do tyče, odražený balon Pokorný přiťukl Staňkovi, který se nemýlil.

Za necelých deset minut přidali domácí pojistku. Staněk poslal centr Pokornému, a ten hlavou zavěsil. V závěru Velké Meziříčí podržel Invald, který zneškodnil tutovku hostů.

Góly: 53. Staněk, 62. Pokorný. Rozhodčí: Drápal. ŽK: 1:4. Diváci: 450. Poločas: 0:0. V. Meziříčí: Invald - Krejčí, Václavek, Galia, Mucha - Pánek, Ambrož (78. Průša), Němec (91. Netolický), Pokorný, Hort (82. Veselý) - Staněk.

HARTVÍKOVICE - ROUSÍNOV 2:1

Hosté byli v první půli jasně lepší a ve 32. minutě je poslal do vedení Zavřel. Hartvíkovice se probudily až po přestávce, a už v 54. minutě vyrovnal z pokutového kopu Záviška, když hostující obrana zastavila nedovoleně Vybírala.

O šťastném vítězství domácích rozhodla tečovaná střela z velké dálky Vodičky, která k překvapení všech skončila až v síti. V závěru si Rousínov vytvořil velký tlak, ale vyrovnat se mu nepodařilo. „Se štěstím jsme vyhráli, ale nemusí nám to bohužel stačit,“ říká kouč Hartvíkovic Jiří Hajský.

Góly: 54. Záviška (PK), 68. Vodička - 32. Zavřel. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 3:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Hartvíkovice: Chalupa - Bdžoch, Chládek, Vodička, Zedníček - Matějek (57. Franěk), Bernát, Záviška (72. Kašpar), Vybíral - Neumann, Novotný.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 21 000 Kč

Učitelé v oblasti předškolní výchovy UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY - Dolní Libochová. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: zástup za MD, Podmínkou je vzdělání v oboru předškolní pedagogiky, První kontakt: telef. - 7,00 - 15,00, nebo emailem. Pracoviště: Mateřská škola dolní libochová, příspěvková organizace, 592 53 Strážek. Informace: Jitka Vrubelová, +420 732 889 114.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 13 250 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-NICE - SÁZAVA - pracovněprávní vztah trvalý, ale možno i formou brigády. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13250 kč, mzda max. 16500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: jobmatch, - místo vhodné i pro ženy - přes den práce na vrátnici + obchůzka objektu po zpevněné cestě cca jednou za dvě až tři hodiny služby (trvá asi tři minuty), přes noc pouze obchůzka v tomto časovém intervalu. , Práce je vhodná i pro osoby OZP - pro ně nabízíme náborový příspěvek ve výši 3 000,-- Kč. Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní stav způsobilý výše popsané činnosti, příjemné vystupování , samostatnost a odpovědnost., První kontakt emailem nebo telefonicky kdykoliv.. Pracoviště: Indus praha, spol. s r.o. - sshr sázava, 592 11 Velká Losenice. Informace: Lucie Sedláková, +420 736 521 281.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 000 Kč

Prodavači smíšeného zboží Prodavač smíšeného zboží. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prodavačka v bistru, mzda 14000,- při úvazku 0,75., Pracovní doba po - pá: 6:00 do 15:30, so - ne: 12:00 - 15:00, turnusové služby., Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Nemocnice sv. zdislavy, a.s. [221], 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Silvie Hugová, +420 566 512 383.

Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 130 Kč

Montéři suchých staveb SÁDROKARTONÁŘ - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Praxe minimálně 2 roky v oboru., První kontakt emailem nebo telefonicky Od 8:00 do 14:30. Pracoviště: Sádrokartony žďár s.r.o., Haškova, č.p. 1269, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Markéta Klinglerová, +420 773 995 676.