Velké Meziříčí poprvé doma vyhrálo

Vysočina - V šestém kole divizní skupiny D se jako jediné představilo na domácím hřišti Velké Meziříčí, a také jako jediné ze čtyřlístku zástupců Vysočiny naplno bodovalo.

8.9.2008

Velkomeziříčský obránce Patrik Mucha (vlevo) dokázal společně se svými kolegy vybojovat první domácí vítězství, a navíc bez obdržené branky. Foto: Deník/Josef Němec

V. MEZIŘÍČÍ – OTROKOVICE 2:0

Po nervózním začátku uklidnil domácí první gól. Aktivní Pánek napřáhl z hranice šestnáctky a povedenou střelou poslal svůj tým do vedení. Po přestávce už Velké Meziříčí kontrolovalo hru. Další šance Pánka ovšem skončila v rukavicích gólmana Křížka. Otrokovický gólman ale čtvrt hodiny před koncem srazil ve vápně střídajícího Kratochvíla a Průša pokutový kop s přehledem proměnil. Utkání mohlo skončit rozdílem třídy, ale domácím se vytvořené šance už nepodařilo proměnit.

Góly: 34. Pánek, 74. Průša (PK). Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 3:5. Diváci: 250. Poločas: 1:0. V. Meziříčí: Trnavský – Z. Mucha, Galia, P. Mucha, J. Krejčí – Hort, Pokorný (76. Fober), Průša, Němec (81. Kolečkář), Pánek – Havlíček (72. Kratochvíl).

ŠARDICE – TŘEBÍČ 1:1

Domácí lídr tabulky měl po celý zápas více ze hry, ale bohužel pro něj se nedokázal střelecky prosadit. Jedinou branku vsítil z pokutového kopu ve 37. minutě, kdy chybovala hostující obrana. Ve druhém poločase se Třebíč zvedla a zlepšila hru. Důsledkem tak byl vyrovnávací gól Kopečka, který po rohovém kopu přehodil domácí brankáře. V závěru utkání si Šardice vytvořily několik slibných šancí, ve kterých jim ovšem zabránila třebíčská obrana v čele s gólmanem Beerem.

Góly: 37. Spazier (PK) – 58. Kopeček. Rozhodčí: Nedbal. ŽK: 3:4. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Třebíč: Beer – Adamov, Brabenec, Kopeček, Flekal – Durda (69. Řezáč), Dvořák, Koníř, Durajka – Pospíchal (86. Vejmelka), Karásek (76. Linhart).

NAPAJEDLA – ŽDÍREC 0:0

Ždírec odjel do Napajedel bez třech opor. Popelku s Marešem neuvolnil chrudimský Era-Pack před blížící se futsalovou Ligou mistrů a Čalkovský je zraněný, proto se Dekora soustředila především na defenzivu. Přesto byli hosté sedmdesát minut aktivnější. Ve 40. minutě se ocitl v obrovské šanci Hanousek, který šel zprava sám na brankáře, ale minul. Další šanci si Ždírečtí vytvořili v 60. minutě, když Kolouch opět v sólu neuspěl.

Poté ovšem převzali iniciativu domácí. Ždírec začal mít problémy s dlouhými míči. Když propadla hostující obrana, podržel tým ze Ždírce gólman Žďánský. „Je to vybojovaný a velice cenný bod,“ pochvaloval si šéf ždírecké lavičky Richard Zeman.

Rozhodčí: Krasula. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Ždírec nad Doubravou: Žďánský – Kysilko, Hanovec, Klupka – Buriánek, Carda, Franc (83. Hromádka), Smejkal, Šnobl – Kolouch (67. Sobotka), Hanousek.

KONICE – ŽĎÁR N. S. 1:0

Domácí těžili ze svého malého hřiště, na kterém Žďár zatlačili. Utkání rozhodla standardní situace dvě minuty před přestávkou. Centr z boku odvrátili hostující obránci jen ke Kobylíkovi, který nekompromisně překonal Keclíka.

Konice působila i ve druhém poločase fotbalovějším dojmem, ale vytvořené šance se jí nedařilo proměnit. Ke konci se osmělil i Žďár. Největší tutovku měl střídající Filippi, který trefil břevno.

Gól: 43. Kobylík. Rozhodčí: Kučerík. ŽK: 3:4. Diváci: 230. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Keclík – Odehnal, Šindelka, Bratršovský, Heide – Otoupalík, Bureš – Hirsch, Mašek (65. Filippi), Horák - P. Smetana (46. Bojda).
Ostatní zápasy: Hulín - Mohelnice-Moravičany 3:1, Boskovice - Líšeň 2:1, Protivanov - Rousínov 2:0, Rájec-Jestřebí - Vyškov 0:2.

8.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 20 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovník - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: komunikace v cizím jazyce výhodou, administrativní zkušenosti výhodou, Požadujeme: řidičský průkaz "B", výhodou jeden cizí jazyk slovem i písmem , První kontakt: - zaslání CV - V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: filip@comprex-cz.cz. Pracoviště: Comprex cz s.r.o., K Novému nádraží, č.p. 1229, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Jiří Filip, +420 732 370 725. Výroba - Výroba Obsluha strojů 21 500 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva Manipulant se dřevem. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21500 kč, mzda max. 23500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Manipulant se dřevem na pile, pilař na pile - zkušenosti se dřevem. Pracoviště: Dřevo vysočina a.s., Santiniho, č.p. 17, 591 02 Žďár nad Sázavou 2. Informace: Petra Blažejovská, +420 777 182 912. Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 20 000 Kč Obsluha zemních a příbuzných strojů řidič, strojník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: pracovní poměr bude uzavírán nejprve na 2 roky, dále pak opět na dobu určitou, při oboustranné spokojenosti i na dobu neurčitou, chuť do práce a rovněž chuť učit se novým věcem, praxi ani vyučení v oboru nevyžadujeme, vše vás zaučíme po nástupu do zaměstnání, první kontakt e-mailem. Pracoviště: Žďár nad sázavou, brněnská 126/38 s činností v rámci čr, Brněnská, č.p. 126, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Květa Štěpánková, +420 566 697 161. Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař 20 000 Kč Tesaři Tesaři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: pracovní poměr bude uzavírán nejprve na 2 roky, dále pak opět na dobu určitou, při oboustranné spokojenosti i na dobu neurčitou, chuť do práce a rovněž chuť učit se novým věcem, praxi ani vyučení v oboru nevyžadujeme, vše vás zaučíme po nástupu do zaměstnání, první kontakt e-mailem. Pracoviště: Žďár nad sázavou, brněnská 126/38 s činností v rámci čr, Brněnská, č.p. 126, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Martina Zedníčková, +420 566 697 161.

Hokejisté Meziříčí řádili

Hroši utrpěli těžký debakl

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

-

V hokejovém derby vyzrála budějovická Žihadla na Bruslaře

Vysočina – Hokejová druhá liga – skupin Jih a Východ měla ve středu na programu 10. kolo.

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.