Velké Meziříčí poprvé doma vyhrálo

Vysočina - V šestém kole divizní skupiny D se jako jediné představilo na domácím hřišti Velké Meziříčí, a také jako jediné ze čtyřlístku zástupců Vysočiny naplno bodovalo.

8.9.2008

Velkomeziříčský obránce Patrik Mucha (vlevo) dokázal společně se svými kolegy vybojovat první domácí vítězství, a navíc bez obdržené branky. Foto: Deník/Josef Němec

V. MEZIŘÍČÍ – OTROKOVICE 2:0

Po nervózním začátku uklidnil domácí první gól. Aktivní Pánek napřáhl z hranice šestnáctky a povedenou střelou poslal svůj tým do vedení. Po přestávce už Velké Meziříčí kontrolovalo hru. Další šance Pánka ovšem skončila v rukavicích gólmana Křížka. Otrokovický gólman ale čtvrt hodiny před koncem srazil ve vápně střídajícího Kratochvíla a Průša pokutový kop s přehledem proměnil. Utkání mohlo skončit rozdílem třídy, ale domácím se vytvořené šance už nepodařilo proměnit.

Góly: 34. Pánek, 74. Průša (PK). Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 3:5. Diváci: 250. Poločas: 1:0. V. Meziříčí: Trnavský – Z. Mucha, Galia, P. Mucha, J. Krejčí – Hort, Pokorný (76. Fober), Průša, Němec (81. Kolečkář), Pánek – Havlíček (72. Kratochvíl).

ŠARDICE – TŘEBÍČ 1:1

Domácí lídr tabulky měl po celý zápas více ze hry, ale bohužel pro něj se nedokázal střelecky prosadit. Jedinou branku vsítil z pokutového kopu ve 37. minutě, kdy chybovala hostující obrana. Ve druhém poločase se Třebíč zvedla a zlepšila hru. Důsledkem tak byl vyrovnávací gól Kopečka, který po rohovém kopu přehodil domácí brankáře. V závěru utkání si Šardice vytvořily několik slibných šancí, ve kterých jim ovšem zabránila třebíčská obrana v čele s gólmanem Beerem.

Góly: 37. Spazier (PK) – 58. Kopeček. Rozhodčí: Nedbal. ŽK: 3:4. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Třebíč: Beer – Adamov, Brabenec, Kopeček, Flekal – Durda (69. Řezáč), Dvořák, Koníř, Durajka – Pospíchal (86. Vejmelka), Karásek (76. Linhart).

NAPAJEDLA – ŽDÍREC 0:0

Ždírec odjel do Napajedel bez třech opor. Popelku s Marešem neuvolnil chrudimský Era-Pack před blížící se futsalovou Ligou mistrů a Čalkovský je zraněný, proto se Dekora soustředila především na defenzivu. Přesto byli hosté sedmdesát minut aktivnější. Ve 40. minutě se ocitl v obrovské šanci Hanousek, který šel zprava sám na brankáře, ale minul. Další šanci si Ždírečtí vytvořili v 60. minutě, když Kolouch opět v sólu neuspěl.

Poté ovšem převzali iniciativu domácí. Ždírec začal mít problémy s dlouhými míči. Když propadla hostující obrana, podržel tým ze Ždírce gólman Žďánský. „Je to vybojovaný a velice cenný bod,“ pochvaloval si šéf ždírecké lavičky Richard Zeman.

Rozhodčí: Krasula. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Ždírec nad Doubravou: Žďánský – Kysilko, Hanovec, Klupka – Buriánek, Carda, Franc (83. Hromádka), Smejkal, Šnobl – Kolouch (67. Sobotka), Hanousek.

KONICE – ŽĎÁR N. S. 1:0

Domácí těžili ze svého malého hřiště, na kterém Žďár zatlačili. Utkání rozhodla standardní situace dvě minuty před přestávkou. Centr z boku odvrátili hostující obránci jen ke Kobylíkovi, který nekompromisně překonal Keclíka.

Konice působila i ve druhém poločase fotbalovějším dojmem, ale vytvořené šance se jí nedařilo proměnit. Ke konci se osmělil i Žďár. Největší tutovku měl střídající Filippi, který trefil břevno.

Gól: 43. Kobylík. Rozhodčí: Kučerík. ŽK: 3:4. Diváci: 230. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Keclík – Odehnal, Šindelka, Bratršovský, Heide – Otoupalík, Bureš – Hirsch, Mašek (65. Filippi), Horák - P. Smetana (46. Bojda).
Ostatní zápasy: Hulín - Mohelnice-Moravičany 3:1, Boskovice - Líšeň 2:1, Protivanov - Rousínov 2:0, Rájec-Jestřebí - Vyškov 0:2.

8.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Rozpočtáři specialisté 30 000 Kč

Rozpočtáři specialisté Rozpočtář(ka) - přípravář(ka) výroby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Práce na PC - MS office, rozpočtové programy. Příprava nabídek včetně rozpočtů na veřejné zakázky., 5 týdnů dovolené, mimořádné roční odměny, První kontakt telefonicky nebo emailem. Pracoviště: Aqueko, spol. s.r.o., 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Lubomír Jurek, +420 602 503 862.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 22 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního vozidla. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Co bude Vaší hlavní náplní?, - převoz zeminy, písků a kameniva na stavbách, - vést záznamy a doklady o provozu vozidla, , Jaké máme požadavky? , - odborné vyučení bez maturity, , - řidičský průkaz C, kartu řidiče , - praxe v oboru vítána , - umožníme zaškolení. , , Které vlastnosti u nás uplatníte? , - samostatnost, spolehlivost, , - časová flexibilita , , Proč se Vám u nás bude líbit? , - nabízíme zajímavé firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc), , - dostanete motivující finanční ohodnocení, - pracovní dobu pouze ve všední dny, , - práci na HPP.. Pracoviště: Pks stavby a.s.- žďár nad sázavou, Brněnská, č.p. 126, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Martina Zedníčková, +420 566 697 161.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Obkladač 17 000 Kč

Obkladači Obkladač stavební. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Co požadujeme?, - vyučení v oboru zedník obkladač, - praxi v oboru , - spolehlivost, samostatnost, - aktivní přístup k práci, Co nabízíme?, - zázemí silné stabilní stavební společnosti, - dobré finanční ohodnocení odpovídající, dosahovaným výsledkům, - zajímavé firemní benefity. Pracoviště: Žďár nad sázavou, brněnská 126/38 s činností v rámci čr, Brněnská, č.p. 126, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Martina Zedníčková, +420 566 697 161.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 24 000 Kč

Účetní všeobecní ÚČETNÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Řid.průkaz sk. B , Spolehlivost, časová flexibilita, Zvýhodněné stravování, Prvníá kontakt telefonicky nebo emailem. Pracoviště: Agro - měřín, a.s., Zarybník, č.p. 516, 594 42 Měřín. Informace: Luboš Zich, +420 602 976 768.

Kraj schválil dotace pro opravy škol

Administrativní pracovníci KRASu v roce 1960.
8

OBRAZEM: Měřínské podniky produkovaly koženou galanterii, textil i nábytek

Slovanská epopej v Brně a proč už nepotřebujeme žádné další zákony: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 18. května 2018.

Muž řídil opilý, hrozí mu rok vězení

Velké Meziříčí – Až jeden rok za mřížemi nyní hrozí pětačtyřicetiletému muži ze Žďárska, jehož policisté v pátek kolem třetí hodiny ranní zastavili ve velkomeziříčské ulici Třebíčská. Šofér se v rámci silniční kontroly podrobil také dechové zkoušce, která měla pozitivní výsledek.

Převrácený vůz zablokoval dálnici

Vysočina – Na dálnici se nedaleko Větrného Jeníkova převrátil menší nákladní vůz bez nákladu. Zablokoval oba jízdní pruhy ve směru od Brna na Prahu a doprava na objízdné trase kolabuje.

Lídra přeboru čeká duel s posledním

Vysočina – Již 22. kolo má o tomto víkendu na programu fotbalový krajský přebor Vysočiny. Vedoucí Bystřice nad Pernštejnem bude doma hájit první místo proti posledním Jaroměřicím.