Svěřenci trenéra Milana Volfa tak výrazně po výhře vystoupli tabulkou. Aktuálně jim patří druhé místo za vedoucím Hodonínem, který má o čtyři body více.

V. MEZIŘÍČÍ – SPARTA BRNO 4:1

První šanci utkání měl hostující M. Wagner, ovšem svoje sólo na Chalupu zakončil střelou do boční sítě. Na druhé straně se prezentoval také obránce. Střela Zdeňka Muchy ale prostor mezi tyčemi minula.

O minutu později už ovšem domácí mohli slavit. Míč se totiž po ose Netrda, Berka dostal ke Krejčímu, který z ostrého úhlu prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Hned tři minuty nato vyslal Pokorný do prostoru Netrdu a jeho střílenou přihrávku usměrnil do sítě Veselý. Po půlhodině to už bylo rozdílem třídy. Němec využil na levém křídle Netrdu, ten vyslal Dufka, který se nemýlil.

Na začátku druhého dějství mohl snížit z přímého kopu exligista René Wagner, ovšem Chalupa svůj tým podržel. Poté přišla další chvíle domácího Krejčího. Ten totiž vybojoval zdánlivě ztracený míč, obešel několik protihráčů a zvýšil na rozdíl čtyř branek. I poté přicházely domácí šance, ale skóre se měnilo už jen jednou – na druhé straně. Kosmetickou tečku za utkáním udělal hostující Krejčí.

Góly: 24. a 58. J. Krejčí, 27. Z. Veselý, 33. Dufek – 77. Krejčí. Gasnárek. ŽK: 2:2. Diváci: 205. V. Meziříčí: Chalupa – Z. Mucha, P. Mucha, Hort, J. Krejčí – Dufek, Němec, Berka, Netrda (84. Bouček) – Veselý (54. Souček), Pokorný (66. E. Smejkal). Sparta Brno: Ustohal – Nápravník, M. Wagner, Lang, Kotouč – Dolíhal, Milostínský (35. Krejčí), Forman (63. Pavlas), Záboj – R. Wagner (71. Fuxa), Hlavinka.