JANOVICE - V. BÍTEŠ 3:1

Po opatrné čtvrthodince museli domácí Lokvenc a Tržil na poslední chvíli hasit dvě nebezpečné situace po špatných rozehrávkách. Na druhé straně se ocitli ve slibných pozicích Padrnos a Rychtecký, ale až druhý pokus druhého jmenovaného se ujal. Po rohu Lovětínského hlavičkoval přesně do šibenice.

Přestávka pomohla hostům, kteří dostali Janovice pod tlak a dočkali se i vyrovnání. Neuman dvakrát skvěle zasáhl, ale na třetí dorážku Hammera nedosáhl.

Janovice po vyrovnání přidaly plyn a Šulu překonal hlavičkující Padrnos. Vzápětí musel předčasně pod sprchy velkobítešský Pohl a domácí přesilovkou nepohrdli. O třetí úspěch ze vzduchu se postaral Lovětínský.

Góly: 43. Rychtecký, 76. Padrnos, 87. Lovětínský - 68. Hammer. Rozhodčí: Peřinka. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (79. Pohl). Diváci: 80. Poločas 1:0. Janovice: Neuman - Soural, Tržil, Reiterman, Lokvenc - Fišer, Chramosta, Špendlíček, Lovětínský (89. Lapeš) - Padrnos, Rychtecký (88. Toman). Velká Bíteš: Šula - Láznička (74. Ivančík), Klusák, Pohl, Plechatý (46. Berka) - Pelán, Trojan, Buchta, Němec - Hammer, Veselý. Nejlepší hráči: Lokvenc, Soural, Reiterman.

M. BUDĚJOVICE - BYSTŘICE 1:1

Dalo by se říct, že Bystřice ztratila body. V úvodu měl dvě příležitosti agilní Holý, ale skóre se měnilo, až když hlavou prodloužil centr na Zbytovského a ten prostřelil Kloudu.

Ve druhé půli se Budějovice probraly a po přetaženém centru Škody a Bustově hlavičce se radovaly z vyrovnání. Bystřice pak potvrdila, že se trápí v koncovce. Zejména šance Špatky volala po gólu, jenže domácí zachránil skvělý Klouda v brance.

Góly: 53. O. Busta - 40. Zbytovský. Rozhodčí: Ságl. ŽK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:1. M. Budějovice: Klouda - Novotný, K. Busta, O. Busta, Michal Černý (86. Jelínek) - Malík, Vranka, Škoda, Marek Černý (83. Pařízek) - Krejčí, Šabatka (61. Michal). Bystřice: Šebek - Kozáček, Veselý, Vícha (64. Sysel), Mitáš - Vrzal (77. Špatka), Matuška, Sklenář, Zbytovský - Holý, Havlíček (60. Buchta). Nejlepší hráči: O. Busta, Klouda - Zbytovský.

PACOV - VRCHOVINA 1:1

Domácí začali dobře, až na jednu několikaminutovou chvilku měli v prvním poločase více ze hry. Hned v úvodu mohl skórovat jejich nový hráč Kentoš, ale neprosadil se. Stejně si vedli Kubů a později Přibyl, který byl dokonce sám před Krupíkem.

I po přestávce se hrálo pod taktovkou Pacova, v 62. minutě po samostatné akci otevřel skóre Rybčák. Hosté spoléhali jen na brejky, ale i to jim stačilo na zisk bodu. V 67. minutě Kršek totiž vyrovnal. Posledních dvacet minut utkání už přineslo jen průměrný fotbal bez šancí na obou stranách.

Góly: 62. Rybčák - 67. Kršek. Rozhodčí: Nováček. ŽK: 3:2. Diváci: 220. Poločas: 0:0. Pacov: Basík - Vejsada, Grombíř, Vlk, Přibyl - Jiřík, Kolací, Kentoš, Vysiblo - Kubů, Rybčák. Vrchovina: Krupík - Polášek, Suský, Mrkos, Fagula - M. Skalník, Němeček (60. Kršek), Wolker (81. Chrást), K. Skalník - Mužátko, Šustáček (70. Poul). Nejlepší hráči: Kolací - Suský, Šustáček.

1. Ždírec 17 13 0 4 27:10 39
2. Hartvíkovice 16 9 6 1 27:12 33
3. Pelhřimov 17 9 5 3 25:13 32
4. Polná 17 9 4 4 26:17 31
5. Humpolec 17 9 1 7 30:27 28
6. Bystřice 17 7 5 5 30:25 26
7. Janovice 16 7 3 6 26:14 24
8. Třebíč B 16 5 6 5 34:28 21