O druhé postupové místo je velký boj. Navrch má před svými soupeři nováček z Radešínské Svratky. Za ním je pouze s jednobodovým odskokem Dolní Rožínka, která šesti góly smetla Strážek.

O sestupujícím je rozhodnuto. Do nejnižší soutěže padá B-tým Rozsoch, který si svůj osud zpečetil prohrou na hřišti rezervy Měřína.

MORAVEC – KŘIZANOV B 2:6

Góly: Ambrož 2 – T. Novotný, M. Král 2, D. Říha 2, J. Hejtmánek. Rozhodčí: L. Russ. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 2:4. Moravec: Lisý – Zikmund, Šustáček, Michal (46. J. Hladík), F. Černý (33. Z. Černý) – T. Hladík, Uhlíř, Ambrož, Tulis – Kovář, M. Černý. Křižanov B: Homola – Horníček (28. Uhlíř), Novotný, Tomšík, P. Vítek (46. Hejtmánek) – P. Hladík, Láznička, Král, L. Hladík – Říha, M. Vítek.

D. HEŘMANICE – RAD. SVRATKA 1:2

Góly: S. Barták – P. Kříž 2. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 6:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1. D. Heřmanice: Zicha – V.Paták (33. Nováček), Sedláček, L. Paták (84. V. Barták), Z. Šlapal – Minařík, D. Šlapal, Fleck, O. Šlapal – S. Barták, Fialka. Rad. Svratka: Skryja – Havránek, J. Šoustar, Daniel, Kachlík – M. Šoustar, Nejedlý, Novotný (80. Komínek), Jurek – Janů, Kříž.

ROŽNÁ – V. BÍTEŠ B 0:1

Góly: Dufek. Rozhodčí: Vydlák. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Rožná: F. Beran – Novotný, Špaček, Korbička, Krajčo – Sádecký, Hanus (74. Kunc), Klusák (82. Prokop), V. Vyžrálek (78. K. Beran) – Štěrba, J. Vyžrálek. V. Bíteš B: Hekal – Šeba, Suchý, Loup, Klusák – Paprskář (76. Malý), Trojan, Dufek, Čech – Plechatý (88. Rašovský), Porubka.

MĚŘÍN B – ROZSOCHY B 1:0

Góly: T. Uchytil. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 0:0. Diváci: 116. Poločas: 0:0. Měřín B: Jurek – Necid, Vrtáček, D. Palík (60. Z. Zdvihal), Coufal – Uchytil, Hlaváč, Vokoun, Chaloupka – Panáček (79. Blažek), Pospíchal (74. O. Palík). Rozsochy B: P. Zítka – Jiř. Střešnák, Jurečka, Benedikt (70. Padrtka), Jak. Střešnák – Zavadil, Holý, Vrtěna, T. Zítka – Bureš (35. Tulis), Nebola.

POHLEDEC – ŠTĚPÁNOV B 3:4

Góly: B. Janďourek, Z. Pestr, B. Puchýř – L. Dvořáček 2, J. Vrzal, J. Veselský. Rozhodčí: Vévoda. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pohledec: Kadlec – Muchálek, Míča, Pejchal, M. Pestr (60. Konečný) – Obšil (52. Ig. Hudák), Janďourek, Puchýř, Šajner – Ptáček (77. Iv. Hudák), Z. Pestr. Štěpánov B: Nepejchal – Nečesánek, Macinský, Vávra, Rössler – Kalda (46. Jílek), Veselský, Vrzal, Polák – Šikula, Dvořáček.

NOVÁ VES B – BOHDALEC 6:1

Góly: R. Novotný 2, M. Klement, P. Nečas, V. Bureš, J. Starý – L. Jaša. Rozhodčí: Nahodil. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 4:0. Nová Ves B: Babjačok – M. Nečas, Šandera, T. Novotný, Klement (70. Nečas) – V. Bureš, Ondřejka, F. Starý, R. Novotný (39. J. Starý) – P. Nečas, M. Nečas (46. T. Zavadil). Bohdalec: Skoupý – Pohanka, Stehlík, Tulis (70. Ševčík), Dostál – S. Sklenář, P. Sklenář, P. Jaša, Teml – L. Jaša, Nedoma.

D. ROŽÍNKA – STRÁŽEK 6:1

Góly: Konček, L. Pištěk 2, L. Andreis 2, P. Bartoněk – S. Lahodný. Rozhodčí: Soukup. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 4:0. D. Rožínka: R. Škorpík (50. Horák) – Malý, Baláš, König, Konček – Bartoněk, Pištěk, Andreis, Matuška – J. Bílek, Vondruška (60. Skalník). Strážek: Strachoň – Kubský, F. Broža, Mir. Svoboda, Melichar – Nidrla, L. Broža, Cimbálník (60. Dostál), Mil. Svoboda – Šebek, Lahodný.