Na prvním místě se tak prozatím osamostatnil Strážek, který však zaváhal na půdě poslední rezervy Radešínské Svratky. Remíza 2:2 by mohla lídra tabulky na konci sezony mrzet.

Hodně vyhrocený zápas byl k vidění také v Radostíně, kam zavítal Pohledec.

Rozhodčí Hořínek zde musel vytáhnout hned tři červené karty, v jednom případě dokonce za vzájemnou potyčku hráče Pohledce s jedním z diváků.

III. TŘÍDA

HAMRY B – ROŽNÁ 0:3

Góly: 4. Sýkora, 65. Navrátil, 88. Vyžrálek. Rozhodčí: Čech. ŽK: 5:3. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Hamry B: Benc – Sláma, Zátopek, Petrík, Vrša, Chlubna (82. Martaus), Kolarik (53. Gregar), Sýs, Srnský (87. Peterka), Havlík (67. Poul), Smejkal (51. Vašek). Rožná: Humpolík – Pátek, Kunc, Korbička, M. Navrátil, P. Navrátil (88. Novotný), Hanus, Vyžrálek, Klusák, T. Sýkora, P. Sýkora.

RADOSTÍN B – POHLEDEC 5:1

Góly: 12. a 35. Láznička, 20. Císař, 75. Kovář, 79. Invald – 57. Fajmon. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 4:2. ČK: 1:2 (28. J. Inwald – 26. Puchýř, 71. Šaroun). Diváci: 120. Poločas: 3:0. Radostín B: Homola – Bradáč, Šimek, J. Inwald, Litochleb, Večeřa (73. Srnský), Gregar (64. L. Inwald), Kadlec, Láznička, Císař (46. Kovář), Dvořák. Pohledec: Hájek – Puchýř, Pustina, Pejchal, Šaroun, Skalník (65. Hubáček), Fajmon, Ondráček, Jambor, Bártek, Žák.

R. SVRATKA B – STRÁŽEK 2:2

Góly: 21. Janů, 76. Jandourek – 29. Jaroš, 63. Polák. Rozhodčí: J. Rosický. ŽK: 1:3. Diváci: 74. Poločas: 1:1. Rad. Svratka B: Šebek – Smejkal, Jan Janů, Dostál (73. Kříž), Jiří Janů, Jandourek, Novotný (22. Šoustar), Kachlík, Veselý, Starý (83. Sáblík), Vítek (57. Kilian). Strážek: Lukášek – Kupský, Šustal, Šmerda, Šebek, Christian (86. Chocholáč), Polák, F. Lahodný (46. S. Lahodný), Jaroš (55. Patloka), Svoboda, Cimbálník.

KŘIŽANOV B – JIMRAMOV 0:1

Gól: 24. Černý. Rozhodčí: Machát. ŽK: 1:2. Diváci: 25. Poločas: 0:1. Křižanov B: Adam – Mužátko, Horníček, J. Uhlíř st., J. Uhlíř ml., Fendrych, Burian, J. Hladík (46. Těšík), Sklenář, P. Hladík, Král. Jimramov: Hlaváč – Jar. Prüger, Holeš, J. Sedlák, Bednář, Dostál, Jan Prüger, Černý (90. P. Sedlák), Novotný, Dvořák, Krejčí.

MĚŘÍN B – BŘEZÍ-BŘEZSKÉ 4:0

Góly: 36. Hrad, 57. Sýkora, 72. Bartušek, 89. Pospíchal. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Měřín B: Hladík – Král, Bačák, Horák, Láznička (46. Hrůza), Bartušek (74. Palík), Vokoun, Smejkal (65. Chaloupka), Hrad, Sýkora, Pospíchal. Březí-Březské: Poledna – Běloch, Šimek, Hála, Crha, Sysel, Jobánek, Habán, Jakeš, Gruber (61. Staněk), Dostál (66. Klíma).

BOHDALOV B – D. ROŽÍNKA 4:4, nedohráno

Góly: 12. Křesťan, 23. a 62. Neuman (oba z PK), 28. Šerejch – 18. Macháček, 34. Chocholáč, 50. Vondruška, 56. Bartoněk, v 78. minutě předčasně ukončeno. Rozhodčí: Nevídal. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (75. Novák). Diváci: 50. Poločas: 3:2. Bohdalov B: Velín – Novák, J. Neuman, Vytlačil, Pokorný, Novotný, Chalupa, Fabík (46. Henzl), Šerejch (62. Boháček), Křesťan, P. Neuman (74. Švoma). D. Rožínka: Horák – Bukáček, Vondruška, Bartoněk, Čermák, Chocholáč, Lukš, Kopecký, Urban, Mazánek (31. Večeřa), Macháček.

VĚCHNOV – UJČOV 3:2

Góly: 12. Uhlíř, 31. Vrbka, 63. Štěcha – 10. Mareš, 44. Hanák. Rozhodčí: Juda. ŽK: 3:1. Diváci: 91. Poločas: 3:2. Věchnov: F. Uhlíř – Vrbka, Bílek, Jedlička, Pivko, Pokorný, Kučera, D. Uhlíř (88. Starý), Kroupa, Štěcha, Bukáček (80. Novák). Ujčov: Bureš – Hlaváček (82. Jančík), Štourač, Z. Mitáš, Nedoma, Sedler, P. Mitáš, Dvořáček, Mareš (74. Rotkovský), Ryba, Hanák. (poh)

 1. Strážek⋌ 13 10 2  1 49:22 32

 2. D. Rožínka⋌ 12 10 1  1 42:15 31

 3. Měřín B⋌ 13  8 1  4 39:25 25

 4. Pohledec⋌ 13  7 1  5 27:32 22

 5. Jimramov⋌ 13  6 3  4 19:21 21

 6. Bohdalov B⋌ 12  7 0  5 21:24 21

 7. Radostín B⋌ 13  5 4  4 20:19 19

 8. Věchnov⋌ 13  6 1  6 23:24 19