HROTOVICE – ŽĎÁR B 4:2

Domácí se po sobotě, kdy vyhrály Čáslavice nad Rantířovem, propadli na poslední místo v tabulce. Hrotovice se s tím však nesmířily. Hosté se sice ujali vedení Němcem, ovšem netrvalo dlouho a z penalty srovnal Škoda. Ještě do přestávky strhl vedení na stranu hostitelů Fiala a druhou proměněnou penaltou zvýšil Škoda. Žďár se po změně stran vrátil do zápasu kontaktním gólem Filippiho, ale poslední slovo měly Hrotovice, když na konečných 4:2 upravil Furiš.

Góly: 19. a 41. Škoda (oba z PK), 29. Fiala, 74. Furiš – 16. Němec, 60. M. Filippi. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Žďár B: Svoboda – Gančev, Štursa, Růžička, Machatka – Bulíček (46. Musil), Jun, Němec, Peňáz – Franěk (55. Baránek), M. Filippi.

VRCHOVINA B – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 6:2

Na nedávnou domácí porážku odpověděl lídr I. A třídy nejlepším možným způsobem. Vrchovina byla na hřišti v Pohledci pánem a předváděla velmi pěkný kombinační fotbal. Branky začaly padat ve 20. minutě, mezi dvě trefy Petra Sodomky se vklínil Follprecht a domácí vedli 3:0. Náměšť snížila Homolou, ale gól do šatny od Jakuba Skryji o osudu utkání rozhodl. Hosté se sice ve druhé půli pokusili zabojovat, Šimončič korigoval na 4:2, ale víc už nestihli. Naopak Jakub Skryja s Kyselým stanovili konečný výsledek na 6:2.

Góly: 20. a 31. Petr Sodomka, 28. Follprecht, 45. a 65. J. Skryja, 86. Kyselý – 36. Homola, 56. Šimončič. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 1:4. Diváci: 52. Poločas: 4:1. Vrchovina B: P. Skryja – Bača (70. P. Blažíček), Veselý, Poul, J. Skryja – Vašíček, Petr Sodomka, Pavel Sodomka, Bárta (46. Josífek) – Follprecht (49. Kyselý), Polnický.

NOVÁ VES – VLADISLAV 3:0

Už v 5. minutě šel sám na brankáře Josef Šandera, prostřelit ho ale nedokázal. Z domácí aktivity vzešel úvodní gól až ve 20. minutě, kdy Ondřejka poslal Novou Ves hlavou do vedení. Za chvíli obral Jan Šandera stopera o míč, naservíroval ho Janu Nečasovi a ten zvýšil na 2:0. V 36. minutě se po rohovém kopu a zpětné nahrávce Jana Nečase opřel do míče Ondřejka a bylo to už 3:0. Po přestávce měli domácí zápas plně ve své režii, více branek už však nepřidali. „Jde o naše naprosto zasloužené vítězství. Vladislav jsme nepustili do jediné šance,“ konstatoval asistent trenéra Nové Vsi Josef Starý.

Góly: 20. a 36. Ondřejka, 24. Jan Nečas. Rozhodčí: Denev. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Nová Ves: P. Novotný – T. Novotný II, Havlík, T. Novotný I, Krejčí – F. Nečas (80. Kuchta), J. Starý, Josef Šandera (62. Košík), J. Nečas – Ondřejka, Jan Šandera.