Žďárští mají v nohách nedělní pohárové utkání ve Velkém Meziříčí a dnes se poprvé představí na domácím hřišti. „Porážka ve Velkém Meziříčí nás nijak extra nemrzí. Zápas jsme brali jak přípravu,“ podotkl žďárský kouč Petr Nedvěd.

Bystřice naposledy doma hrála s Janovicemi. I přes vítězství ale nepřesvědčila. „Z naší strany to nebylo ideální. Nebyli kompletní,“ řekl trenér Bystřice Zdeněk Hovorka.

Zajímavý zápas bude k vidění i v Polné, kde se představí Velké Meziříčí, které o víkendu přešlo přes penalty právě přes Žďár nad Sázavou a čeká ho tak zápas s prvoligovými Českými Budějovicemi.

Zdaleka ne kompletní bude Velká Bíteš. Ta se představí na hřišti Čebína. Zápas měl už původně napovědět o základní sestavě, kterou trenér Josef Záboj pošle do prvního mistrovského zápasu. Složení jedenáctky ale bude mít od představ kouče daleko. „Kompletní rozhodně nebudeme, takže zase dojde na experimenty,“ prozradil asistent kouče Libor Bednář.

Další konfrontace s krajským přeborem čeká na velkomeziříčskou rezervu. Ta cestuje dnes na hřiště Okříšek. Nejtěžší zápas v přípravě čeká na nováčka I. B třídy z Křoví. „Hrajeme s ligovém dorostem Sparty Brno. Bude to nejnáročnější soupeř, který nás prověří,“ dodal kouč Rostislav Janšta.

---------

DNEŠNÍ PŘÍPRAVY
Žďár n. S. – Bystřice n. P., 18.00
Polná – V. Meziříčí, 18.00
Čebín – V. Bíteš, 17.30
Okříšky – V. Meziříčí B, 18.00
Křoví – Sparta Brno dorost, 18.00