Úspěšný vstup podobný loňskému podzimu prožívá Bohdalov, který vyhrál v Šebkovicích a má po dvou kolech plný bodový zisk.

NOVÁ VES – STONAŘOV 2:2

Domácí působili v úmorném vedru hodně unaveným dojmem a nováček ze Stonařova diktoval tempo hry. Trápení ukončil těsně před pauzou po úniku rychlík Bureš. Také druhá půle patřila herně spíše hostům a po zaváhání obrany Jaroš proměnil svoje sólo z boku. Načal tak čtyřminutovku, ve které padly hned tři góly.

O chvíli později totiž poslal Novou Ves znovu do vedení z přímého kopu Novotný, jenomže následně po nedorozumění rozhozené obrany domácích vyrovnal Bláha. Přesto mohla Nová Ves vyhrát. Závěrečné šance Čecha, Ondřejky a Bureše ovšem gólem neskončily.

Góly: 44. P. Bureš, 65. R. Novotný – 62. Jaroš, 66. Bláha. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, P. Starý (88. D. Čech), Pohanka, J. Starý – Krejčí, Ondřejka, R. Novotný, Šandera (33. J. Bureš) – P. Bureš, L. Čech.

KŘIŽANOV – V. MEZIŘÍČÍ B 0:2

Favorit šel do vedení hned na začátku. Bajer si šel pro přízemní centr ze strany, ale ještě před ním trefil míč ve skluzu Trnka a otevřel skóre. Poté se hra vyrovnala a oba týmy hrozily ze standardních situací. Ve druhém dějství už musel Křižanov začít riskovat, což se mu stalo čtvrt hodiny před koncem osudným.

Po ztrátě míče se hosté dostali do přečíslení a Veselý nechytatelnou střelou pojistil velkomeziříčské vedení. Poté ještě spálil tutovku autor první branky Trnka. Největší šance domácích přišla až v závěru. Navrátilův pokus ovšem vykopl jeden z obránců z brankové čáry do bezpečí.

Góly: 6. Trnka, 75. Veselý. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer – Petr, Klimeš, Novotný, Boček – Láznička, Nobicht (83. Navrátil), Veselý, Ivančík – T. Loup, Vítek (60. P. Burian). V. Meziříčí B: R. Invald – Vyskočil, Krátký, Netolický, Lad. Střecha – Trnka, Pól, J. Němec (49. D. Invald), Souček – Kafka (81. L. Smejkal, Dufek (60. Veselý).

ŠEBKOVICE - BOHDALOV 2:4

I když Šebkovice dvakrát v zápase vedly, nakonec se ze zisku tří bodů radovali hosté z Bohdalova. Přesto domácí do utkání vstoupili lépe a v 37. minutě zásluhou Berouna vedli. Po změně stran přišlo brzké vyrovnání, kdy hosté odpověděli gólem Romančáka. V vzápětí byl přísně vyloučen šebkovický Říha.
Oslabení hostitelé se často dopouštěli zbytečných chyb, čehož Bohdalovští dokázali využít a střelecky úspěšnou desetiminutovkou, kdy třikrát skórovali, otočili vývoj utkání.

Góly: 37. Beroun, 59. Busta (PK) - 53. a 72. Romančák (první z PK), 62. Musil, 70. Kántor. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:5. ČK: 1:0 (52. Říha). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Bohdalov: Bílek - Vomela, Novotný, Odehnal, Neuman – Petr Jaroš (85. Zvolánek), Doležal, Schneider (80. Pavel Jaroš), Musil - Křesťan (56. Kántor), Romančák.