Béčko Vrchoviny potvrdilo na domácím hřišti formu a porazilo Mohelno. Rozsochy přivezly hodně cenný bod z Bedřichova.

MĚŘÍN – KŘOVÍ 0:0

Zajímavý zápas začali lépe hosté. Před branku odcentroval Šustáček, ale ránu Němce Sysel nohama vrazil. Poté šel z boku sám na hostující branku Šoukal, ovšem i gólman Sára prokázal svoje kvality. Bezmocný už byl po centru Letmajera a Tvrdíkově ráně, která ovšem mířila jen do břevna.

Křoví mohl poslat do vedení Bartošek, jenže netrefil z malého vápna prázdnou branku. Poslední slovo měl Měřín. Šoukalovu střelu z bezprostřední blízkosti ovšem opět bravurně vyrazil Sára.

Rozhodčí: Křenek. ŽK: 2:4. Diváci: 280. Měřín: Sysel – Matoušek, Vyzibla (70. Bumbálek), Pokorný, Doležal – Letmajer, Šoukal, Kolda, Tvrdík – Heřmánek (89. Chaloupka), Tvrdík (58. Uchytil), Horák. Křoví: Sára – Hamřík, Kalvoda, L. Němec, Jirásek – Dočkal, Šustáček, M. Němec, Bartošek – Cupák (46. Hlaváč), Tichý.

VRCHOVINA B – MOHELNO 1:0

Béčko Vrchoviny bylo po celý zápas lepším týmem, ovšem z řady šancí proměnilo jen jedinou. Ovšem stála za to. Ideální nákop obránce Regenta šikovně tečoval do protipohybu útočník Mužátko a domácí vedli. Mohelno přijelo do Radešínské Svratky bránit a toho se drželo celý zápas. Svoje velké šance postupně spálili Mužátko a Follprecht. Hosté ovšem na konci mohli vyrovnat. Po závaru vykopával míč s prázdné branky bratr vrchovinského gólmana Skryji Jakub.

Gól: 14. Mužátko. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 3:3. Diváci: 55. Poločas: 1:0. Vrchovina B: P. Skryja – Regent, Daniel, M. Fagula, J. Skryja – J. Chrást, Kršek, Němeček (67. Bukáček), P. Šustáček – O. Follprecht (56. Němec), Mužátko (85. P. Follprecht).

BEDŘICHOV – ROZSOCHY 1:1

Hosté od prvních minut před svou brankou postavili obranný val, do kterého takřka celý zápas Bedřichov bušil. Ovšem z defenzivy podnikali hosté nebezpečné výpady, a hned v 10. minutě po dorážce Štastného šli nečekaně do vedení. Domácí šli za vyrovnáním, ale v první půlce vychytal Vaňka Juračka, kterého Bedřichov překonat před pauzou nedokázal.

Ve druhé půlce Rozsochy pokračovaly v těžké defenzivě, na kterou domácí našli recept až po centru Paiskra a přesném zakončení Grepla. Tlak Bedřichova pokračoval, ale za hostující obranný val se dostával těžko. V 75. minutě mohlo být znovu zaděláno na překvapení, ovšem to své barvy Roudenský podržel. Rozhodující branku nepřineslo ani několik bedřichovských závarů.

Góly: 52. Grepl - 10. Štastný. Rozhodčí: Volf. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas 0:1. Rozsochy: P. Juračka – Zítka, Kalvoda, E. Šibor, R. Šibor – Šťastný, Dvořák, A. Bureš (78. Šafránek), R. Padrtka - P. Bureš (89. A. Padrtka), F. Vacek (89. Vališ).