BYSTŘICE B V. BÍTEŠ B 2:0

Domácí byli od začátku lepším týmem. Svou územní a herní převahu přetavili ve vedoucí branku po půlhodině, kdy se po krásné kombinační akci dostal do náběhu Čech, ve skluzu poslal míč pod sebe na Špatku a ten mířil přesně. Neuteklo ani deset minut a Bystřice rozjela naučenou kombinaci jako přes kopírák. Čech opět vymyslel zpětnou přihrávku a Špatka podruhé rozvlnil síť. O výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Domácí mohli skórovat minimálně ještě dvakrát, ale proti byla branková konstrukce.

Góly: 31. a 41. Špatka. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Bystřice B: Mrňous Karásek, M. Nepejchal (65. M. Svoboda), Zítka, J. Svoboda (55. Kadlec), Čech, Špatka, Buchta, O. Hájek, Horák, P. Nepejchal (60. Samek). V. Bíteš B: Pelán Ivančík (57. Hemala), Suchý, M. Švanda (67. Paprskář), J. Rašovský, M. Klusák, O. Švanda, Láznička (78. Hřebíček), Jelínek, Vařílek (46. Rozum), T. Loup.

KŘIŽANOV MĚŘÍN 3:4

Kluzký terén v Křižanově se projevil už ve 12. minutě, kdy podklouzl hostující obránce, Uhlíř poslal centr do vápna, Syslovi vypadl míč a Trnka zavěsil. Hra se poté rozdrobila a docházelo hlavně k osobním soubojům ve středu pole. V první vážnější šanci Měřina se objevil Šoukal, který na hranici ofsajdu převzal balon, ale Bajer ho vychytal. K jeho smůle se odražený míč dostal k Robotkovi a ten vyrovnal.

Další góly padaly až po hodině hry. Po rohu se prosadil Kolda a zavelel k obratu. Vedení Měřína trvalo jen dvě minuty. Na centr Krále si naskočil Trnka a druhým gólem vyrovnal. Zanedlouho už ale vedli opět hosté. Bajer nezkrotil centr a Šoukal zasunul do prázdné, 2:3. Třetí vyrovnání na branky bohatého derby obstaral nádherný volej Krále.

Tečku za utkáním udělal Kružík, jenž využil zaváhání obránce, zpracoval si kulatý nesmysl na prsa a střelou k tyči potvrdil, že Měřín je doma špatný a venku skvělý.

Góly: 13. a 64. Trnka, 80. Král 34. Robotka, 62. Kolda, 70. Šoukal, 83. Kružík. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Křižanov: Bajer Sedláček, Milota, Pálka, Kaštan Uhlíř, Burian, Trnka, Kubiš Navrátil (73. Hibš), Král. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík, Doležal (13. Hrůza), Bublan Kolda (70. Procházka), Chaloupka, Řezníček, Robotka (90. Kučera) Šoukal, Jonáš.

STUDENEC RADOSTÍN N. O. 3:0

Ke skórování stačilo jen 18 vteřin, kdy rozehrál míč z levé strany J. Strnad, brankáři Dupalovi míč vypadl z náruče ke stojícímu útočníkovi Chalupovi a ten bez problémů poslal Studenec do vedení. Na obou stranách bylo několik dalších šancí.

Hosté měli v úvodu druhého poločasu několik možností a jejich tlak sílil. Ovšem v 78. minutě z první větší šance druhého poločasu udeřili Studenečtí. J. Strnad zatáhl míč po levé straně, nacentroval před bránu. Tam K. Mrňa přetažený centr vrátil do malého vápna, kde před Dupalem zasáhl míč P. Rousek. Balon se dokutálel se štěstím do sítě. Rozhodnutí padlo v 87. minutě, kdy K. Mrňa zahrával trestný kop ze 20 metrů. Balón šel přes bránící hráče, trefil břevno, odraz na zem a skóre se měnilo na konečných 3:0.

Góly: 1. Chalupa, 79. Rousek, 87. K. Mrňa. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Radostín n. O.: Dupal Fňukal, Kohout, Berka, Hrbek (55. Oulehla), Fabík, Večeřa (60. Kovář), Vokoun, L. Kozel, J. Kozel, Promberger (74. Láznička).