BOHDALOV – ST. ŘÍŠE 0:0

V bojovném utkání se šancí v úvodním poločase moc nezrodilo. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. K dívání byla až poslední desetiminutovka. V té nejprve po rohu hlavičkoval Novotný, ale Neuman jeho pokus odražený od země výborně zneškodnil.

Hned z protiútoku mohli rozhodnout hosté, ovšem jejich pokus skončil těsně vedle Bílkovy branky. Bohdalovský gólman podržel svůj tým o dvě minuty později, kdy střelu s gólovými parametry vytěsnil nad břevno.

Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Štikar, Šmak – Pavel Jaroš, Schneider, Doležal, Petr Jaroš - Zvolánek, Křesťan.

KŘIŽANOV – TŘEŠŤ 3:3

Kdo si na křižanovském stadionu odskočil mezi dvanáctou a třináctou minutou na párek, přišel o tři branky a o nejdůležitější pasáž první půle. Vše načal ve 12. minutě hostující Gutwald, který poslal Třešť do vedení. O minutu později vyrovnal křižanovský útočník Aleš Burian a v té samé minutě vrátil vedení na stranu Třeště Trnka. Hosté byli v první půli lepší týmem, lépe se pohybovali a dobře kombinovali.

Druhý poločas už byl v režii Křižanova, který po hodině hry zásluhou Veselého vyrovnal a v 70. minutě otočil skóre zápasu svou druhou brankou Burian. Domácí přišli o tři body těsně před koncem utkání, kdy vyrovnal na konečných 3:3 hostující Svoboda.

Góly: 13. a 70. A. Burian, 65. Veselý – 12. Gutwald, 13. Trnka, 86. Svoboda. Rozhodčí: Vomastek. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Křižanov: Bajer – Střecha (67. Navrátil), Novotný, P. Burian (46. Kubiš), Pálka – Ilenčík, A. Burian, Petr, Boček – Nobicht, Veselý (87. Láznička).

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – HERÁLEC ZR 3:1

Náměšť šla do vedení už v šesté minutě díky Fraňkovi. V 31. minutě náměšťský Kučera střelou k tyči z hranice pokutového území zvýšil. Po hodině hry hráči z Herálce potrestali hrubou chybu domácí obrany a snížili. Od této chvíle měli více ze hry hosté. Trápení Náměště ukončil až střídající Hošťálek. Ten v pokutovém území soupeře vybojoval míč a přistrčil jej Fraňkovi, který dal uklidňující gól.

Góly: 6. a 85. Franěk, 32. Kučera – 66. Okurka. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Herálec: Lossgott – Opluštil (81. Bureš), Pavliš, Mládek, Havlík, Šusták, M. Ptaszek, J. Ptaszek, Ptáček (46. Vašek), Chyba, Okurka.

RANTÍŘOV – V. MEZIŘÍČÍ B 1:2

První poločas byl prakticky bez šancí. Opatrný fotbal pokračoval i ve druhé půli, domácí mužstvo mezi 50. a 60. minutou neuhlídalo zvýšenou aktivitu hostů, především útočníka Berana a dostalo dva slepené góly. Poté se domácím podařilo snížit díky střídajícímu Kubíkovi. Rantířov sahal minimálně po bodu, ovšem i přes drtivou územní převahu nedokázal najít prostor ke skórování.

Góly: 78. Kubík – 54. a 60. Beran. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. V. Meziříčí B: Kučera – Netolický, Kružík, Střecha, Halámek - Smejkal, Souček, D. Invald (55. Ambrož), Krejčí (85. Mucha) - Trnka, Beran (88. Večeřa).