Poslední vítěz poháru a jediný zástupce krajského přeboru to neměl lehké. Nová Ves se sice v zápase proti Moravci ujala dvoubrankového vedení, ale to ji uspalo. Hosté po přestávce srovnali a hrozící blamáž favorita v poslední čtvrthodině odvraceli O. Starý a Dacer.

Naopak s velkou jistotou prošli do dalšího kola fotbalisté Světlé nad Sázavou. V Habrech skórovali šestkrát, střeleckou porci si rovnoměrně rozložili do obou poločasů. Dvakrát jásal i nestárnoucí Křikava.

Přestřelku viděli ve Velkém Beranově. Deset minut před koncem srovnal domácí Svoboda na 3:3, ale postup hostům prakticky vzápětí jistil Simandl. Kouty se radovaly z postupu přes Bohdalov zásluhou trefy Coufala.

Výsledky krajského poháru
1. kolo: Nová Ves – Moravec 4:2 (2:0), 38. Žák, 45. a 75. O. Starý, 77. Dacer – 48. a 53. Kovář, Stařeč – Rapotice 3:2 (3:0), 13. a 31. Strouha, 22. Lauš – 81. a 89. Petr Sobotka, Habry – Světlá nad Sázavou 2:6 (0:3), 75. (PK) a 86. Vavřička – 9. Čálek, 31. a 35. Valenta, 57. a 70. Křikava, 81. vlastní, Velký Beranov – Želetava 3:4 (1:2), 43. Trnka, 60. Urbánek, 80. Svoboda – 4. a 82. Simandl, 39. Čurda, 76. Ondráček, Bohdalov – Kouty 0:1 (0:1), 42. Coufal.