ROZSOCHY – ŽELETAVA 6:1

Želetava hrála od úvodu pohledný ofenzivní fotbal, ale zapomínala na zadní vrátka, čehož domácí po celý průběh dokonale využívali a často podnikali smrtící rychlé brejky. Tři z nich postupně proměnili Petrem Burešem, Holým a Kalvodou. Želetava ještě před přestávkou vykřesala určitou naději Čurdou, ale ve druhé pětačtyřicetiminutovce její snažení rychle uťal Kučera. Stejný hráč se radoval z gólu i o několik minut později. Konečnou podobu výsledku dodal šestým gólem Gál.

„Diváci si dnes mohli přijít na krásný fotbal. Po naší čtvrté brance začal soupeř působit odevzdaným dojmem a nebýt několika zahozených šancí, mohlo to skončit ještě vyšším rozdílem,“ řekl domácí kouč Pavel Bureš.

Góly: 13. Petr Bureš, 36. Holý, 40. Kalvoda, 49. a 57. Kučera, 78. Gál – 44. Čurda. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Rozsochy: Juračka – Zítka, Gál, Šibor, Ambrož (65. Navrátil) – Prášil, Prosecký (61. Šťastný), Kalvoda, Holý – Bureš (72. Pečínka), Kučera.

VRCHOVINA B – KŘIŽANOV 2:1

Vrchovina se už v 6. minutě ujala vedení, když Šustáček využil pěkné kombinace a dorazil míč do branky. Domácí měli i nadále více ze hry a vypracovali si čtyři další gólovky. Využít však nedokázali ani jednu z nich.

Z kraje druhé půle nastřelil tyčku Follprecht, a tak přišel trest za domácí bohorovnost. Gólmana Krupíka z ničeho nic překvapil střelou k tyči Horníček a srovnal na 1:1. Gól hosty viditelně nabudil a začali být lepším mužstvem. Vrchovina se od 60. do 80. minuty jen bránila. Rozhodnutí ale přišlo opět nečekaně na druhé straně, kde se individuálně prosadil Josífek střelou ke vzdálenější tyči.

Góly: 6. Šustáček, 83. Josífek - 57. Horníček. Rozhodčí: Porubka. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Vrchovina B: Krupík – Blažíček, Sklenář, Follprecht, Martaus – Šustáček, Josífek, Chrást, Petr Sodomka – Pech, Němec (67. Němeček). Křižanov: Bajer – Horníček, Invald, Hladík, Pálka, Němec, L. Burian (46. Král), Petr, P. Burian, Nobicht, Trnka.

JAKUBOV - ŠTĚPÁNOV 2:2

Domácí nastoupili do zápasu s nutností získat alespoň bod nutný k záchraně. Jakubovským se podařilo využít šance Matušiny k poločasovému vedení 2:0. Hosté po změně stran ve snaze otočit vývoj zápasu vyrovnali zásluhou Haraptsa a Juráška. Domácím se tak podařilo zachránit účast v I. B třídě i pro příští ročník.

Góly: 33. a 40. Matušina – 61. Haraptso, 78. Jurášek. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2:2. Diváci: 85. Poločas: 2:0. Štěpánov: Bednář - Nečesánek, Brázda, Kroupa, Vrzal, Sedláček, Kovalchuk, Jílek (29. Jurášek), Haraptso, Kutnyk, Veselský.

HERÁLEC – MĚŘÍN 2:2

Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Měřín spoléhal především na brejky. Poprvé se skóre měnilo po hrubé chybě domácí obrany, po níž byl nařízen pokutový kop, který proměnil Soukal. Domácí srovnali krok po krásné kombinační akci, na jejímž konci byl Šusták. Měřínští šli ale těsně před přestávkou opět do vedení, když nedůraz obránců vyústil v hrubou chybu a druhý gól, jejímž autorem byl Kružík.

V 56. minutě se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Šusták a svým druhým gólem v zápase stanovil konečný výsledek zápasu na 2:2.„Vypracovali jsme si velké množství šancí, ale dnes jsme zkrátka selhali v koncovce,“ litoval ztracených dvou bodů domácí kouč Jiří Skála.

Góly: 30. a 56. Šusták – 9. Soukal (PK), 42. Kružík. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 0:1. Diváci: 220. Poločas: 1:2. Herálec: Lossgott – J. Ptaszek, Havlík, Ptáček (85. Hořínek), M. Ptaszek (70. Gančev) – Šusták, Hamák, Boháč, Skála – Okurka, Kalina (53. Uchytil). Měřín: Sysel – Matoušek, Letmajer, Uchytil, Doležal – Bublan, Soukal (74. Hrad), Kolda (64. Tvrdík), Panáček – Sýkora, Kružík.

MOHELNO – ŽĎÁR B 2:4

V prvním poločase bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Zatímco domácí se do přestávky neprosadili ani jednou, byli šťastnější hosté. Rezervě Žďráu zajistil poločasové vedení Chmelíček. Druhá půle začala pro Mohelno nešťastně, když v 54. minutě zvýšil z penalty Zedníček. Domácí se však nevzdali a v 65. minutě snížili Davidem Horkým. Tentýž hráč za další čtyři minuty z pokutového kopu vyrovnal. Jenomže ve zbytku utkání se štěstí Mohelnu otočilo zády. Hosté se díky vlastenci v 73. minutě znovu ujali vedení. To pojistil v 75. minutě kanonýr Zedníček a bylo rozhodnuto. Domácí se však díky výhře Studence v Bítovčících i přes porážku zachránili.

Góly: 65. a 69. (PK) D. Horký – 11. Chmelíček, 54. (PK) a 75. Zedníček, 73. vlastní. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Žďár B: Pometlo – Sojma, Rakšány (46. Bednář), Víška (71. Kotík), Růžička, Machatka (58. Schneider), Otoupalík, Chmelíček, Jun, Zedníček, Zábranký.