ŽĎÁR – MIKULOVICE 3:2
V 5. minutě sice ještě Šindelka v dobré pozici pálil ve vápně mimo branku Karabiny, ale ve 14. se už Žďár radoval. Pohanka byl sražen ve velkém čtverci a sám proměnil penaltu. Krátce po půlhodině hry bylo ještě veseleji. Po přihrávce Veselého se krásným volejem trefil opět Pohanka. Hosté se rozjížděli pomaleji, ale úvodní fáze druhého poločasu jim jasně patřila. V 52. minutě vstřelil kontaktní gól Urban a po hodině hry Mikulovice vyrovnaly, to se prosadil Krčmařík. Rychlou odpověď  však měl připravenou opět Pohanka a z další penalty rozhodl zápas. „Hosty předcházela pověst s propracovanou defenzivou a výbornými standardkami. Ty měli nacvičené úžasně, zejména po autech. Zkomplikovali jsme si zápas, když jsme dvakrát inkasovali právě po standardkách, ale zvládli jsme to," uvedl žďárský kouč Libor Štourač.
Góly: 14. (PK), 33. a 63. (PK) Pohanka – 52. Urban, 60. Krčmařík. Rozhodčí: Nováček, ŽK: 2:5 (Veselý, Michal – Pinkava, Skopal, Chlebek, Navrátil, Švancer). Žďár n. S.: Pospíchal – Veselý, Toufar, Šindelka, Cipruš (77. Zedníček) – Bureš (72. Chmelík), Turek, Doležal (90+3.Nedvěd), Michal, Vomela – Pohanka (89.Ločárek). Mikulovice: Karabina – Švacha (76.Továrek), Skopal, Pinkava, Švancer – Krčmařík (69. Stránský), Navrátil (80. Kobylík), Urban, Eršil – Chlebek (69. Sabó), Karakasidis (46. Šebesta). Nejlepší hráči: Pohanka, Šindelka – Krčmařík.

TŘEBÍČ – HULÍN 1:0
Lépe začali domácí. Po centru Lukáše na přední tyč hlavičkoval do břevna Florián. HFK zahrozil v závěru prvního poločasu. Po průniku Š. Svobody a jeho centru na přední tyč P. Svoboda trefil břevno. Těsně před pauzou předvedli domácí akci na jeden dotek a po přihrávce Podzemského trefil Zifčák tváří v tvář gólmanovi jen hlavu vyběhnuvšího Vogla. V úvodu druhého poločasu byli diváci opět svědky souboje Kopečný – Matiášek, který při samostatném nájezdu hostujícího útočníka znovu vychytal. Později zahrával standardní situaci Podzemský a jeho centr do velkého vápna propadl až k úplně volnému Floriánovi. Jeho tvrdá střela z těžkého úhlu lízla břevno. Pak po ztrátě míče šel sám na branku Paciorek, ale jeho střelu výborný Matiášek vyrazil na roh. V 78. minutě se na pravé straně prosadil střídající Linhart, přihrávkou před branku našel Podzemského a ten rozhodl.
Gól: 79. Podzemský. Rozhodčí: Dubravský. ŽK: 0:2. Diváci: 260. Poločas: 0:0. Třebíč: Matiášek – Š. Svoboda, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Podzemský (90.+2. Mašek), M. Chalupa (22. Makiš) – Zifčák (88. Chňoupek), P. Svoboda, Lukáš (84. Kostelecký) – Florián (75. Linhart). Hulín: Vogl – Červenka, Číhal, Ruman, Vyskočil – Krhut, Laciga, Kadlec (82. Barcuch), Dvořáček (84. Pacl) – Kopečný, Rokos (66. Paciorek). Nejlepší hráči: Matiášek, Podzemský – Kopečný.

Ostatní výsledky:  Olomouc B – Orlová 1:1 (1:1), Uničov – Hlučín 3:1 (3:0), Zlín B – Slovácko B 1:1 (0:1), Břeclav – Opava 1:2 (0:2), Kroměříž – Prostějov 2:2 (1:1).

 1.    Olomouc B    3    2    1    0    7:2    7
 2.    Zábřeh          3    2    1    0    4:2    7
 3.    Hulín              3    2    0    1    4:1    6
 4.    Opava           3    2    0    1    8:7    6
 5.    Uničov           3    2    0    1    5:4    6
 6.    Slovácko B     3    1    2    0    5:4    5
 7.    Prostějov       3    1    1    1    6:5    4
 8.    Orlová           3    1    1    1    3:3    4