VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HODONÍN 2:1

Úvodních dvacet minut nabídlo necelým třem stovkám diváků poměrně vyrovnanou hru, směrem dopředu však byli překvapivě o něco aktivnější hráči hostujícího Hodonína. Ti se také ujali vedení, ve 25. minutě obstaral úvodní branku zápasu Flasar – 0:1.

Fotbalové utkání MSFL mezi SFK Vrchovina a SK Líšeň.
Nové Město vybojovalo proti lídru tabulky cenný bod

Do druhé půle jakoby z kabiny Velkého Meziříčí vyběhlo úplně jiné mužstvo a hosté se dostali pod tlak. Ten vydrželi snášet pouze zkraje druhé pětačtyřicetiminutovky, přesně po hodině hry totiž zařídil vyrovnání Dolejš. Ještě lépe to s akciemi domácích vypadalo v 66. minutě, v níž byl za napadení jednoho z domácích hráčů vyloučen Fojtík. Obrat se pak svěřencům trenéra Libora Smejkala podařilo završit v poslední minutě zápasu, hrdinou dne se stal stoper Mucha – 2:1.

Góly: 60. Dolejš, 90. Mucha – 25. Flasar. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (66. Fojtík). Diváci: 280. Poločas: 0:1. Velké Meziříčí: T. Pokorný – Kriegsmann, Komínek, Mucha, Bouček – Dolejš, Šuta, Smejkal (90. Crkal), Berka (73. Krčál), Demeter – Simr (52. Dufek). Hodonín: Petráš – Flasar, Bohun (88. Opina), Kyselka, Žák, Hesek, Jakubek, Piňa, Weiss (77. Mareš), Pospíšil, Fojtík. Nejlepší hráči: Mucha, Dolejš - Petráš.