V. MEZIŘÍČÍ B – KŘIŽANOV 4:1

Začátek derby byl hodně nervózní a týmy se spíš hledaly. To utnula až 25. minuta – Dufek utekl po lajně, odcentroval, Bajer míč pouze vyrazil a po skrumáži doklepl míč do branky Kafka. Poté se hrálo především ve středu hřiště. Křižanov dobře bránil, ale vepředu byl neškodný.

Uklidnění pro domácí přišlo hned na začátku druhé půle. Z další skrumáže před Bajerem vytěžil pojišťovací gól Beran. Utkání ovšem zdramatizoval Klimeš, který prošel celým hřiště a byl ve vápně faulován. Nařízenou penaltu Kučera Novotnému sice vyrazil, ale na dorážku už byl krátký.

Rezerva Velkého Meziříčí ovšem neznervózněla, Berka se dostal k odraženému míči a překonal Bajera potřetí. Pojistku pak zařídila nádherná kombinace, kterou zakončil střelou do šibenice Halámek.

Góly: 25. Kafka, 46. Beran, 70. Berka, 82. Halámek – 57. Novotný (PK). Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: Kučera – D. Invald, Souček, Kružík, Halámek – Jedlička (70. Žák), Netolický, Trnka (50. Berka), Kafka – Beran (79. Večeřa), Dufek. Křižanov: Bajer – Boček, Novotný, Klimeš, Milota - P. Burian (76. Pavlík), D. Nobicht (76. J. Nobicht), Veselý, Pálka – Navrátil (55. Petr), A. Burian.

HERÁLEC (ZR) – TŘEŠŤ 1:2

Začátek utkání patřil domácím, kteří byli lepším týmem. Do vedení je poslal Vašek, jehož tvrdá přízemní střela skončila až za Bachmanovými zády. Třešť se do tempa dostávala postupně, ale její šance s přehledem likvidoval pozorný gólman Keclík.

Ve druhé půli byly k vidění šance na obou stranách a hostům se podařilo vyrovnat – Svoboda napodobil Vaška a z velkého vápna tvrdou střelou po zemi překonal Keclíka. Herálec se pak snažil o vítězný gól, jenomže třešťská obrana dokázala pokusy o brejky eliminovat a naopak ofenziva hrozila čím dál víc. Pět minut před koncem se hosté dočkali. Trnka napodobil předchozí dva střelce a bombou po zemi k tyči vystřelil Třešti tři body.

Góly: 10. Vašek – 60. Svoboda, 85. Trnka. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:1. Diváci: 230. Poločas: 1:0. Herálec: Keclík – Pavliš, M. Ptaszek, Musil, Chyba – Bureš, J. Ptaszek (88. Opluštil), Okurka, Vašek (80. Mládek) – Sláma, Uchytil.

NÁMĚŠŤ N. O. – BOHDALOV 2:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal až do 36. minuty, kdy domácí Franěk střelou z dvaceti metrů do horní části branky otevřel skóre. Hosté se snažili odpovědět ještě do přestávky, ale své šance neproměnili.

Po vyloučení bohdalovského Křesťana v 54. minutě byla hra jasně ve režii Náměště. Z vytvořených šancí proměnila pouze jednu. To když Frýbort nádherným pasem za obranu vysunul Eliáše, jenž přidal pojistku. Za zmínku ještě stojí samostatný únik Laštovičky. Ten ale v tváří v tvář hostujícímu brankářovi nepotvrdil pověst kanonýra.

Góly: 36. Franěk, 67. Eliáš. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (54. Křesťan). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Pavel Jaroš, Štikar (73. Šmak) - Musil (56. Kántor), Doležal, Šustáček, Petr Jaroš - (65. Neuman), Kříž, Křesťan.