Třebíčské derby vyhrál jaroměřický nováček

Jaroměřice nad Rokytnou - Nováček krajského přeboru hostil na svém hřišti okresního rivala z Jemnice. Vyrovnané utkání rozhodla jedna branka, která skončila v síti hostujícího Jemnicka. „Asi jsme trošičku zaspali první poločas, kdy jsme měli být aktivnější,“ věděl zklamaný kouč poraženého celku Martin Kincl.

25.8.2008

Hostující Jemnicko v čele s kapitánem Zdeňkem Koutným (u balonu) nedokázalo ze své převahy v druhém poločase vytěžit vyrovnávací branku. I přesto, že bylo fotbalovějším týmem, si odvezlo těsnou porážku 1:0. Foto: Deník/Josef Němec

JAROMĚŘICE - JEMNICKO 1:0

Utkání začalo opatrně, nikdo ze soupeřů nechtěl udělat chybu. První poločas byl vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách, přesto se fotbalová kvalita přiklonila na nohy hostujících hráčů.

První nebezpečná situace se urodila ve 12. minutě, kdy po centru Krejči si na hlavičku vyskočil Cech. Tu zblokoval obránce a z následného protiútoku zahrozil Novotný. Jemnicko ovšem podržel gólman Růžička.

Poté zahrozil znovu nováček, ale Krontorád z bezprostřední blízkosti trefil pouze boční síť. Otevření skóre přišlo až pět minut před koncem poločasu. Pěknou individuální akci předvedl aktivní Mirek Paul, který prošel okolo chybujícího Křivánka a střelou z deseti metrů zařídil svému týmu vedení. „Byl jsem přesvědčený o tom, že kdo dá gól, ten vyhraje. To se potvrdilo,“ prozradil po zápase jaroměřický kouč Petr Macháček.

Po přestávce se Jemničtí tlačili dopředu a chvílemi uzamkli soupeře na jeho polovině, ale z nátlaku nedokázali vytěžit nic. „Po tom obdrženém gólu jsme věděli, že musíme ve druhé půli hru otevřít a více se tlačit dopředu. To se ukázalo jako dobrý tah, ale nedokázali jsme dát gól,“ souhlasil Kincl.

Jeho svěřencům chyběla přesnější hlavičková muška. Největší příležitosti totiž měli Křivánek a minutu před koncem i Novotný, ale nedokázali balon odhlavičkovat mezi tři tyče. Domácí naopak hrozili z nebezpečných protiútoků. Výsledek se však již nezměnil.

Gól: 40. Paul. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 4:2. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Jaroměřice: Kantor – Foltýn, Svoboda, Urbánek, Pokorný – Vybíral (83. Dusík), Krontorád, Chládek, Paul (93. Plíšek) – Kalay (78. Sova), Novotný. Jemnicko: Růžička – J. Kincl, Křivánek (46. Z. Kincl), Kříž, Štancl – Ďurač, Obrdlík, Koutný, Novotný (89. čech) – Cech, Krejča. Nejlepší hráči: Kantor, Paul – Kříž.

Krajský přebor

Autor: Edita Palkovičová

25.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 18 500 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz karuselář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ 5.9.2018 v 9,00 hod. ve velké zasedací místnoti ÚP ČR , KoP Žďár nad Sázavou, 4. patro, Požadavky: vyučen, 3 směnný provoz, Popis práce: obsluha jednotlivých typů karuselů ve strojírenských provozech firmy, týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní přípojištění. Pracoviště: Žďas, a. s., Strojírenská, č.p. 675, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Nikola Filipová, +420 607 015 667. Obchod - Obchod Obchodní referent 25 000 Kč Obchodní referenti Obchodní referent pro zahraniční obchod. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *Požadavky: aktivní znalost AJ + RJ/Ukr.J slovem i písmem (denní komunikace)), flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti, praxe na obdobné pozici výhodou., První kontakt - zaslání CV. Pracoviště: Construct a&d, a.s., Františkov, č.p. 220, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Pavla Bobrovská, +420 566 521 097. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 100 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) minutkový kuchař /kuchařka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe v oboru nutná, nesmí chybět chuť do práce a dále se posouvat ve kuchařské profesi, měsíční prémie dle výkonosti , firemní strava. Pracoviště: Bohumil kobza - restaurace harenda, Nádražní, č.p. 1399, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem. Informace: Zuzana Studená Mokrošová, +420 603 295 144. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 27 000 Kč Elektromechanici Elektromechanik. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní nápň:, - opravy strojů, zařízení a periferií podle potřeb jednotlivých pracovišť, - připojování nových strojů, zařízení, periferií, - práce spojené se správou/údržbou budov a přilehlých ploch, -provádění preventivních oprav strojů a zařízení, - předávání informací o vzniklých problémech nebo závadách svému nadřízenému, - dodržování pravidel EHS, , Požadavky:, - Min. SOU se zaměřením na elektro, - praxe v technickém oboru min. 3 roky, - ochota a schopnost pracovat v nepřetržitém režimu, -odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978Sb. §6 nutností, - zkušenosti s programováním SW Siemens S7 výhodou, - zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, - základní znalost AJ nebo NJ výhodou, - samostatnost, pečlivost a flexibilita při práci nutností, , Zaměstnancům nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Dále poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění., Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: 566 692 214 nebo na webu www.hettich.com. Své životopisy zasílejte na adresu: Personal_HCR@de.hettich.com.. Pracoviště: Hettich čr k.s., Jihlavská, č.p. 2190, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Romana Novotná, +420 566 692 210.

Zatímco fotbalisté béčka Vrchoviny (v bílém dresu Radek Blažíček) doma zdolali Jaroměřice 5:1, Herálec (v černo-modrém) s Humpolcem B  jen remizoval 1:1.