Volný los v něm bude mít dosud suverénní tým Kozel B, který může v sobotu slavit titul půlmistra.

Do cesty se mu však postaví třetí BKS (9.00) a druhý FC Rapid (10.00), lepší vrchol podzimu si fanoušci nemohli přát.

1. LIGA
Výsledky 4. kola: Bot. Křižánky – BKS 0:8, BKS – Kozel Team 4:3, Bot. Křižánky – Kozel Team 1:3, Alko – La Bomba 1:2, La Bomba – Kozel B 0:3, Alko – Kozel B 1:13, Dipar CF – FC Benjamin 5:0, FC Benjamin – Akademici 1:1, Dipar CF – Akademici 6:0.

 1. Kozel B 8 8 0 0 46:11 24
 2. FC Rapid 6 5 0 1 32:7 15
 3. BKS 6 4 1 1 26:12 13
 4. Dipar CF 8 4 0 4 24:26 12
 5. Sosáci 6 3 1 2 28:17 10
 6. Kozel Team 8 3 0 5 24:34 9
 7. FC Benjamin 6 2 2 2 12:12 8
 8. Alko 8 2 2 4 17:31 8
 9. La Bomba 6 1 1 4 7:28 4
10. Bot. Křižánky 6 0 2 4 9:29 2
11. Akademici 6 0 1 5 3:21 1

Kanonýři: 11 – Martin Bureš (BKS), Lubor Buřval (Dipar CF). 10 – Marek Houba. 9 – David Hrstka. 8 – Petr Havlík (všichni Kozel B), David Landsman (BKS), Petr Follprecht (Sosáci), Jakub Štíbal (FC Rapid).

Program 5. kola (sobota, 7. října): FC Rapid – BKS (8.00), BKS – Kozel B (9.00), FC Rapid – Kozel B (10.00), FC Benjamin – La Bomba (11.00), La Bomba – Kozel Team (12.00), FC Benjamin – Kozel Team (13.00), Bot. Křižánky – Sosáci (14.00), Sosáci – Akademici (15.00), Bot. Křižánky – Akademici (16.00).

2. LIGA
Výsledky 4. kola: FC Radox – Here for beer 0:5, Here for beer – Sokol Jámy 2:2, FC Radox – Sokol Jámy 0:5, Cikháj – Buldok 3:0, Buldok – FC Žabanti 4:1, FC Kopálisti – MK Lhotka 5:7, Cikháj – FC Žabanti 1:0, MK Lhotka – FC Orel 0:4, Autobus club – AC Světnov 6:2, FC Kopálisti – FC Orel 2:11, Sokol Jámy – Autobus club 4:5, Los Chiquitos – Mič. Svratka 0:2, Mič. Svratka – FC Equipo 7:0, Los Chiquitos – FC Equipo 3:2.

 1. FC Orel 8 7 1 0 35:7 22
 2. Cikháj 7 7 0 0 28:6 21
 3. Autobus Club 7 5 2 0 35:14 17
 4. Mič. Svratka 7 4 1 2 32:13 13
 5. Los Chiquitos 7 4 0 3 23:15 12
 6. Sokol Jámy 7 2 3 2 22:14 9
 7. Buldok 7 2 3 2 13:16 9
 8. Here for beer 8 2 3 3 17:23 9
 9. FC Žabanti 6 2 1 3 21:22 7
10. FC Radox 7 2 1 4 21:24 7
11. FC Equipo 8 2 1 5 12:29 7
12. MK Lhotka 8 2 0 6 25:37 6
13. AC Světnov 7 1 1 5 9:26 4
14. FC Kopálisti 8 0 1 7 12:59 1

Kanonýři: 13 – Lukáš Sláma (FC Orel). 11 – Rudolf Sáblík (MK Lhotka), Jakub Hořínek (Autobus Club). 10 – Petr Štěpánek (FC Radox). 7 – Vlastimil Braun (Los Chiquitos), Martin Kaštánek (Mičego Svratka), Zbyněk Sedlák (Cikháj), Josef Bojda ml. (Autobus Club).

Program 5. kola (sobota, 7. října): Los Chiquitos – Cikháj (8.00), Cikháj – FC Radox (9.00), FC Equipo – Buldok (10.00), Los Chiquitos – FC Radox (10.00), Buldok – FC Kopálisti (11.00), Here for beer – Autobus Club (11.00), FC Equipo – FC Kopálisti (12.00), Mič. Svratka – Autobus Club (12.00), Sokol Jámy – FC Orel (13.00), Mič. Svratka – Here for beer (13.00), FC Žabanti – AC Světnov (14.00), FC Žabanti – MK Lhotka (15.00), MK Lhotka – AC Světnov (16.00).