V souboji nováčků využila Polnička výhody domácího prostředí a zdolala Bohdalec 3:2. Hosté doplatili i na to, že hráli po většinu zápasu pouze v deseti. S chutí si ve Strážku zastřílelo béčko Hamrů. V poločase přitom prohrávalo 0:1, ale po změně stran svého soupeře smetlo sedmi góly.

MĚŘÍN B – V. LOSENICE 2:0
Góly: 58. Sýkora, 62. Pololáník. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:2. Diváci: 75. Poločas: 0:0. Měřín B: Kožený – P. Král, Š. Král (46. Zelinka), Jonáš, Hrůza – Štreit (65. Vlach), Sýkora, Pololáník, Kolouch – Pospíšil (76. Hrad), Vokoun. V. Losenice: Kasal – Augustin, P. Neubauer, Mokrý (78. Rosický), Mach – Kasal (68. Zástěra), Králíček (71. Fišar), T. Neubauer, Grodl (60. Pospíchal) – Baránek (59. Pátek), Kamarád.

POHLEDEC – BOHDALOV B 3:3
Góly: 26. a 36. Puchýř, 27. Bártek – 29. Pokorný, 44. a 66. Řepa (první z PK). Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (8. Hájek). Diváci: 60. Poločas: 3:2. Pohledec: Hájek – Žák, Pustina, Pejchal, Šaroun – Puchýř (74. Karmazín), P. Skalník, Martaus (9. Novotný), Ondráček (85. Švanda) – Bártek, Prchal (64. M. Skalník). Bohdalov B: Velín – Novák, Křesťan, Skála – Hanych, Novotný, Rosecký, Řepa (82. Krčál), Pokorný (79. Fabík) – Henzl (71. Wasserbauer), Boháček.

STRÁŽEK – HAMRY B 1:7
Góly: 35. Jaroš – 46., 50. a 55. Havlík, 53. Gregar, 50. a 57. Kolarik, 87. Martaus. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Strážek: Vala – Kupský (60. Chocholáč), Šmerda, S. Lahodný, Šikula – Christian, Miroslav Svoboda, Polák, Jaroš (41. Valík) – Miloš Svoboda, Cimbálník. Hamry B: Benc – Novotný, Petrík, Zátopek, Srnský (36. Chlubna) – Kolarik, Vašek (70. Hron), Sýs, Gregar (75. Martaus) – Kříž (57. Poul), Havlík.

UJČOV – VĚCHNOV 4:1
Góly: 27. Ryba, 44. V. Mitáš, 60. Zich, 85. Němec (PK) – 56. Ostrýž. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (81. V. Mitáš). Diváci: 200. Poločas: 2:0. Ujčov: Bureš – Nedoma, Štourač, Z. Mitáš, Večeřa (46. P. Mitáš) – Němec, V. Mitáš, P. Mitáš, Sedler – Zich (88. Hlaváček), Ryba (59. P. Mareš). Věchnov: F. Uhlíř – D. Uhlíř, Bílek (88. Bukáček), Jedlička, Pokorná – Martinek, Šípek, Hulák, Novák (66. Pečinka) – Soudek, Ostrýž.

POLNIČKA – BOHDALEC 3:2
Góly: 26. a 74 Moravec, 51. Víška – 5. a 83. Sklenář. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (16. Ambrož). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Polnička: Chyba – Koblížek, Moravec, Štíbal, Litochleb – Jirásek, Neubauer, K. Podloucký, Kohout (56. M. Podloucký) – Víška (77. Ondráček), Synek (89. Jirásek). Bohdalec: Kamarád (53. Skryja) – Ambrož, Franěk (70. Jaroslav Dostál), Morkus (72. Jiří Dostál), Hřebíček (57. Harvánek) – Ambrož, Černý, L. Jaša, Staněk – P. Jaša, Sklenář.

JIMRAMOV – BŘEZÍ 1:3
Góly: 45. Dvořák – 12. a 28. Sysel, 82. Dostál. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Jimramov: Hlaváč – Zavadil, J. Sedlák (75. Prüger), Bednář, Borovský – Štěrba, Dostál (78. Petr Sedlák), Buchta, Nykodym (51. Zobač) – Pavel Sedlák, Dvořák. Březí-Březské: Urbánek – Šmarda, Šimek, Vala, Hála (66. Crha) – Vodička (86. Lysoněk), Tvarůžek (88. Jobánek), Habán, Sysel – Dostál, Jakeš.

VÍR – ROŽNÁ 2:5
Góly: 51. Hovorka, 54. Sedler – 4. P. Navrátil, 27. Humpolík, 63. Pokorný, 71. Vyžrálek, 90. M. Navrátil. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Vír: Preisler – Piskač, Řehoř (46. Sedler), Viktorin, Matuška (46. Hovorka), Skoumal – Vojtěch Oliva, Šenkýř, Rychlý – Vladislav Oliva, Juřík. Rožná: J. Beran – Kunc, K. Beran, Korbička, Sýkora – M. Navrátil, Beno, P. Navrátil (55. Pokorný) – Krajčo, Humpolík, Vyžrálek.

 1. Ujčov⋌ 5 5 0 0 22:5  15
 2. Měřín B⋌ 5 4 0 1 18:7  12
 3. Hamry B⋌ 5 4 0 1 15:12 12
 4. Pohledec⋌ 5 3 2 0 14:9  11
 5. Rožná⋌ 5 3 1 1 21:14 10
 6. Bohdalov B⋌ 5 2 2 1 10:13  8
 7. Vír⋌ 5 2 0 3 18:14  6
 8. Jimramov⋌ 5 1 2 2 11:13  5