Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Stovku nastřílely Počítky i rezervní tým Radostína

Žďársko – Hned dva týmy ve fotbalové IV. třídě se v průběhu letošní sezony minimálně stokrát radovaly ze vstřelené branky. Ve skupině A se to podařilo Počítkám, které dovršily rovnou stovku výhrou 7:1 nad béčkem Bobrové.

22.6.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Ještě o jeden zásah více zaznamenala rezerva Radostína, která v posledním kole deklasovala trápící se Osovou Bítýšku B 10:1.

SKUPINA A

POČÍTKY – BOBROVÁ B 7:1

Góly: Karman 5, Beneš, Hladký – Vopršálek. Rozhodčí: Nikola. ŽK: 1:0. Diváci: 110. Poločas: 3:0. Počítky: Šobej – Padalík, Zástěra, Vambera, Hladký – Karman, Buchta, Kocián, Peňáz (6. Sláma) – Beneš (90. Dvořák), Kunstmüller (38. Halamka). Bobrová B: nehlášeno.

VLACHOVICE – HERÁLEC B 5:1

Góly: Ročárek 2, M. Petr 2, Gabriel – Chyba. Rozhodčí: Skryja. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Vlachovice: J. Petr – Smejkal, Stehlík, Janošek, Z. Sláma – Janeba, Ročárek, M. Petr, Krondráf – Gabriel, Z. Petr (69. Šustáček). Herálec B: Vašík – Urbánek, Jirouš, Dítě, Černý – M. Gregor, Chyba, L. Gregor (46. Pospíšil), Česnek – Bureš, Mjartan (61. Musil).

ROZSOCHY B – VĚCHNOV 2:2

Góly: Bureš, Hřebíček – Štecha, Bednář. Rozhodčí: Vévoda. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Rozsochy B: P. Zítka – Jiří Střešňák, Zavadil (46. T. Zítka), Benedikt, Jakub Střešňák – Šťastný, Svítil, Prosecký, Hřebíček – Bureš, Uhlíř (35. Vrtěna). Věchnov: Smolík – Bílek, Kobza, Jedlička (21. Bednář), Šípek – Malý, Kučera, Štecha, Ostrýž – Nebola, Soudek.

SKUPINA B

STRÁŽEK B – BORY B 0:3

Góly: Chalupa 2, Křehlík. Rozhodčí: Nahodil. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:2. Strážek B: Strachoň – Hanák, Marek, Běloch, Pařil – Christián, Šebek, Dostál, Sýkora – Zbořil, Lahodný. Bory B: Jakubec – Ďásek, Láznička, Netolický, O. Zikmund – Psohlavec, Chalupa, L. Ochrana (83. Slavík), Líbal – Viliš (87. Coufal), Křehlík.

TASOV – OLŠÍ 6:0

Góly: nehlášeno. Rozhodčí: Nebola. Poločas: 1:0. Tasov: nehlášeno. Olší: Kučera – Pěchota, Pospíšil, P. Kudláček, L. Jaša – M. Jaša, Brabec, R. Holoubek (80. Sysel), R. Chalupa – Kolouch, Seknička.

BŘEZÍ/BŘEZSKÉ – KŘOVÍ B 3:1

Góly: Haman, Štourač, Kejda – Soukup. Rozhodčí: Nahodil. ŽK: 1:3. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Březí/Březské: Fendrych – Laup, Bedřich, V. Habán (30. V. Pavel), Žák – Crha, T. Habán, Štourač (76. P. Habán), Kulík - Vokřál, Kejda. Křoví B: Pekárek – Demas, Ivančík, Soukup, Rovenský – Knotek, Vala, Havelka, Roštinský – Kašpar, Běhal.

RADOSTÍN B – O. BÍTÝŠKA B 10:1

Góly: Kozel 4, Pikula 3, Dupal, Novotný, Kment – Hitel. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 8:0. Radostín B: Dupal – Chytal, P. Dvořák, Křehlík, P. Gregar (46. Hintenaus) – Z. Gregar (41. Kment), Brunct (46. V. Gregar), Kozel, Pikula – Novotný, L. Dvořák. O. Bítýška B: Božek – Michal, Sýkora, Malý, Musil – Svoboda, Sláma, Hitel, Batelka – Tyl.

22.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
Bratři Ebenové.

Na žďárském pódiu se potkají bratři Ebenové a Robert Křesťan & Druhá tráva

Do obecního úřadu vnikl zloděj

Úsekové měření u Meziříčí přešlo do ostrého provozu

Velké Meziříčí – Ze zkušebního do ostrého provozu již přešlo úsekové měření na dálnici D1 mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou. Kvůli rekonstrukci komunikace je tam rychlost snížena na osmdesát kilometrů v hodině, mnozí řidiči však toto omezení mezi 146. a 153. kilometrem nerespektují.

Krajská derby ve florbalové Národní lize bodový zisk nepřinesla

Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod – Utkání 5. kola Národní ligy – skupiny Východ proti tradičním rivalům florbalistům Bystřice i Žďáru příliš nevyšla.

Musilův memoriál ovládli závodníci z Nového Města

Studnice – Za krásného slunečného počasí se o uplynulém víkendu konal u turistické chaty ve Studnicích, nedaleko Nového Města na Moravě, v pořadí již sedmý ročník Memoriálu Cyrila Musila. V tomto roce byl navíc také mistrovstvím České republiky v přespolním běhu veteránských kategorií.