JEMNICKO ČÁSLAVICE-SÁDEK 6:2

Do první šance se dostali hosté, kdy postupoval sám na Kopečka Plichta, ale branku přestřelil. V 9. minutě využil zaváhání čáslavické obrany po Kopečkově dlouhém výkopu Frechka, jehož střelu Kružík vyrazil pouze ke Křížovi 1:0. Vzápětí po trestném kopu Jemnicka vyrazil Kružík míč k Tobolkovi, který jej uklidil do sítě. Domácí byli na koni, ale další šance Kříže a Tobolky zůstaly nevyužity. Zlom nastal ve 23. minutě, kdy se Kříž srazil s Kružíkem. Hostující brankář musel střídat a z penalty trefil kanonýr Jemnicka pouze tyč. Pak začaly mít více ze hry Čáslavice a ve 30. minutě snížil po akci s Urbanem Šimek. Domácím pomohl Tobolkův gól do šatny a přestávka. Z kraje druhého poločasu překonal obloučkem náhradního brankáře Hrubého Kříž 4:1. V 60. minutě zvýšil Křivánek a za jedenáct minut dokonal hattrick Kříž.

Góly: 8., 49. a 71. Kříž, 9. a 45. Tobolka, 60. Křivánek 30. Šimek, 90. Gavaller. Rozhodčí: Klement. ŽK: 6:3. Diváci: 180. Poločas: 3:1. Jemnicko: Kopeček Kelbler, Koutný (80. Sevelda), Novák, Štancl Křivánek, Krejča, Tesař, Tobolka (80. Trávníček) Kříž (88. Niederhofer), Frechka (74. Štumfol). Čáslavice-Sádek: Kružík (23. Hrubý) Lampíř, Kosmák, Zikmund (61. Barák), Pokorný Bláha, Šimek (65. Menčík), Kratochvíl (46. Motyčka), Urban, Plichta Gavaller. Nejlepší hráči: Kříž, Frechka Šimek.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE SAPELI POLNÁ 4:3

Domácí totálně zaspali úvod. Nejprve se po přímém kopu Špendlíčka odrazil míč ve vápně k Rychteckému, který nikým neatakovaný otevřel skóre. Za nedlouho vyběhl naprázdno Rousek a po nedorozumění s obráncem zívala odkrytá branka na Padrnose. Černou devítiminutovku Náměště podtrhl po dalším brejku hostí Szabó 0:3! Hráči Sapeli měli ještě další dvě šance, které ale nevyužili. Hostitelé měli pomalejší rozjezd a do zápasu je vrátil ve 38. minutě M. Homola, který se z hranice vápna trefil placírkou k tyči. Hned za minutu vsítil po Durajkově rohu kontaktní gól hlavou Buchta. Vstup do druhého poločasu vyšel Náměšti, když vyrovnal Buchta. Vzápětí na druhé straně vychytal Rousek hlavičku Padrnose. V 70. minutě dokonal obrat Doubravský, který napravo pronikl do vápna a jeho přízemní centr si srazil do sítě Reiterman.

Góly: 38. M. Homola, 39. a 49. Buchta, 70. vlastní 4. Rychtecký, 5. Padrnos, 9. Szabó. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 2:3. Náměšť-Vícenice: Rousek Heres, Záviška, Pernica, Rubák J. Homola (90. Budzinský), Buchta (62. Kučera), Chládek, Durajka, M. Homola Doubravský. Sapeli Polná: Koubek Zamazal, Vystrčil, Reiterman, Špendlíček Lacina, Rychtecký, Brnický, Vacek (64. Morkus) Szabó, Padrnos. Nejlepší hráči: M. Homola, J. Homola Padrnos.

OKŘÍŠKY ŽIROVNICE 1:0

O výhře domácích rozhodl v závěru prvního poločasu Tůma, když jej našel centr v šestnáctce a po zpracování míče mířil k tyčce Trepkovy brány. V první půli to hráči zkoušeli ze střední vzdálenosti. Pokorný mířil těsně vedle a Dočkala vychytal Trepka. Ve slušném tempu se pokračovalo i po změně stran a hosté prahli po vyrovnání. Dýnek z přímého kopu mířil přesně, ale Fiala jeho střelu konečky prstů vytěsnil. Stejně si poradil i se střelou Staňka.

Gól: 39. Tůma. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 3:4. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala Brabenec, Voda, Jančok, Dočkal Jůza (60. Široký), Rampír, Tůma (88. Zeman), Dočekal (60. Dubský) Kotrba, Martin Řezáč (84. Miroslav Řezáč). Žirovnice: Trepka Kuš, Poul, Kořínek, Staněk, Pokorný, Knotek (43. T. Houšťka Tomáš), P. Houšťka, Vilímek (67. Weith), Dýnek, Rozporka (87. Doležal). Nejlepší hráči: Fiala, Voda Trepka.

PACOV M. BUDĚJOVICE 0:2

Čtvrt hodiny měl Pacov mírnou převahu, ale pak chyboval ve středu hřiště M. Kerouš a hosté mohli jít do vedení. Při střele Šplíchala podrželo Basíka břevno. Z protiútoku hlavičkoval Přibyl těsně mimo branku. Po změně stran sice začali lépe domácí, ale udeřili hosté. V 68. minutě zůstal při rohu na bližší tyči neobsazený Busta a dokopl míč do sítě. Pacov se sice snažil útočit, ovšem nedařilo se mu. „Z naší strany to bylo utrápené, obyčejně jsme se dostali jen po šestnáctku," přiznal trenér Luděk Šlechta. Hosté vítězství pečetili v samém závěru, střele Šťastného pomohl do sítě Pavelec.

Góly: 68. Busta, 90. Šťastný. Rozhodčí: Šula. ŽK: 1:4. Diváci: 180. Poločas: 0:0. Pacov: Basík T. Kuran (58. Vlk), M. Kerouš, Pavelec, Dolejš (78. Vítámvás) Svoboda, Váňa, Stejskal, Papež, Jakub Vlach (78. Z. Rybčák) Jaroslav Přibyl. Moravské Budějovice: Jelínek Novotný, Toman, Busta, Pařízek Buďa, Dušek, Škoda, Veselý Stehlík, Šplíchal (75. Šťastný). Nejlepší hráči: Basík Stehlík, Škoda.

HUMPOLEC JAROMĚŘICE 3:0

První poločas na jednoznačný výsledek moc neukazoval. Lépe začali domácí a ve 13. minutě se ujali vedení. Střelu Málka Chalupa neudržel a Morava gólovou laskominou nepohrdl. Vyrovnat mohl ve 27. minutě M. Karásek, který při závaru před brankou Kříže nastřelil tyč. Po přestávce hosté zcela odpadli. Domácí navíc přidali brzy gólovou pojistku. Akci v 50. minutě rozjel Skryja, centr Málka dopadl na hlavu Píchy a po jeho zásahu dezorientovaný Křivánek zavěsil do vlastní sítě. Humpolec se pak hnal do útoku a převahu vyjádřil ještě v 69. minutě. Po spolupráci Paťhy s Píchou se prosadil Morava.

Góly: 13. a 69. Morava, 50. vlastní. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 2:0. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Humpolec: Kříž Kopic, Pecha, Hes, Nermut Paťha, Skryja (72. Dalík), Jeřábek, Málek (70. Maršík) Pícha (86. Fikar), Morava. Jaroměřice: Chalupa D. Karásek (71. Stejskal), Brabenec, Křivánek, Pekárek Z. Karásek, Neumann, M. Karásek, Novotný, Hambálek Melán. Nejlepší hráči: Morava, Hes, Málek.

PŘIBYSLAV V. BÍTEŠ 1:0

Domácí nováček si od začátku utkání dokázal vytvořit tlak, který ale vyústil v branku až v 11. minutě, kdy zužitkoval svůj úprk Škacha. Předtím ale vyzněli naprázdno ještě šance Vopršala, Fikara a Krčála. Po vedoucí brance Přibyslavi se hra uklidnila a začal spíše boj. Po změně stran hosté Přibyslav zatlačili, ale žádnou stoprocentní šanci si nevytvořili. Až v 81. minutě nastřelili břevno. Za domácí stojí za zmínku akce Fikara a Bubna, ale na skóre se už nic nezměnilo.

Gól: 11. Škacha. Rozhodčí: Machač. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (77. Střecha). Diváci: 250. Poločas: 1:0. Přibyslav: Holcman Holcman Marek, Svoboda, Vopršal, Smejkal Strašil, Fikar (83. Buben), Škacha, Vykoukal (76. Pochop) Flekal (87. Kunc), Krčál. V. Bíteš: M. Pelán Kopáček (92. Jelínek), Kerber, Pohl, T. Pelán Rozum, Pokorný (64. Šeba), Ivančík (69. Láznička), Střecha O. Loup (80. T. Loup), Škorpík. Nejlepší hráči: Vopršal, Škacha Pohl.

SVĚTLÁ N. S. ŽDÍREC N. D. 3:4

Ve Světlé byla vidět v prvním poločase pořádná přestřelka, která začala už v 8. minutě, kdy se Novotnému nepovedl centr a balon zaletěl k zadní tyči Janotovi branky. V 16. minutě už ale bylo srovnáno, když se prosadil Pohnětal. Pak si diváci trochu od branek „odpočinuli", ale ve 25. minutě se prosadil hlavou kanonýr Křikava. Vedoucí gól ale domácí zbláznil, začali útočit a to hosté trestali brankou Pátka na 2:2 a o čtyři minuty po špatném odkopu poslal hosty do vedení Klimeš. A pohromu pro světlou ještě dokonal druhý gólem Novotný. V kabině proběhlo mytí hlav, které ale po změně stran přineslo pouze sklářům pouze snížení na 3:4, když Bárta našel Křikavu a ten se podruhé v utkání nemýlil.

Góly: 16. Pohnětal, 25. a 59. Křikava 8. a 40. Novotný, 33. Pátek, 37. Klimeš. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 4:1. Diváci: 350. Poločas: 2:4. Světlá: Janota Dvořák (46. Čuřík), Náděje (56. Bárta), Valenta, Vodička Rezek, Kafka, Pohnětal, Machala Křikava, Štros. Ždírec: Veselý Plíšek, Klupka, Štukhejl (91. Matějka), Kysilko Čalkovský, Kolouch, Klimeš (85. Pazderka), Pátek (79. Dvořák) Smejkal, Novotný. Nejlepší hráči: Křikava Novotný, Klimeš.

Příští kolo: Chotěboř Jemnicko, Ždírec n. D. H. Brod, M. Budějovice Světlá n. S., Jaroměřice Pacov, V. Bíteš Humpolec, Žirovnice Přibyslav, Sapeli Polná Okříšky, Čáslavice-Sádek Náměšť-Vícenice