Nečekaný výsledek se zrodil v Křoví, kam si pro tři body z rychlých protiútoků přijel Stonařov.

KŘOVÍ – STONAŘOV 1:4

Domácí měli po celý zápas územní převahu a tlak, ale výsledek jim to nepřinášelo. Stonařov vsadil na rychlé, a jak se později ukázalo, smrtící protiútoky, které chladnokrevně trestal. Hned čtyřikrát se tak mohl radovat, zatímco za domácí se dokázal gólově prosadit jen nestárnoucí exekutor trestných kopů Maroši, který se tentokrát trefil z dvaceti metrů.

Hvězdou zápasu byl ale stonařovský Kozojed, který v rozmezí sedmnácti minut zaznamenal hattrick a dokonale svým proměňováním brejků vyučoval defenzivu Křoví. Nejlepší tým jara tak odešel z domácího prostředí bez bodu.

Góly: 54. Maroši – 66., 70. a 83. Kozojed, 36. Gavaller. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křoví: Sára – Kotouč, Šustáček, L. Němec (46. M. Němec), Kováč (78. Koudelka) – Hanák, Karaffa, Tichý, Maroši – Bartošek, Čejka.

BOHDALOV – TŘEŠŤ 2:0

Utkání začalo ve svižném tempu. Už v 10. minutě si hosté vytvořili vyloženou šanci, Chalupský ale odkrytou branku netrefil. Ve 20. minutě uviděl červenou kartu hostující Kodys a Bohdalov hrál dlouhou přesilovku. Tu domácí využili hned v zápětí, Petr Jaroš obešel tři obránce a bez problémů prostřelil brankáře Bachmana. Ve 29. minutě ještě zahrozil Koukal, který si položil brankáře, z ostrého úhlu však neproměnil.

Po změně stran byli opět aktivnější hráči Bohdalova a hned ve 47. minutě se ocitl sám před brankářem Musil, střelecký se prosadit ale nedokázal. Po hodině hry už se skóre měnilo, a to když zvýšil po Zvolánkově přihrávce Křesťan. V závěru střetnutí ještě Třešť hrozila zdramatizováním duelu, Mikeš však nastřelil z pokutového kopu pouze tyč a utvrdil výhru Bohdalova.

Góly: 23. Petr Jaroš, 59. Křesťan. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (20. Kodys). Diváci: 200. Poločas: 1:0. Bohdalov: Velín – Štikar (72. Chalupa), Novotný, Doležal, Petr Jaroš – Pav. Jaroš, Neuman, Musil, Křesťan – Zvolánek (79. Pokorný), Koukal (88. Hanych).

KOUTY – V. MEZIŘÍČÍ B 1:1

První poločas začali lépe domácí, kteří si vypracovali uzemní převahu. Po Liškově střele ze dvou metrů od rohového praporku, která směřovala na venkovní tyč, si domácí brankář Eliáš srazil míč do sítě.

Od té doby se hrál oboustranně dynamický fotbal s rychlými protiútoky na obě strany.

Koutecká obrana vystavovala hostující útočníky do ofsajdové pozice. Na druhé straně domácí útočníci nedokázali překonat brankáře Krubu, i když šli na něj šestkrát v samostatném nájezdu.

Druhý poločas se odehrál v režii domácích, kteří nedokázali překonat čarujícího hostujícího brankáře Krubu. Velkomeziříčský gólman zlikvidoval tři samostatné nájezdy a třikrát zázračně vyrážel míč z brankové čáry.

Vyrovnávací branku zařídil v 88. minutě Coufal, který dostal pas do uličky a tentokrát podél vybíhajícího gólmana zajistil Koutům alespoň bod.

Góly: 88. Coufal - 6. Liška. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (Kafka). Diváci: 80. Poločas: 0:1. V. Meziříčí B: Kruba - Halámek, Střecha, Bouček, Mucha - Kafka, Kaminaras(54. A. Pól), Jedlička, Liška (86. Weiss) - Vítek, Ďurica.