I. B TŘÍDA SK. B

STONAŘOV MĚŘÍN 2:1

První poločas se domácím vydařil. Většinou se totiž hrálo před brankou Měřína. Michal Příhoda dvakrát pláchl obraně, ale nedal. Do úniku se dostal i Sobotka, ale také neuspěl. Ovšem gólově se aktivní Stonařov přece jen prosadil. Příhoda byl faulován ve vápně a penaltou nepohrdl. Kozojed pak z blízka hlavičkoval do Sysla, ale chvilku nato domácí slavili podruhé, když Kozojed sklepl Čumplovi, a ten uklidil míč na místo určení.

Ve druhé části začal být nepříjemný i Měřín. Laxně hrající domácí si koledovali, a nakonec i vykoledovali branku na 1:2. O tu se po Koldově milimetrovém centru postaral hlavičkující Šoukal. Hra Měřína šla nahoru, Šoukal se probil ve vápně, ale Kubík skluzem odvrátil hrozbu vyrovnání. Za střelou Bublana, která šla těsně vedle, se Měrtl jen poohlédl. V závěrečné dvacetiminutovce to několikrát zahřmělo před Syslem, ale Příhoda individuální akci pojistkou nevyšperkoval. Tentýž hráč pak zahodil i penaltu, ale mrzet to domácí už nemuselo. Hosté pak v závěru přišli o vykartovaného Doležala.

Góly: 19. M. Příhoda (PK), 34. Čumpl 54. Šoukal. Rozhodčí: Licek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. (84. Doležal). Diváci: 40. Poločas 2:0. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík, Doležal, Bublan Šoukal, Kolda (80. Hladík), Řezníček, Robotka (68. Bumbálek) Vokoun, Jonáš.