Domácí hráči rozpoutali střeleckou kanonádu už v první části, kterou vyhráli 4:1. Dějovou zápletkou tím zdaleka nevyčerpali. Po změně stran zkrušili bezmocný Moravec dalším čtyřbrankovým přídělem.

Činili se i střelci jiných mužstev. Rezerva Nové Vsi se gólově prosadila čtyřikrát, Pohledec, v jehož dresu se hattrickem blýskl záložník Lukeš, našel recept na radostínského brankáře pětkrát.

Čelo tabulky zůstalo na prvních třech místech beze změny. Minimální odstup od sebe dělí první zálohu Bystřice od Křoví, z větší dálky je sledují třetí Počítky.

Štěpánov B - Moravec 8:1

Góly: Harapko 2, Jílek 2, Kutnyk 2, König, Jančík - Broža. Rozhodčí: Rosický ml. ŽK. 0:1. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Štěpánov: Safílek - König, Fiala (55. Macinský), Vávra, Nečesánek - Jančík, Lukášek (68.Štarha), Vovchuk, Harapko - Kutnyk, Jílek (80. Polák). Moravec: Konečný - Urbánek, Šustáček, Kovář, šípek - Hoch, Broža, Uhlíř, Tulis - Marek, Klíma (52. Černý)

Bystřice B - V. Bíteš B 3:1

Góly: König 2, Dufek - Porubka. Rozhodčí: Strachoř. ŽK: 0:2. Diváci 100. Poločas: 1:0. Bystřice B: Škorpík - Tomášek (80. Sedlář), Jaroslav Dufek (45. Sedláček), Zítka, Sklenář - König, Jan Dufek (60. Krošlák), Svoboda, Mitáš - Beran, Haluška. V. Bíteš B: Hemala - Klusák, Loub, Blažek, Kopáček - Porubka, Musil, Lukášek, Suchý - Plechatý (Lašovský), Horký.

Křižanov B - Křoví 0:3

Góly: Raščínský 2, Bartošek. Rozhodčí: Drdůšek. ŽK: 3:2. Diváci 20. Poločas: 0:0. Křižanov B: Engelhart - P. Vítek, Uhlíř, Tomšík, Pavlík - Mužátko, Stovarik, Kaštan (60. Horníček), Veselý - Král, M. Vítek. Křoví: Sára - Hamzík, Kratochvíl, Janšta, Valach - Dočkal, Pekárek, Havelka, Raščínský - Loucký, Bartošek.

Měřín B - Nová Ves B 1:4

Góly: Pospíchal - Starý, Bureš, Čech, Miluška. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 1:1. Diváci 30. Poločas: 0:2. Měřín B: Jurek - Panáček, Štrejt, M. Coufal, Pokorný - Simonides (21. Pavlík), V. Zdvihal, Bartůšek (46. Vokoun), R. Coufal - Ledmajer (63. Neid), Pospíchal. Nová Ves B: Babjačok - P. Nečas, Starý, Čech, Klement - Bureš, Šandera, Menšík, (71.Bena), L. Čech - Miluška, Juda.

Pohledec - Radostín B 5:2

Góly: Lukeš 3, Dostál, Testr - V. Gregar, R. Kováč. Rozhodčí: Lech. ŽK: 2:4. ČK:P. Gregar (Radostín B.), Diváci: 50. Poločas: 2:2. Pohledec: Sláma - Pejchal, Šajner, Daniel, Staněk (30. Buchálek)- Testr, Lukeš, Míča, Dostál - Tatíček (74. Juračka), Jandourek (90. Jurman). Radostín B: Kříž - Sláma, Šídlo, P. Dvořák (Z. Dvořák), L. Dvořák - P. Gregar, Kováč, Křepínský (R. Brunst), Z. Gregar - J. Brunst, V. Gregar

Žďár B - Počítky 0:1

Góly: Miška. ŽK: 2:6. Diváci: 80. Poločas 0:1. Žďár B: Fišar - Straka, Veselý, Machatka, Jun - Bednář, Krytinář, Štola, Neubauer - Kubiš, Štol. Počítky: Sedlák, Hladký, Zástěra, Prokop, Ptáček, Buchta (78. Šobej), Nedvěd, Šustr, Vambera, Beneš (60. Sádovský), Landsman.

Vír - Bohdalec 1:2

Góly: Viktorin - Ambrož, S. Sklenář. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Vír: Doskočil - Prudký, Čech (30. P. Navrátil), Viktorin, Škrabal - V. Skoumal, Svoboda, Kluj - Šenkýř (60. Vilím), Matuška, Krčil. Bohdalec: Skryja - Dočekal, Nedoma, Pohanka, Ambrož - S. sklenář, P. Sklenář, Jaša, Teml - Hrbek (L. Skryja), Trčka (55. Chrást).