BUDIŠOV-NÁR. KŘOVÍ 2:0

Po úvodním oboustranném oťukávání se do velké šance řítil Karel Nováček, ale Sára proti jeho úniku předvedl výtečný zákrok. Další důležité momenty se odehrály až po přestávce. Čtyři minut po příchodu z kabin vystřelil Karel Nováček, Sára jeho střelu sice vyrazil, ale jen k Urbanovi, který pohodlně otevřel skóre. Budišovský kanonýr si další gól připsal po rohovém kopu krásně se obtočil mezi dvěma obránci a přesnou střelou pojistil vedení. Poté už se zápas v klidu dohrál.

Góly: 49. a 73. Urban. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 3:4. Diváci: 180. Poločas: 0:0. Křoví: Sára Karaffa, Knotek (78. Kováč), L. Němec, Polášek Kotouč, Šustáček, M. Němec, Čejka Bartošek, Roštinský (80. Pekárek).

ŠTĚPÁNOV V. MEZIŘÍČÍ B 2:4

Ve Štěpánově padlo v zajímavém utkání šest branek, o které se rovnoměrně podělili pouze tři střelci. V úvodní dvacetiminutovce přetavil domácí tlak ve vedení Jan Šikula. Ten nejprve využil zpětné nahrávky Bartoňka. O sedm minut později jej vyslal do samostatného úniku Haraptso a Šikula nedal Simandlovi šanci 2:0. Hosté pak vyrovnali hru a deset minut před půlí Michael Polák ze sporné penalty snížil. O osudu utkání rozhodl úvod druhé půle. Béčko Velkého Meziříčí vstřelilo v rozmezí čtyř minut hned tři branky. Michael Polák nejprve vyrovnal a dva góly Krejčího dokonaly obrat. Domácí se sice ještě snažili s utkáním něco udělat, ale bez gólového efektu. „Vzhledem k vývoji zápase je vítězství hostů zasloužené," stručně zhodnotil utkání trenér Štěpánova Ivo Jílek.

Góly: 12. a 19. Šikula 35. a 55. M. Polák (první z PK), 57. a 59. Krejčí. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Štěpánov: Bednář Plíhal, Kovalchuk, Buček, Bartoněk Sedláček, Veselský (70. Brázda), Vrzal, Haraptso Kutnyk (86. Jílek), Šikula. V. Meziříčí B: Simandl Halámek, D. Polák (63. Kameník), Netolický, Krejčí, Bradáč (76. Láznička), M. Polák, Malec, Veselý, Liška, Beran (69. Vítek).

NÁMĚŠŤ-VÍC. BOHDALOV 4:0

Po celý čas byl rozdíl prvním a posledním týmem tabulky znát. Domácí měli více ze hry a hned v úvodu Durajka uvolnil Rubáka, který sám před Bílkem přeloboval i jeho branku. Za nedlouho byl opět sám před gólmanem Jirgl, ale také minul. Ve 14. minutě unikl po kraji Rubák, centrem našel na malém vápně Kučeru 1:0. Ve 21. minutě si při pohledné kombinaci na jeden dotek vyměnili míč Durajka s krajovým záložníkem Rubákem a náměšťský špílmachr zvýšil hlavou. Pak si oba role vyměnili, ale Rubák Bílka nepřekonal. Před pauzou měl dvakrát míč na noze na malém vápně Jirgl, ale neuspěl.

Druhý poločas zahájil střelou domácí Jirgl, ale nebylo mu přáno. Tak to vzal na sebe Kučera, kterého v 64. minutě našel před brankou Durajka 3:0. Potom se vydal na útočný výlet Záviška a přesným centrem našel ve vápně svého kolegu z obrany Pernicu, který z voleje trefil tyče. V 85. minutě postupoval sám na brankáře Kučera, byl stažen, sám z nařízené penalty zkompletoval hattrick a upravil na konečných 4:0.

Góly: 14., 64. a 85. Kučera, 21. Durajka. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Bohdalov: Bílek Vladimír Musil, Novotný, Wasserbauer (81. Chytal), Chalupa Neuman, Hanych (38. Klíma), Vojtěch Musil, Jaroš Pokorný, Koukal.

RAPOTICE ŽĎÁR B 5:1

Utkání začalo z obou stran opatrně. Ve 25. minutě se však osmělili domácí a po rychlé kombinaci Matoušek přihrál Stérovi a ten zpoza šestnáctky otevřel skóre. Rapotice se ale neradovaly dlouho. Po půlhodině hry dostal přihrávku mezi beky Russ a křižnou střelou na zadní tyč vyrovnal. Vedení hostitelům ještě do přestávky vrátil po Stérově centru Šic.

Tým z východního okraje třebíčského okresu měl ve druhém poločase převahu. Nejprve Stér uvolnil P. Matouška, který postupoval sám na brankáře, ale Pometlo jeho pokus vytěsnil na roh. Žďár pak otevřel hru a toho domácí využili. Vedení Rapotic zvýšil v 72. minutě po individuální akci Stér, který od půlící čary obešel vše, co mu stálo v cestě a po kličce Pometlovi zasunul míč do prázdné branky. O sedm minut později po Stérově centru zvýšil hlavou ostrostřelec P. Matoušek. Na konečných 5:1 upravil po přesné přihrávce Stéra Martin Laš, který po kličce brankáři uklidil míč do odkryté klece.

Góly: 25. a 72. Stér, 34. Šic, 79. P. Matoušek, 90. Martin Laš 30. Russ. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Žďár B: Pometlo Řeháček, Štursa (78. Nedvěd), Řebík, Němec (49. Filippi), Machatka, Kotík, Jun, Bednář, Zábranský, Russ.

HERÁLEC ZR RANTÍŘOV 2:1

Celý první poločas byl v domácí režii. Tradiční gólové hody se ale nekonaly. Herálci vyšel i vstup do druhé půle, ale smolně inakasoval, když Pecha efektně zakroutil rohový kop až do branky. Domácí se ale z inkasovaného gólu rychle oklepali a v rozmezí dvou minut Okurkou a Boháčem otočili výsledek. Podle hry to vypadalo, že brankostroj bude pokračovat, protože jedna šance střídala druhou, ale Šeredova síť už byla zakletá. V závěru se hosté vzmohli na odpor, jenže ani jim dopřáno nebylo.

Góly: 62. Okurka, 64. Boháč 55. M. Pecha. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 1:1. Diváci: 230. Poločas: 0:0. Herálec ZR: Lossgott Uchytil, Škorpík, Skála, M. Ptaszek Hamák, Šusták, Boháč (88. Myška), Suchý (80. J. Ptaszek) Okurka, Teplý (82. Kalina).