ROZSOCHY – TELČ 1:1

V Rozsochách se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první patřil domácím. Telč se prakticky k ničemu nedostala, navíc byl v jejím vápně sražen Cacek a nařízenou penaltu Padrtka proměnil. Jenomže ve druhém dějství se rozložení sil vystřídalo. Rozsochy působily neškodně a Telč začala tlačit a Chalupou vyrovnala.

Góly: 31. Padrtka (PK) – 67. Chalupa. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Rozsochy: Juračka – Šibor, Navrátil (83. Ambrož), Střešňák, Vališ (74. Dvořák) – Šťastný, Kalvoda, Šafránek (65. Kříž), Padrtka – Cacek, Bureš.

ŠTĚPÁNOV – LUKA N. J. 5:1

Luka nováčka zaskočila. Hned v úvodní minutě po chybě na levé straně zakončil akci Toman. Štěpánov se ovšem nesložil a následně vyrovnal z přímého kopu kapitán Vrzal. To domácí nakoplo a vývoj zápasu ukázkově otočili.

Góly: 3. M. Vrzal, 15. Hrubeš, 44. Buček, 54. Veselský, 86. Haraptso - 1. Toman. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 3:1. Štěpánov: Bednář – O. Nečesánek, Sedláček, Kroupa, Brázda (33. Buček) – Špatka (58. Vovchuk), Hrubeš, Kutnyk (78. R. Nečesánek), M. Vrzal – Veselský, Haraptso.

HERÁLEC ZR – STUDENEC 2:1

Utkání rozhodla úvodní půlhodina. Tu načal gólově Slováček, který napřáhl a překonal Horta poprvé. Po standardní situace se poté prosadil Ptaszek. Hosté byli neškodní, až na jeden protiútok, který ovšem s přehledem proměnil Mrňa.

Góly: 13. Slováček, 20. J. Ptaszek – 40. Mrňa. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Herálec: Lossgott – Opluštil (62. M. Gregor), Pavliš, M. Ptaszek, Havlík – Šusták, J. Ptaszek, Boguaj, Čejka (75. J. Bureš) - Slováček Okurka.

KŘOVÍ – ČÁSLAVICE 3:2

Čáslavice byly po celý zápas fotbalovější, ale zradila je efektivita v koncovce. Skóre otevřel hrající trenér domácích Šustáček, který vrátil odražený míč do sítě. Ve druhé půli Urban vyrovnal, ale hned o minutu později šustáček posadil míč na hlavu Bartoška a Křoví opět vedlo. Čáslavicím se ještě jednou podařilo vyrovnat. Baigl utekl po straně a našel Čermáka, který se nemýlil. Jenomže poté byl ve vápně faulován Roštinský a hrdina zápasu Šustáček penaltu proměnil.

Góly: 30. a 69. Šustáček (druhá z PK), 49. Bartošek – 48. Urban, 62. Čermák. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 5:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Křoví: Sára – Suchomel, Kalvoda, L. Němec, Hamřík – M. Němec (88. Kvasnica), Pekárek (82. Soukup), Šustáček, Bartošek – Roštinský, Karmazín.

VRCHOVINA B – VLADISLAV 5:2

Prodloužený aut Ondřeje Follprechta uklidil do sítě jeho bratr Petr. Poté se prosadil sám Ondřej, když po Šustáčkově přisunutí z boku prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Jenomže nováček z Vladislavi se nezvdal a během minuty stihl vstřelit dvě branky. Ještě do poločasu byl ale Jakub Skryja proměnil nařízenou penaltu. Ve druhém dějství přišla pojistka Vrchoviny B až ke konci.

Góly: 3. P. Follprecht, 8. O. Follprecht, 38. J. Skryja (PK), 72. P. Šustáček (PK), 84. O. Follprecht – 33. Hrůza, 34. Texl. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 5:5. Diváci: 60. Poločas: 3:2. Vrchovina B: Škorpík – J. Chrást (75. Mrkos), Daniel, M. Fagula, J. Skryja – P. Šustáček, Josífek, P. Poul, Novák (70. Regent) – O. Follprecht, P. Follprecht (55. Němec).