Poslední Rozsochy se začínají zvedat. Třemi góly přispěl k vítězství v Bítovčicích útočník Petr Bureš.

ŽĎÁR B – ŠTĚPÁNOV 2:3

Rezerva Žďáru vlastním divákům předvedla, jak ztratit vyhraný zápas. Ještě v 54. minutě vedla 2:0, přesto si ze zápasu neodnáší ani bod.

Domácí vsadili na pozornou defenzivu a hrozili převážně z brejků. První z nich založil Promberger, na jehož přesný pas si v 11. minutě zaběhl za obranu Gančev a skóroval. Štěpánov se snažil být aktivní, ale do šancí se nedostával.

Po přestávce Jun našel křižnou přihrávkou Prombergera a ten rychlý brejk s přehledem zakončil. Hosty vrátil do hry Haraptsův přesný přímý kop z dvaceti merů. Ze stejné vzdálenosti zaskočil Pometla Sedláček a vyrovnal na 2:2. Když už se zdálo, že se oba týmy rozejdou nerozhodně, napálil odražený míč ze sedmadvaceti metrů Hrubeš a vymetl domácí šibenici. „Myslím si, že se ještě v životě takhle netrefil. Opravdu nádherný gól,“ smutnil nad výstavní ránou žďárský trenér Pavel Kubiš.

Góly: 11. Gančev, 50. Promberger – 55. Haraptso, 67. Sedláček, 88. Hrubeš. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Žďár B: Pometlo – Kotík, Suský, Řeháček, Růžička – Gančev, Zábranský, Krytinář, Jun (62. Romančák), Rakšány – Promberger. Štěpánov: Bednář – Císař, Brázda, Kovalchuk, Buček – Sedláček (87. Jílek), Hrubeš, M. Vrzal, Haraptso – Kutnyk, Šikula (46. Nečesánek).

ŽELETAVA – KŘIŽANOV 4:1

Diváci viděli vyrovnané utkání, v němž domácí stoprocentně využili nabídnuté příležitosti ke skórování. Snadno se dostali do tříbrankového vedení, které si s přehledem pohlídali. Brankový účet otevřel Daniel, jenž dorážel centr z malého vápna. Následně Martin Vrbka kolmicí vybídl Martina Ondráčka a ten zvýšil na 2:0. Martin Vrbka byl také u třetího gólu, když se po stejné akci trefil Tomáš Vrbka.

Hosté vstoupili do druhého poločasu lépe a po zásahu Nobichta se křižanovští snažili zkorigovat výsledek, ale domácí Polenda jim v 60. minutě přeťal plány na zdramatizování utkání povedenou střelou z hranice velkého vápna.

Góly: 9. Daniel, 28. M. Ondráček, 35. T. Vrbka, 60. Polenda – 49. Nobicht. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Křižanov: Bajer – Horníček, Novotný, Střecha (46. Kubiš), L. Hladík – P. Hladík, Invald, Petr, Studený (72. Navrátil) – Nobicht (67. Vítek), Sklenář.

JAKUBOV – VRCHOVINA B 2:0

Hrál se pohledný bojovný fotbal s pohlednými akcemi na obou stranách. Domácím se podařilo dvě nabídnuté akce proměnit. Jakubov poslal do vedení ve 35. minutě Martin Kabelka, který tak zařídil svému týmu poločasové vedení. Zatím co rezerva Vrchoviny své gólové šance nedokázala využít, tak udeřilo na druhé straně. V 52. minutě na konečných 2:0 pro upravil domácí Petr Petz.

Góly: 35. Martin Kabelka, 52. P. Petz Petr. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 3:5. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Vrchovina B: Krupík – Mrkos, Škorpík, Laštovička, Králíček - Skryja, Josífek, Chrást, Pech - Šustáček, Mužátko.

BÍTOVČICE – ROZSOCHY 0:4

V oboustranně útočném začátku měli navrch domácí. Šťáva z přímého kopu trefil tyč a v další příležitosti zase těsně minul. Rozsochy udeřily gólově. Odražený míč se dostal k Burešovi a ten poprvé v zápase rozvlnil síť. Krátce po výměně stran chybně rozehrál Cemper a Bureš se prosadil podruhé. Hosté pak začali chodit do brejků. Při jednom z nich si se dvěma domácími obránci poradil Vališ a zvýšil už na tříbrankový rozdíl. Hned o dvě minuty později zkompletoval hattrick Bureš.

Góly: 31., 59. a 73. P. Bureš, 71. Vališ. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Rozsochy: Juračka – Vrtěna, Šandera, Šibor, Holý – Cacek (82. Prosecký), Ambrož, Zítka, A. Padrtka (37. Štěrba) – P. Bureš, Vališ (73. Kučera).

MOHELNO – HERÁLEC ZR 2:1

Utkání začalo mírnou převahou domácích. Ti ale z úvodního tlaku vytěžili pouze jednu šanci, kterou však nedokázali využít. Za nedlouho se hra vyrovnala a Herálec začal postupně přebírat iniciativu. Poté Mohelno špatně zahrálo standardní situaci a následoval brejk soupeře. Ten k vedoucí brance využil hostující Uchytil.

Ve druhém poločase byla hra opět vyrovnaná. Po osmi minutách se domácí dočkali, když vyrovnal Drápela. Poté se Herálečtí snažili strhnout vedení opět na svojí stranu, ale soupeř jim skórovat nedovolil. Byli to naopak hostitelé, kdo se radoval ze tří bodů. Vítězství pro domácí celek zajistil z pokutového kopu Martin Foretník.

Góly: 53. Drápela, 77. M. Foretník (PK) – 12. Uchytil. Rozhodčí: Rosický ŽK: 3:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Herálec: Dospěl – Musil, Havlík, Češka (61. Horák), Ptáček – Opluštil, M. Ptaszek, J. Ptaszek, Skála – Okurka, Uchytil.

ŠEBKOVICE - MĚŘÍN 1:4

Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal až do 25. minuty, kdy se střelou z dálky odraženou od tyče trefil hostující Tvrdík. Od té doby byl aktivnější Měřín. V 36. minutě měli výhodu pokutového kopu hosté, který proměnili Korberem.

Na začátku druhého poločasu Měřín dvěma góly v rozmezí pěti minut rozhodl. Poté už byli aktivnější domácí, ale zmohli se pouze na jeden gól. O čestný úspěch Šebkovic se z penalty postaral Pavel Kotačka v 58. minutě.

Góly: 58. P. Kotačka (PK) - 25. Tvrdík, 36. Körber (PK), 48. Řezníček, 53. Panáček. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Měřín: Sysel - Matoušek (90. Servít), Chalupka, Tvrdík, Doležal - Řezníček, Panáček (87. Zdvihal), Kolda, Fazekaš (81. Pokorný) - Sýkora, Körber.