Rezerva Vrchoviny přišla o 14 dní starou výhru 4:2 v Rantířově kvůli nastoupení Františka Němečka, který není členem FAČR. Po kontumaci vyhrál domácí Rantířov 3:0.

NOVÁ VES – BUDIŠOV-NÁR. 3:1

Domácí byli od začátku aktivnější, výraznější šanci si však nevytvořili. Změnu přinesl trestný kop z 20 metrů, Petr Šandera propálil děravou zeď i gólmana. Na vyrovnání se čekalo jen pár desítek vteřin. Trestný kop na druhé straně suverénně proměnil Votoupal. Ve 35. minutě se po centru Novotného I netrefil hlavou Petr Šandera a těsně před půlí napálil odražený balon do břevna Havlík.

Budišov ve druhém dějství dlouho dobře bránil. Zlom přinesla až další standardka. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Jan Šandera. Vzápětí se po „přímáku“ Havlíka prosadil Václav Novotný, ale sudí branku kvůli domnělému faulu na gólmana neuznal. Naštvaní domácí zareagovali tím nejlepším možným způsobem, když o pár minut později zvýšil na 3:1 střídající Tomáš Novotný II.

Góly: 16. P. Šandera, 63. Jan Šandera, 74. T. Novotný II – 18. Votoupal. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Nová Ves: Fuksa – J. Bureš, Havlík, P. Šandera, Z. Nejedlý – Josef Šandera, Jan Nečas (68. V. Novotný), P. Bureš, T. Novotný I (64. T. Novotný II) – Ondřejka, Jan Šandera (84. P. Novotný).

ŽĎÁR B – ŽELETAVA 4:3

Ve Žďáře se diváci nenudili. Po dvaceti minutách se prosadil po standardce z dorážky domácí Machatka. Klidný první poločas si Žďár zavařil, když nechal trestuhodně osamoceného Michala Vrbku a ten se bez rozmýšlení trefil z 23 metrů. Remízový stav trval jen pár vteřin. Rychlík Jurnečka si obhodil obránce a svou samostatnou akci zakončil dokonale, 2:1.

Ve druhé půli domácí své vedení ještě zvýraznili. Tomáš Ločárek po přihrávce Maria Filippiho prostřelil levačkou vše, co mu stálo v cestě. Pohodový závěr se ale nekonal. Řeháček lehce zazmatkoval a po nedorozumění s brankářem si vstřelil vlastence. Vítr z plachet vzal Želetavě opět Jurnečka, který by se nebýt ruky Polendy řítil sám na branku. Tomáš Polenda se po ní musel pakovat předčasně pod sprchy. V závěru uklidnil domácí agilní Jurnečka, ale po laxním odkopu ještě zdramatizoval závěr Simandl, 4:3. Víc už hosté nestihli. „Je na nás znát, že nejsme sehraní. Všechno řešíme individualisticky, z čehož pramení i chyby a dostáváme pak příliš zbytečné góly. Hlavně je ale důležité, že bodujeme,“ oddechl si kouč Vítězslav Machatka.

Góly: 20. Machatka, 44. a 89. Jurnečka, 52. T. Ločárek – 43. Michal Vrbka, 66. vlastní Řeháček, 91. Simandl. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (68. Polenda). Diváci: 100. Poločas: 2:1. Žďár B: Pinkava – Řeháček (74. Gančev), Machala, Machatka, Růžička – Jurnečka, P. Němec, Jun, T. Ločárek – Russ, M. Filippi.

VRCHOVINA B – V. MEZIŘÍČÍ B 1:1

Zápas byl vyrovnaný na obě strany. Vedoucí tým tabulky byl ze začátku zápasu aktivnější a šel hned po Kafkově střele zpoza šestnáctky do vedení. Po půlhodině se hra srovnala, ale žádnou vyloženou příležitost fotbalisté divákům nenabídli.

Ve druhém dějství uviděl druhou žlutou kartu hostující Jakeš a v 53. minutě musel pod sprchy. Po vyloučení Vrchovina svého soupeře přitlačila a spravedlivě srovnala výsledek. Po akci dvou střídajících hráčů si Michal Skalník narazil s dorostencem Blažíčkem a hlavou nachytal Krubu na švestkách.

Góly: 79. M. Skalník – 11. Kafka. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (53. Jakeš). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Vrchovina B: Kubice – Bača (53. Vašíček), Drdla, Fagula, Starý – J. Skryja, Laštovička, M. Šmída, Žák (74. Blažíček) – Buřval (54. M. Skalník), Polnický. V. Meziříčí B: Kruba – Halámek, Kafka, Ráček, Bradáč (65. Polanský) – Bouček, Vítek (77. Nevoral), Jakeš, Souček – Liška, Maloušek.

KOUTY – ŠTĚPÁNOV 3:0

Obě mužstva začala opatrně. První rozruch přišel až ve 23. minutě, kdy šel sám na Nečesánka Coufal, ale bránu hostí minul. V závěru prvního poločasu domácí přidali na tlaku a to jim přineslo i góly. Nejprve prudký centr Havelky neudržel Nečesánek a následná dorážka Navrkala skončila v síti. I další útoky Koutů byly nebezpečné. V 43. minutě si pohráli se štěpánovskou obranou Cejpek s Havelkou. Oba si několikrát na jeden dotek vyměnili míč a Havelka skóroval podél brankáře.

Druhá půlka začala stejně jako ta první. Hosté směrem dopředu nedokázali nic vymyslet. Domácí drželi vedení a čekali na rychlé protiútoky. Koutům to vyšlo až v 76. minutě. Míč dostal za obranu Cejpek, tentokrát obstřelil brankáře a stanovil výsledek na konečných 3:0.

Hostitelé měli zápas pod kontrolou a třikrát nastřelili třikrát břevno.

Góly: 40. Navrkal, 43. Havelka, 76. Cejpek. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:0. Diváci: 125. Poločas: 2:0. Štěpánov: Nečesánek – Císař, Novák, Sedláček, Kovalchuk – Buček, Ludvík, Šikula (60. Fiala), Karásek – Svícenecký, Veselský.