Velké Meziříčí zajíždělo na horkou půdu jednoho z favoritů soutěže Třebíče. Meziříčští se navíc museli obejít bez několika hráčů základní sestavy. Nakonec z toho byla i zásluhou výborného brankáře Simandla přijatelná prohra 2:0.

STARŠÍ DOROST

TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 2:0

Hosté cestovali do Třebíče, která je jedním kandidátů na postup do druhé ligy ve značně oslabené sestavě. Přesto měli prvních deset minut převahu a nepouštěli domácí za polovinu hřiště. Velkomeziříčští měli taky první brankovou příležitost zápasu, ve které se ocitl Vítek, ale trefil pouze boční síť. Postupem času však přebírali iniciativu domácí a hosty několikrát podržel brankář Simandl.

Třebíč se dočkala po hodině hry, kdy se po rohovém kopu dostala s trochou štěstí do vedení. Hosté po inkasovaném gólu otevřeli hru a snažili se o vyrovnání, ale v 75. minutě udělal Smejkal hrubku v rozehrávce a Třebíč po rychlém protiútoku zvýšila na 2:0. Meziříčí se v závěru snažilo alespoň o čestný úspěch, ale na dobře hrající Třebíč nemělo.

Rozhodčí: Černý. Poločas: 0:0. V. Meziříčí: Simandl – Horký (65. Kuřátko), Budzínský, Z. Večeřa, Mucha - Liška (83. Malec), Smejkal, Vítek, Nožička - J. Večařa (83. Kaminaras), Koníř (83. Kubec).

UHERSKÝ BROD – VRCHOVINA 0:0

Vrchovinu před zápasem strašila třízápasová šňůra bez bodu a vstřeleného gólu. Snad i proto začala lépe, Brod přehrávala, ale její snahy končili na hranici pokutového území domácích. Ve 25. minutě se do první šance dostal paradoxně Brod, ale útočník nedokázal trefit prázdnou branku. Vrchovina odpověděla střelou Szabóa, která se však mezi tři tyče nevešla. Ve 42. minutě měl blízko k vedoucí brance vrchovinský Šandera, ale míč olíznul pouze břevno domácí branky.

Po změně stran pokračovali hosté v dobývání domácí branky. Vrchovina byla aktivnější, ale do šancí se příliš nedostávala. Výjimkou byly střely Šandery a Pekárka, ale obě směřovaly vedle uherskobrodské branky.

Poločas: 0:0. Vrchovina: Michalek - Sklenář, Polnický, Laštovička, Vašek - Slavíček (89. Homolka), Pavel Sodomka, Šandera (86. Vaňátka), Králíček - Hofer (23. Szabó, 87. Blažíček)), Pekárek.

MLADŠÍ DOROST

TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 3:2

Domácí se dostali do vedení ve 25. minutě, kdy hrubky Deneva využil třebíčský útočník a obstřelil Homolu. O sedm minut později to bylo už 2:0, když domácí potrestali druhou chybu ve středu hostující zálohy. Velké Meziříčí však nepříznivý vývoj zápasu nějak nepoznamenal. Hosté hráli trpělivě a čekali na svoji šanci. Ta přišla ve 39. minutě, kdy se Kuřátko protáhl mezi obránci a pohotově zakončil.

Druhý poločas začal tlakem hostů, kteří se hnali za vyrovnáním. To se jim podařilo v 52. minutě. Kubec z rohového kopu našel Poláka, který hlavou nekompromisně zakončil. Velkomezeříčští byli i nadále lepším týmem a sahali po třech bodech. Šance Malce a Kubce však zůstaly nevyužity. A tak udeřilo na druhé straně. V 76. minutě využili domácí nedůrazu Prudíka a upravili na konečných 3:2.

Góly V. Meziříčí: 39. Kuřátko, 52. Polák. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:2. Poločas: 2:1. V. Meziříčí: Homola – Partl, Kubec, Pospíšil, Wasserbauer - Miškela, Polák, Weiss (63. Prudík), Denev - Malec (73. Minařík), Kuřátko (55. Liška).

Sodomkou, skončilo utkání bezbrankovou remízou.Mladší dorost odehrál s domácím týmem vyrovnanou partii. Na obou stranách byly k vidění pěkné akce, ale více šancí měla hostující Vrchovina. Hlavně Toman byl v útoku hodně vidět. Své příležitosti však řešil příliš zbrkle. A když se ve druhé půli neprosadili ani jeho spoluhráči Šandera s Petrem

Poločas: 0:0. Vrchovina: Michalek - Janíček, Homolka, Drdla, Prukner – Petr Sodomka, Pavel Sodomka (60. Nejedlý), Vaňátka (55. Šandrea), Křenek - Toman, Blažíček.