Tvrdý direkt za neproměňování šancí dostala rezerva Žďáru v Rapoticích. Naopak Velké Meziříčí uspělo v Rantířově.

VRCHOVINA B ŠTĚPÁNOV 3:0

První tým skupiny na hřišti v Novém Městě na Moravě zcela propadl. Na trávníku existovalo jediné mužstvo. To šlo do vedení už ve 14. minutě, kdy se k dorážce centru Petra Šustáčka protlačil Pavel Smetana. Ještě veseleji bylo na domácí střídačce ve 37. minutě. Marshalla vybídnul ke skórování Petr Sodomka, a dorostenec Vrchoviny nezaváhal. Třetí hřebíček zasadil Štěpánovu aktivní Petr Šustáček, který vybojoval pokutový kop, jenž Mrkos s přehledem uklidil.

Góly: 14. P. Smetana, 37. Marshall, 66. Mrkos (PK). Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Vrchovina B: Michálek Mrkos, Drdla, P. Šustáček (77. Němec), Blažíček Mička, Petr Sodomka (74. Follprecht), Marshall (42. O. Šustáček), J. Skryja Polnický, P. Smetana. Štěpánov: Hlavoněk Ludvík (80. Jan Veselský), Buček, Plíhal, Jakub Veselský Sedláček, Kovalchuk, Vrzal, Haraptso (49. Císař) Kutnyk, Šikula.

PŘIBYSLAV KŘOVÍ 4:2

Začátek byl divoký. Hosté udeřili už ve 2. minutě po závaru, který zužitkoval Kalina. Domácí odpověděli záhy Bubnem, a pak byla k vidění série neproměněných šancí Přibyslavi. Ta měla jasně navrch a pasivní hosty drtila, jenže Sára v brance hostů čaroval a za svá záda pustil v první půlce už jen jediný míč. Prostřelit ho dokázal Jaromír Vopršal.

Ve druhé půlce kopal hostující Kalina penaltu, kterou mu Holcman chytil. Poté mohl zvýšit domácí Krčál, ale Sára byl znovu proti. A tak přišel trest v podobě vyrovnání, kdy se prosadil Martin Němec. Jenže Přibyslav se s bodem smířit nechtěla a v závěru se dočkala. Po dalších neproměněných šancích se prosadil Buben a tečku udělal střelou mezi nohy hostujícího gólmana Matěj Vopršal.

Góly: 8. a 82. Buben, 41. J. Vopršal, 90. M. Vopršal 3. Kalina, 65. M. Němec. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas 2:1. Křoví: Sára Bršťák, L. Němec, Kratochvíl, Knotek (59. M. Němec) Šustáček, Kováč, Bartošek (46. Roštinský), Kalina Karafa, Kalvoda.

RAPOTICE ŽĎÁR B 6:0

Hostující hráči začali velmi aktivně a během první dvacetiminutovky si vypracovali tři vyložené brankové příležitosti. Ani jednou však netrefili branku, a tak přišel trest na druhé straně.

Prudký centr z pravé strany si nešťastně do vlastní branky hlavou umístil Kotík a nechtěně tak odstartoval koncert domácích, kteří nakonec svému soupeři nasypali půltucet gólů.

Góly: 25. vlastní Kotík, 28. Martin Laš, 41. Chládek, 64. P. Matoušek (PK), 73. Stér, 82. Outrata. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4:1. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Žďár B: Hajný Kotík, Němec, Štursa, Růžička, Miklík (64. Jelínek), Machatka, Jun, Russ, Zábranský, Zedníček.

RANTÍŘOV V. MEZIŘÍČÍ B 1:4

Po opatrném začátku nastal v 10. minutě první zlomový moment. Vyskočil upaloval sám na Roudenského, který ho před vápnem srazil a pro rantířovského gólmana v tu chvíli zápas skončil. I přesto se ale domácí ujali vedení. Parádně zahraný přímý kop Kavky otevřel skóre. Jenže hosté ještě do přestávky vedení otočili na svou stranu. Vyskočil zakončil rychlou akci a po rohu se prosadil Vítek.

Hosté byli fotbalovější, ale domácím se ve druhé půlce dařilo bořit jejich rozehrávku a několikrát zahrozit. Vyrovnat ale nedokázali. A další ránu schytali v 64. minutě, kdy se zranil Živný, a jelikož kouč Widerlechner vyčerpal pro zranění dalších dvou hráčů střídání, dohrával Rantířov v devíti. A touto přesilovkou rezerva Meziříčí nepohrdla. Bouček a Vyskočil stanovili na konečných 4:1 pro hosty.

Góly: 24. Kavka 30. a 84. Vyskočil, 43. Vítek, 73. Bouček. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (10. Roudenský). Diváci: 80. Poločas 1:2. Velké Meziříčí B: Liška Matoušek, Souček, Halámek, Bouček Vahila (77. Pokorný), Malec, Vítek, Smejkal Vyskočil, Beran.

TŘEBÍČ B HERÁLEC ZR 2:0

Ve vyrovnaném prvním poločase si více příležitostí vypracovali hosté, ale domácí gólman Kruba své spoluhráče podržel. Po změně stran Třebíč přidala na herní kvalitě, kterou dokázala také zúročit ve vstřelené branky a zasloužené vítězství.

Góly: 68. Benda, 75. Válek. Rozhodčí: Obrtlík. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Herálec ZR: Tichý Musil (81. Bednář), Škorpík, Bureš, Uchytil Hamák, Šusták, Skála, Suchý Ptaszek, Teplý.