Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Souboj o čelo skončilo na Borovině remízou

Žďársko - Souboj o čelo skončil nerozhodně. Fotbalisté Křoví v 8. kole I. A třídy remizovali na hřišti Boroviny a ztratili první body v sezoně.

29.9.2008

Fotbalisté Křoví remizovali na hřišti Boroviny a stále jsou v čele tabulky I. B třídy.Foto: Martin Mutl

BOROVINA-OPATOV - KŘOVÍ 1:1

V přímém souboji o první místo v tabulce soutěže oba týmy hrály s velkým respektem. Přesto domácí si domácí v první půli vytvořili mírnou převahu, ale slibně rozvíjející akce většinou končily špatnou přihrávkou. Do konce prvního poločasu obě mužstva měli po jedné šanci, ale bez gólového efektu. To se změnilo v 35 minutě, když po špatné rozehrávce Borovinských hosté vytěžili rohový kop, po kterém se díky Pekárkovi ujali vedení.

Ve druhém dějství domácí přidali, vynutili si značnou převahu a fotbalistů Křoví nezbývalo nic jiného, než odkopávat míč na osamoceného útočníka Šustáčka, který se snažil udržet míč co nejdéle. Postupem času si hráči Boroviny vypracovávali šance, které ale zahazovali. Z brejku jednou také zahrozili hosté, ale bez gólu. Vyrovnání přišlo v 74 minutě, to když po akci Pokorného se trefil Brzezina. Domácí nadále pokračovali v útočné snaze strhnout vedení na svou stranu, ale ani jeden tým už další šance nedokázal využít.

Góly: 74. Brzezina - 35. Pekárek. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Borovina: Smetana – Rambousek, Kohlstrom, Tomek, Rous, Dolák, Rubák, Brzezina, Zvěřina (55. Prokeš), Pokorný, Urban. Křoví: Sára – Trojan, Kalvoda, L. Němec, Hamřík, Dočkal, Kratochvíl, (64. Suchomel), Pekárek, M. Němec, Cupák (63. Roštínský), Šustáček.

PUKLICE – MĚŘÍN 3:2

V prvním poločase byli hosté jasně lepším týmem a dotírali na domácí bránu, z čehož vytěžili jeden gól. Domácí byli v prvním poločase naprosto bezzubí a branku Měřína neohrozili ani jednou.

Do druhého poločasu však Puklice vstoupily jakoby polití živou vodou. Začaly dojíždět souboje, tlačit se do šancí a donutily soupeře k chybám. Po pěti kolech tak opět okusili vítězství a bez sedmi hráčů standardní základní sestavy dokázali v existenčním zápase zvítězit.

Góly: Lédl, Škrdla, Hekerle – Rabotka, Štvejt. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel – Matoušek, Štvejt, Letmajer, Doležal – Mejzlík, Šoukal, Kolda (31. Vizibla), Heřmánek (85. Uchytil) – Pokorný, Robotka.

ROZSOCHY – HROTOVICE 2:1

Rozsochy začaly aktivně a po Kučerově střele do tyče dorazil míč do sítě pěknou bombou Petr Bureš. Pak měli domácí řadu dalších šancí, ale neproměnili.

Druhá půle začala pozvolna, ale po centru ze strany se podařilo pojistit výsledek Kučerovi. Hosté prakticky neměli šanci, ale podařilo se jim po vyloučení Rostislava Šibora snížit Pachrem. Poté už ale výsledek Rozsochy v klidu ubránily.

Góly: 6. P. Bureš, 60. Kučera – 84. Pachr. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (71. R. Šibor). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Rozsochy: Juračka – Zítka, Šťastný, Šafránek, R. Šibor – Vališ, Dvořák, A. Bureš, J. Holý (88. R. Padrtka, 93. Stehlík) - P. Bureš (85. Kalvoda), Kučera.

RUDÍKOV – VRCHOVINA B 3:1

Domácí začali trošku vlažně. V 18. minutě dal Nožička pomocí brankáře gól. I když to vypadalo, že domácí mají konečně klid a mají hru ve své moci, tak se podařilo Plhalovi z údajného ofsajdu vyrovnat. Domácí to nabudilo a ve druhém poločase se vydali ze všech sil a dali krásné dva góly.

Góly: Nožička, Chyba – Plhal. Rozhodčí: Dušek a Pomezní Petr Který by měl okamžitě skončit. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Vrchovina B: Toman – Stehlík, Fagula, Skryja, Daniel - Michal, Bukáček, Oros, Němec – Plhal, Mužátko (50. Regent).