HERÁLEC ZR – VRCHOVINA B 2:2

V prvním poločase se hrál pohledný fotbal na obou stranách. Skóre otevřel po úniku ze strany Bukáček, jehož následná střela skončila v síti. Vyrovnání zajistil povedeným přímým kopem Hořínek. Poté bylo k vidění ještě několik šancí, ale bez gólového efektu. Ve druhém dějství už se tolik atraktivní podívaná nekonala. Přesto diváci viděli góly.

Domácí poslal do vedení šikovnou tečí Šusták. Jenomže hned o dvě minuty později vyrobili herálečtí hráči ve vlastním pokutovém území faul a nařízenou penaltu Bukáček bezpečně proměnil.

Góly: 16. Hořínek, 70. Šusták – 8. a 73. Bukáček (druhá z PK). Rozhodčí: Fotr. ŽK: 4:1. Diváci: 280. Poločas: 1:1. Herálec ZR: Lossgott – Opluštil, Pavliš, Hořínek, Havlík – M. Ptaszek, Skála, Šusták (71. Pavel Čejka), Ptáček – Okurka, Uchytil. Vrchovina B: L. Škorpík (54. P. Chrást) – Mrkos (58. Laštovička), P. Poul, O. Poul, M. Škorpík – J. Chrást, Josífek, Kršek, Novák (73. Martaus) – Bukáček, P. Šustáček.

MĚŘÍN – JAKUBOV 2:2

Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté snadno dostali do vedení. Nejprve vyrobil hrubku Doležal a Zika sám před Syslem nezaváhal. O dvě minuty později špatně odkopl míč Matoušek a Jelínek nekompromisně pojistil jakubovský náskok. Snížit mohl ke knci poločasu Řezníček, ale ve vyložené šanci překopl prázdnou branku. Během druhé půle si domácí vytvořili ohromný tlak a dočkali se po hodině hry. Ve čtyřminutovce kopal dvě penalty za fauly v pokutovém území Körber a v obou případech se nemýlil. Zvrat mohl přijít v samotném závěru, ale Uchytil z malého vápna přestřelil branku.

Góly: 62. a 66. Körber (obě z PK) – 4. Zika, 6. Jelínek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Měřín: Sysel – Matoušek, Řezníček (80. Bublan), Tvrdík, Doležal – Chaloupka, Uchytil, Šoukal, Heřmánek – Körber, Robotka (58. Vokoun).

LUKA N. J. – KŘOVÍ 1:3

Od první minuty se hrál vyrovnaný a pohledný fotbal. Domácí se ujali vedení po nádherné akci a ose Horáček, Hintenaus, Trombelii a zakončující Kabátek. Hosté hrozili ze standardních situací a ve 43. minutě se z jedné prosadil hlavičkující Bartošek. Do druhé půlky vstoupila aktivněji Luka, ale M. Hintenaus svou krásnou individuální akci do gólového konce nedovedl. A tak Křoví neváhalo a dvěma góly v poslední dvacetiminutovce zadělalo na výhru 3:1.

Góly: 25. Kabátek – 43. Bartošek, 70. Šustáček, 81. Tichý. Rozhodčí: Servít. Diváci: 150. Poločas 1:1. Křoví: Karmazín – Hamřík, Kalvoda, L. Němec, Havelka – M. Němec, Bartošek, Maroši, Tichý – Šustáček, Čejka. Střídali: Kováč, Koudelka, Kvasnica.

STUDENEC – ROZSOCHY 3:1

Domácí se nestihli ani rozkoukat a již ve 2. minutě prohrávali po gólu Padrtky, který zužitkoval centr a prosadil se hlavičkou. V 10. minutě se stejná akce opakovala, tentokrát, ale domácí brankář Strnad vychytal. Zbytek první poločasu byl vyrovnaný a branka nepadla. V 61. minutě srovnal domácí Karel Mrňa. Od této chvíle držel míč na kopačkách Studenec a udával hře tempo. Po krásné kombinaci v 67. minutě dával do prázdné branky Strnad Jiří. Studenec hrál dále ofenzivní hru, ale střelecky se prosadil až v 85. minutě kdy se prosadil studenecký Michal Mrňa.

Góly: 61. Mrňa K., 67. Strnad J., 85. Mrňa M. – 2. Padrtka. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Rozsochy: Juračka – Zítka, Kalvoda, Šibor, Cacek – Prosecký, Navrátil, Vrtěla, Holý – Padrtka, Bureš. Střídali: Ambrož, Vališ.

VLADISLAV – ŠTĚPÁNOV 4:0

Favoritem tohoto zápasu byl Štěpánov, avšak jeho hra tomu neodpovídala. Vladislav sice začla nervózně, ale bylo vidět, že bude po celou dobu tím týmem, který bude zápas ovládat. Ve 20. minutě otevřel skóre střelec Texl, před koncem poločasu zvyšoval domácí Hrůza. V druhém poločase pokračovala hra z poločasu předešlého, míč na kopačkách Vladislavi, k vidění byly jen občasně brejky Štěpánova, které končily před vápnem. V 63. minutě zvýšil Krátký již na 3:0 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V 79. minutě byl vyloučen domácí Vaněk, a i přesto se domácí tým odhodlal ke konci k útoku a v 87. minutě dal Texl svůj druhý gól v tomto zápase.

Góly: 20. a 87. Texl, 44. Hrůza, 63. Krátký. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (79. Vaněk). Diváci: 160. Poločas: 2:0. Štěpánov: Bednář – Císař, Trojanovič, Sedláček, Hrubeš – Buček, M. Vrzal, Kroupa, Špatka – Jílek, Kutnyk.