V. MEZIŘÍČÍ B – NÁMĚŠŤ 0:1

Na Tržišti se na gól dlouho nečekalo. Náměšť ihned po rozehrávce šla díky Hortově pohodlném sťuknutí do sítě do vedení, aniž by se domácí dotkli míče. Rezerva Velkého Meziříčí si pak vytvořila územní převahu, ale tu korunoval Bouček jen střelou zblízka nad.

Ve druhém dějství mohl vyrovnat po centru Kafky Ďurica, ovšem jeho koníčka lapil Rousek. Hosté si pak závěr zápasu, i přes vyloučení, zkušeně pohlídali.

Gól: 1. Hort. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (78. Nekuda). Diváci: 30. Poločas: 0:1. V. Meziříčí B: Simandl – Netolický, Halámek, Střecha, O. Mucha (70. Kaminaras) – Kafka, Jedlička, Souček, Bouček (85. Pól) – Vítek (46. Beran), Ďurica.

STONAŘOV – BOHDALOV 1:0

Do třicáté minuty se hrálo hlavně podle domácích. Kozojed pálil v 8. minutě těsně vedle, následně mohl skórovat hostující Musil, ale z jedenácti metrů netrefil branku. Tutovku pak zazdil po kombinaci Urbana a Šány Kozojed, který po čtvrt hodině hry nastřelil tyčku. Skóre mohl otevřít i Šána, ale Bílek ho v jasné pozici vychytal. Ve 27. minutě uzavřel plejádu zahozených šancí Vevera střelou těsně vedle.

Ve druhé části už Stonařov nebyl tak silná směrem dopředu, ale tři dobré pozici si vytvořil. Tu největší měli po centru Mezery Čumpl, který promáchl, a po něm Gavaller, jenž zamířil nad branku. Hosté měli ve druhé části jedinou šanci, ale stála za to. Doležal šel od půlky sám na Krupicu, který famózně přečetl jeho kličku. A tak rozhodla nenápadná situace z 88. minuty, kdy se po autu otočil Šána směr branka a technickou střelou vymetl pravou šibenici.

Gól: 88. Šána. Rozhodčí: Jurka. Bez ŽK. Diváci: 100. Poločas 0:0. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, A. Neuman, Pav. Jaroš – Petr Jaroš, Chmelíček (78. P. Neuman), Musil (65. Štikar), Doležal – Zedníček, Křesťan (68. Kántor).