Na domácí půdě v neděli přivítá nevyzpytatelné Přibyslavice. „Nedělní zápas pro nás nebude vůbec lehký. Přibyslavice patří podle mého názoru ke třem až čtyřem nejsilnějším mužstvům v soutěži. Musíme hrát svoji hru a vnutit ji soupeři. Hrajeme doma a musíme se poprat o všechny tři body. Cílem pro utkání je výhra,“ uvedl trenér velkomeziříčského béčka Kamil Krejčí.

Hlavní zbraní hostů jsou podle kouče především nebezpečná ofenzíva a velmi dobrá záloha. „Musíme si v obraně dávat velký pozor. Útok mají hodně nebezpečný,“ varoval před útočnou silou první muž lavičky.

„Zdravotně jsme až na Němce (virové onemocnění) v pořádku. Šanci však zřejmě dostanou také hráči z lavičky. Záleží na nich, jak nabízené příležitosti hrát v základu využijí,“ dodal.

Zlepšili defenzívu

Vyrovnanou bitvu o víkendu očekává trenér Rozsoch Bohumil Prášil. Jeho svěřenci zavítají na půdu notně posílených Čáslavic.

Oba celky mají na svém kontě po pěti odehraných kolech v tabulce I. A třídy – skupiny B shodně osm bodů. Ve prospěch Čáslavic hovoří před duelem pouze lepší skóre.

„Jde o dalšího soupeře, kterého neznáme. Ale podle toho, jaký podali výkon v posledním utkání proti Bohdalovu, tuším, že nás nečeká nic lehkého. Určitě to bude ještě silnější soupeř než Šebkovice, s nimiž jsme hráli minule,“ zauvažoval Prášil.

Alespoň bod za remízu by však Rozsochy braly. „Naše defenzivní činnost se v posledních třech zápasech hodně zlepšila, což je dobré. Ještě se snažíme oživit koncovku. Do šancí se dostáváme, ale nedokážeme je proměnit,“ uvědomoval si Prášil.