Dvořák hvězdou zápasu

Rozsochy zavítaly na hřiště nováčka z Kožlí. To nastoupilo se značnou rezervou, čehož hosté využili a po celý zápas domácí fotbalisty nepustili do žádné větší šance. „Byl to pro nás bezstarostný a příjemný zápas. Dostali jsme se do několika gólových situací, z nichž dvě využil Tomáš Dvořák a utkání se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce,“ líčí zážitky trenér Rozsoch Bohumil Prášil.

Rozsochy v minulém kole ve velmi důležitém utkání bodovaly a vítězstvím nad Budíkovem si zajistily setrvání v soutěži bez ohledu na ostatní výsledky. Hráči tedy neměli důvod k jakékoli nervozitě a i to přispělo k jejich úspěchu.

Pomohlo jim štěstí

Bohdalov odehrál poslední utkání v Herálci, kam odjel bez několika hráčů, které trápí buď zranění z minulých zápasů, nebo tresty za karty. „Do Herálce s námi odjeli mladí fotbalisté z dorostu, ale naštěstí chybějící zkušené hráče plně nahradili. Možnost střídání byla omezena na jediného hráče, takže můžeme být rádi, že se utkání obešlo bez zranění. Vše nakonec dobře dopadlo a po slušném výkonu jsme dokázali vyhrát,“ teší se z úspěchu předseda Bohdalovských Alois Matějíček.

„V první půlce jsme měli velké štěstí. Těsně před přestávkou nařídil rozhodčí pro domácí pokutový kop, ale Paclík netrefi l ani branku,“ dodává. Bohdalov minulé zápasy nezahrál podle svých představ. Zlom přišel až při utkání s Přibyslaví, kde předvedl kvalitní a rychlý fotbal. Podle Matějíčka chtějí hrát Bohdalovští příští sezonu kvalitní fotbal.