KOŽLÍ – ROZSOCHY 1:2

Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější hosté, na hře Kožlí byla znát absence několika hráčů ze základní sestavy. Střelecký účet utkání otevřel po dvaceti minutách T. Dvořák, když dokázal využít zaváhání domácí obrany.

Do přestávky se již žádný z hráčů do vyložené pozice nedostal, a tak se do kabin odcházelo za těsného vedení Rozsochů. Ve druhé půli se nejprve podařilo srovnat Hoffmanovi, který se nejrychleji zorientoval v malém vápně gólmana Svobody, ale odpověď hostujícího týmu na sebe nenechala dlouho čekat. V 75. se po rychlé narážečce ocitnul v tváří tvář Dočkalovi T. Dvořák, který se nemýlil a zajistil tak export tří bodů do Rozsoch.

U domácích se dostali nad průměr brankář Dočkal a útočník Dvořák, hosté se představili jako bojovný, kompaktní celek.

Góly: 55. Hoff mann – 18. a 75. T. Dvořák. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Kožlí: Dočkal – Hrabaň, Edr, Radoš, Kosprd (85. Veselý) – D. Blažejovský, Dvořák, Březina (46. Vosika), Hoff mann – M. Blažejovský, Šimek (75. Voplakal). Rozsochy: Svoboda – J. Zítka, M. Zítka, Velen, Dvořák (78. T. Zítka) – Nebola, L. Zítka, A. Bureš (70. Benedikt), Kalvoda – P. Bureš, Vališ.

HERÁLEC - BOHDALOV 2:3

Před slušnou návštěvou se domácím poslední utkáni nevydařilo. Za stavu 1:1 těsně před přestávkou neproměnil domácí Paclík pokutový kop. Po změně stran při vyrovnaném boji se dvakrát střelecky prosadil Kántor, herálecký Krpálek kosmeticky upravil konečný výsledek až těsně před závěrečným hvizdem.

„Hosté měli lepší zakončení a body si odvezli po zásluze, v našem kolektivu byl nejlepší Krpálek, ostatní zůstali jen na průměru,“ hodnotil předseda heráleckého oddílu Josef Pátek.

Góly: 32. Kolář, 89. Krpálek - 63. a 75. Kántor, 35. Havlíček. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 0:1. Diváci: 260. Poločas: 1:1. Herálec: Koubek - Soural, Pátek, Kolář, Paclík (70. Kadlec) - Kříž, Krpálek, Kuchta (70. Dvořák), Král - Mašek,, Komůrka (60. Ulrich). Bohdalov: Musil - Havlíček, Freudenreich, Zábransi, Jaroš - Novotný, Klimeš, Doležal, Kántor - Neuman, Promberger.