ROZSOCHY – BEDŘICHOV 0:5

Rozhodnuto bylo prakticky už za sedm minut. Rozsošský tým totálně selhal a hostům v úvodních šancích spadlo do branky vše, do čeho kopli. Gólově znovu udeřilo až v závěru, když zasloužené vítězství Bedřichova navýšili Pavlík a Brnický, který proměnil penaltu.

„Tým je kvůli zranění ve stadiu rozpadu. Navíc děláme hrubé chyby a dnes s výjimkou gólmana Juračky, který nás uchránil od ještě většího výprasku, zahráli všichni hluboko pod svoje možnosti,“ nešetřil své svěřence rozsošský kouč Pavel Bureš.

Góly: 3. Vaněk, 5. a 7. Mašek, 78. Pavlík, 87. Brnický (PK). Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:3. Rozsochy: Juračka – Zítka, Navrátil (80. V. Bureš), Holý, Vrtěna (58. Prášil) – Vališ, Kalvoda, A. Bureš, Petera – P. Bureš, Kučera.

KŘOVÍ – MĚŘÍN 2:1

Domácím pomohl brzký gól. Do vápna se nádherně probojoval Dočkal, ale hostující obránci ho zfaulovali a nařízenou penaltu Cupák s přehledem proměnil. Měřín byl lepším týmem, ovšem ztroskotal na výborném Sárovi v brance Křoví. „Byl to jeho zápas,“ pochválil svou jedničku kouč Rostislav Janšta.

Hned na začátku druhé půle přišla pro hosty další pohroma. Brankář Sysel zahrál rukou mimo pokutové území, byl vyloučen a následnou standardku využil Roštinský ke zvýšení náskoku. To hosty ovšem nepoložilo a zanedlouho Šoukal po závaru v pokutovém území snížil. Kýženému vyrovnání ovšem opět zabránil skvělý Sára.

Góly: 4. Cupák (PK), 53. Roštinský – 57. Šoukal. Rozhodčí: Franz. ŽK: 3:8. ČK: 0:2 (52. Sysel, 87. Kolda). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Křoví: Sára – Kratochvíl (77. Bartošek), Kalvoda, Trojan, Hamřík – Kadlec, Dočkal, Němec, Pekárek (56. Suchomel) – Cupák (17. Roštinský), Šustáček. Měřín: Sysel – Matoušek, Štreit, Mejzlík, Doležal (77. Řezníček) – Letmajer, Šoukal, Kolda, Sýkora - Robotka (77. Pokorný), Heřmánek.

MOHELNO – VRCHOVINA B 3:2

V prvním poločase za zmínku stojí pouze dva pokutové kopy na obou stranách, které jejich exekutoři proměnili. Utkání ve druhém dějství ovlivnilo vyloučení hostujícího Lukáše Kozla. Od této chvíle domácí převzali otěže zápasu. Zanedlouho po závaru v hostující šestnáctce se z dorážky prosadil do prázdné branky Štěpán.

V 70. minutě křížnou střelou zvýšil domácí Michal Němec. Mohelno potom svou nepřesností darovalo gól hostům, a pak se do konce utkání strachovalo o výsledek.

Góly: 36. M. Foretník (PK), 57. Štěpán, 70. Němec – 13. Plhal (PK), 83. J. Chrást. Rozhodčí: Petr st.. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (48. Kozel). Poločas: 1:1. Vrchovina B: P. Chrást – Regent, J. Skryja, Daniel, Kozel - Michal, Němeček, J. Chrást, M. Němec (64. Fagula) - Plhal, P. Němec.